Çiçekçiler

Balıkesir Çiçekçiler

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerek?

Gelin çiçeği seçmenin bazı püf noktaları vardır. Eğer bunlara dikkat ederseniz, hem ekonomik bir tercihte bulunmuş olursunuz hem de düğününüz ile uyumlu bir gelin olabilirsiniz. İlk karar vermeniz gereken konu yapma çiçek mi yoksa canlı çiçek mi tercih edeceğiniz olmalı. Her ne kadar canlı çiçeklerin yeri ayrı olsa da, günümüzde yapay çiçekler de canlı çiçekler gibi gerçekçi görünüyor. Eğer istediğiniz çiçeklerin mevsimi sizin düğününüzü yapacağınız dönem ile uyuşmuyorsa, yapay çiçekler sizin için iyi bir alternatif olabilir. Gelin buketinizde canlı çiçek kullanmayı planlıyorsanız da mevsim çiçeklerini tercih etmenizi öneririz. Bu sayede istediğiniz çiçekleri hemen hemen tüm çiçekçilerde bulabilirsiniz. Fazla bulunduğu için de fiyatı da daha ekonomik olacaktır.

Gelin el çiçeği seçiminde düğün konseptinizi, düğün mekanınızı, mevsimi göz önünde bulundurursanız, düğününüz ile uyumlu etkileyici bir tercih yapmış olursunuz. Mesela, rustik konsepte bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız, bohem tarzınıza uygun, kuru dalların, pastel tonlardaki çiçeklerin ya da buğday başaklarının hakim olduğu bir buket tercih edebilirsiniz. Kumsal düğünü yapacak gelin adayları için ise deniz yıldızları ile süslenmiş, hasır ipler ile bağlanmış bir buket de hoş bir alternatif olabilir. Söz çiçeği ve nişan çiçeği seçerken de bu noktalara dikkat edebilirsiniz. Gelin çiçeği seçimi konusunda daha fazla bilgi almak için makalemize de göz gezdirmenizi öneririz.

Balıkesir çiçekçilerini araştırıyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Şehrinizdeki firmaları sıralayabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler