Zarif ve Masalsı: En Şık Helen Gelinlik Saç Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:20 dakika

26.09.2022

Helen gelinlik modelleri son yıllarda oldukça popüler! Hem bohem hem de nostaljik tarzın esintilerini taşıyan bu tasarımlarla hangi saç modellerinin yakışacağını merak ediyorsan doğru yere geldin! Çünkü alanında uzman gelin saçı firmalarının birbirinden şık Helenistik gelin saçı modellerini senin için sıraladık!

helen gelinlik saç modelleri

1-Helen Topuzu Saç Modeli

Helen tarzı saç aksesuarları ile tamamlanmış örgülü topuzlar, gelin adaylarına hem zarif hem de şık bir görünüm sunuyor. Oval ve dikdörtgen yüz şekline sahipsen, bu enseden örgülü, gold tonlardaki Helen saç aksesuarıyla tamamlanmış gelin saç modelini tercih edebilirsin. Helen topuzu saç modelleri senin de ilgini çekiyorsa Özgür Dinçer ekibiyle çalışabilirsin.

helen gelinlik saç modelleri

2- Örgülü Helen Gelinlik Saç Modeli

Helen gelinlik saç modelleri, genel olarak zarif ve ışıltılı aksesuarlarla tamamlanmış, pek de “yapılı” gibi durmayan modellerdir diyebiliriz. Emre Hergül Kuaför ekibinin bu gelin saçı modelini de Helen gelinliğe uygun saç modelleri arasında gösterebiliriz. Önden örgülü, arkası dalgalı, zarif aksesuarla tamamlanmış bu saç modelini özellikle sırtı ve yakası açık gelinliklerle tercih edebilirsin.

helen gelinlik saç modelleri

3- Sade Helen Model Gelin Saçı

Düğün günü yaptırmak istediğin gelin saçı Helen modeliyse Özlem Güven Beuty Kuaför’ün bu modeli ilgini çekebilir. Özellikle kapalı yaka Helen model gelinliğe göre saç modellerini araştırıyorsan bu dağınık zarif topuz tam senlik. Minimal yapraklı Helen gelin saçı aksesuarıyla da tarzını tamamlayabilirsin.

helen gelinlik saç modelleri

4- Helen Model Gelin Saçı

Helen gelinlik saç aksesuarlarının en popülerleri arasında zincirler de yer alıyor. Özellikle açık saçlara çok yakıştırdığımız bu aksesuarlar, Helen model gelin saçı isteyen gelin adaylarının favorileri arasında. Üstelik hem uzun hem de kısa, hem düz hem dalgalı saçlara çok yakışıyor! Sen de böyle bir gelin saçı modeli istersen HG Hakan Gül Hair - Make Up ile vakit kaybetmeden iletişime geçmeyi unutma!

helen gelinlik saç modelleri

5- Atkuyruğu Helen Tarzı Gelin Saçı

Minimal zevklerin varsa Helen tarzı gelinlikleri, ince taçlar ve sade bir atkuyruğu ile de tamamlayabilirsin. Özellikle yuvarlak bir yüzün varsa İbrahim Junior Hair Stylist ekibinin hazırladığı bu saç modeli tam senlik sana göre!

helen gelinlik saç modelleri

6- Açık Helen Model Gelin Saçı

Helen gelinliklerin uçuş uçuş görünümüyle uyumlu bir saç modeli istiyorsan Hair Make-up Jeylo Stüdyo Bebek ile çalışabilirsin. Bu zarif tokalarla hareketlendirilmiş, açık su dalgası gelin saçı modeli, firmanın çalışmaları arasında zarafetiyle öne çıkıyor. Sen de böyle zarif görünüme sahip olmak istersen firma profilini bir incele deriz.

helen gelinlik saç modelleri

7- Sırtı Açık Helen Gelinlik İçin Saç Modeli

Helen tarzda saç modellerinden bahsedip örgülü atkuyruklarına değinmemek olmaz. İnce bir taç, gevşek örgüler, sade bir sırt dekoltesi, sence de mükemmel bir üçlü değil mi? Bu saç modelini nerede yaptırabilirim diyorsan, adresi de verelim: Selçuk Sümer Hair Studio!

helen gelinlik saç modelleri

8- Yarım Toplu Helen Gelin Saçı Modeli

Ressam Plus Kuaför ekibinin ellerinden çıkan, Helen tarzı aksesuarlarla tamamlanmış, dalgalı, yarım toplu bu şık gelin saçını özellikle kare ve yuvarlak yüzlü gelin adaylarına öneriyoruz. Modelin üstü hacimli tasarımı, yüzünü olduğundan uzun gösterip, oval yüz görünümü vermesi açısından avantaj sağlıyor. Zarafeti de cabası!

helen gelinlik saç modelleri

9- Sade Helen Model Gelinliğe Saç Modeli

Kübra Bayrak Cila ekibi de Helen gelin saçı modellerinin birbirinden şık örneklerine imza atan firmalar arasında yer alıyor. Açık, dalgalı, arkadan ışıltılı bir aksesuarla yarım toplanmış bu saç modeli de firmanın en şık ve sade çalışmalarından. Sen de böyle doğal bir görünüm istersen dalgaların mümkün olduğu kadar iri olmasına dikkat etmelisin.

helen gelinlik saç modelleri

10- Helen Taçlı Gelin Saçı Modeli

Helen gelin aksesuarları arasında gold tasarımlar kadar kahve tonları da öne çıkıyor. Bu renkler Helenistik tarzın nostaljik ve bohem havasını yakalamak için oldukça uygun. Orhan Yurtseven Kuaför ve Güzellik Salonu'nun çalışmaları arasında yer alan bu kahve tonlarındaki taç ile tamamlanmış dalgalı gelin saçı da Helenistik saç modellerine şık bir örnek. Özellikle sonbahar geliniysen, bu modeli bir düşün deriz!

helen gelinlik saç modelleri


Helen gelinliklerle çok yakışacak saç modellerine imza atan firmaları ve çalışmalarını senin için sıraladık. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu unutma! Daha fazla model için şehrindeki gelin saçı ve makyajı firmalarının profillerini de inceleyebilirsin. Ayrıca saç modelini tamamlayacak aksesuarlar için de şehrindeki gelin aksesuarı firmalarını da ziyaret etmeden geçme!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Helen Gelinlikler

Kır Düğünlerine En Çok Yakışacak Saç Modelleri

Retro Gelin Saçı Modelleri

Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri

Gelin Saçı Modelini Nasıl Seçmelisin?

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum