Ne Yıllar Ne Yollar Aşklarına Engel Olabildi: Şule & Erhan

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:02 dakika

21.03.2024

Üniversitede tanışan, aldıkları radikal kararlarla aralarına yıllar ve deniz aşırı yollar giren Şule ve Erhan’ın hikayesi en romantik filmlere taş çıkaracak derecede etkileyici! Gel, ikilinin evliliğe giden sürecini Şule’den dinleyelim!

şule ve erhan

7 Yıl Aradı, Sonunda Buldu

Biz 2011 yılında İTÜ Denizcilik Fakültesi’nde tanıştık, ben kaptan olacaktım o da uzak yol denizcilik makine mühendisi… Sonra ben okulu ansızın bıraktım ve bir anda hukuk okumaya karar verdim ve numaramı değiştirdim.

Yaklaşık 7 yıl sonra, 2018’de Erhan, Afrika sularında gemideyken beni Instagram’dan ekledi ve nihayet beni bulabildiğini söyledi. Sonra gemiden inince buluştuk. 7 yıl sonra çok garip bir histi ve eski bir arkadaşımı uzun süre sonra bulmuştum. Sonra o bana beni çok uzun yıllardır bulmaya çalıştığını ve unutamadığını söyledi. Devamı mutlu son.

şule ve erhan

“80’imizde de Zeytin Ağacı Dikmeye Var mısın?”

Yine o gemideydi uzak yolda, Amerika sularında... İlişkimizin doruklarındaydık ancak ben çok bunalmıştım onsuzluktan ve ayrılmaya karar verdik. Gemiden geldiğinde de vedalaştık. Ansızın bir gün beni aradı “Gel, seni bir yere götüreceğim” dedi.

Beni aşık olduğum Kaş’a götürdü ve dedi ki “Bence biz evlenmeliyiz.” Üstelik pandemi ve her yer kapalı, açlıktan ölüyorum. “Yemek yemeliyiz” dedim. Meğerse her şeyi ayarlamış bile! Çok şaşırdım ve üstümde eşofmanlarım vardı. Kim isterdi ki süslenmediği bir ana denk gelsin?!

Aslında büyük bir sürprizdi ve bana dedi ki “Nefesimi kesen kadın, benimle yaşlanıp 80’imizde de zeytin ağacı dikmeye var mısın? Benimle evlenir misin?” Çok duygulandım tabi ki kabul ettim ve dedim ki “Zeytin ağacı; adaletin, kutsallığın, sağlığın, zaferin ve arınmanın sembolü ise bizim kocaman bir zeytin ağacımız olsun.” Evlilik teklifinden sonra kaç çift oturup ağlar ki?!

şule ve erhan

Gerginlikle Heyecan Bir Arada

Düğün sürecimiz çok güzel ve keyifliydi. Hayatımda hiç bu kadar gerginlikle heyecanı, mutlukla eğlenceyi bir arada yaşamamıştım. Aşırı eğlendik. Keşke bir daha yapma imkanım olsa…

şule ve erhan

Zarif ve Modern Seçimler

Şule ve Erhan’ın bu romantik hikayenin ardından vardığı düğün süreci, evlenecek çiftlere ilham verecek birçok detay içeriyor. Çiftin, evlilik teklifinden kınaya, bekarlığa vedadan bride partiye, dış çekimden düğüne kadar tüm süreçlerde yaptıkları seçimler, fotoğraflarda etkileyici görünüyor.

Çıkarılabilir etekli gelinlik, QR kodlu dijital anı defteri, minimal buket, modern damatlık… Çiftin ilham verici seçimlerini görebileceğin düğün fotoğraflarını şöyle bırakıyoruz:

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

şule ve erhan

Şule ve Erhan’ın keyifli ve romantik hikayesine göz attık. Evlilik hazırlığı yaparken, sen de onlar gibi yeni evlenmiş çiftlerin deneyimlerinden faydalanmak istersen tüm gerçek düğün hikayelerini incelemeden geçme deriz! Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

0 Yorum