big_brands.list.category_cards

Evine en çok yakışan perdeleri en uygun fiyata Düğün.com'da bulabilirsin, fırsatları sakın kaçırma!

Perde Seçerken, Şıklık mı, Fiyat Avantajı mı?

Perde, her evin olmazsa olmazıdır. Mahremiyetin en temel sembolü olan perdeler, ev dekorasyonuna görsel kalite katan temel öğelerdir. Tüller, kanat perdeler, iç perdeler veya fonlar ayrı ayrı seçilen ev tekstil ürünleridir. Maliyeti biraz yüksek olan perdeleri ideal biçimde seçerseniz, modası geçmeden ve aynı kalitede uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz. Bu nedenle çok popüler kültür ürünlerini seçmeden, mobilyalarınız ve ev dekorunuzla uyum sağlayacak, sade ve modern tül perde seçenekleri değerlendirilmelidir.

Ev Dekorasyonunda Perde Seçenekleri Nelerdir?

Perde modelleri, kişisel konsepte göre yapılmalıdır. Seçilen kumaşlar, seçilen dikim modellerine göre belirlenmeli, kumaş kalitesi ve pile oranlarına göre sipariş verilmelidir. Kategori olarak perdeler; Tül Perde: Pencerelerde olması gereken ve dışarının rahat görünmesini sağlayan şık tekstil ürünleridir. Düz, desensiz tül perde modelleri seçmek, oturma odalarında, yatak odası veya mutfaklarda idealdir. Salon tüllerinde modası hiç geçmeyen seçenek ise Fransız dantelidir. Daima ve her konseptle kullanılabilir. Kanat Perde: Kadife, tafta, saten, keten gibi kumaşlardan mobilya dekoruna göre seçilebilir. Kahve- krem tonlarında seçmek, eşyalar, mobilyalar yenilendiğinde bile kullanım avantajı sağlar, iç alanın daha ferah görünmesini sağlar. İç Perde: Astar olarak bilinen ve tüllerin arka kısımlarına özellikle güneş gelmemesi veya akşamları çekilmek için dizayn edilen eklentilerdir. Stor perde, zebra perde veya düz astar olarak kullanılabilir. Fiyat açısından en uygunu düz iç perdelerdir. Fon Perde: Kenar, üst kısım gibi, perde görseline aksesuar niyetine tasarlanan, genellikle bombeli kısımlardır. İhtişam ve ortama zenginlik katar. Fon perde fiyatları, kumaş ve dikim özelliklerine göre belirlenir.

Perde Fiyatlarında Avantaj Sağlayın

Firmaların hazır perde modelleri uygun fiyatlarla satılıyor. Pencere ölçüleri uyuyorsa, mutfak ve diğer odalara kullanılabilir. Salonda ise daha yalın modeller kullanarak, az pile sayısıyla avantaj sağlayabilirsiniz. Kenar perde kumaşları, fiyatları belirleyen temel faktördür. Kadife kumaşlar diğerlerine göre daha ekonomiktir.

homepage.all_categories