Arkadaşlıktan Evliliğe Uzanan Bir Aşk Hikayesi: Bilgen & Ender

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:42 dakika

07.03.2024

Uzun yıllar süren arkadaşlıkları aşka dönüştü ve bu mutlu birliktelik, evlilikle taçlandı… Evlilik sürecindeki tüm organizasyonlarda eğlencenin tadını doyasıya çıkaran Bilgen-Ender Gün çiftinin hikayesi sana ilham verebilir. Çiftin romantik öyküsünü Bilgen anlatıyor:

bilgen ve ender

‘Çok Yakın Arkadaştık, Sevgili Olduk’

Eşimle çok uzun yıllardır, hatta MSN zamanlarından tanışıyoruz. Çok yakın arkadaştık. Sonra sevgili olduk. Çok sağlam bir ilişki oldu. 5 senenin sonunda da evlendik. Çok mutluyuz.

bilgen ve ender

Sürprizi Kuzeni İçin Planlamıştı

Kuzenimin erkek arkadaşı, kuzenimi çok üzdüğünü söyleyip ona bir sürpriz yapmak, mutlu etmek istediğini ve eşimle bana ihtiyacı olduğunu söyledi. Kuzenimle neredeyse tüm arkadaşlarımız ortak. Ne kadar çok arkadaşını davet edersem o kadar iyiymiş.

Silivri sahilde buluşmaya anlaştık. Kızların çoğu oradaydı. Çok sevdiğim tüm arkadaşlarımla başta sahilde yemek yedik, sonra eşim geldi. Onu kenara çektim ve “Organizasyon ne alemde” dedim. “Her şey hazır, gidebiliriz” dedi.

bilgen ve ender

Sahile gittiğimizde birden balonlar, konfetiler, taçlar, çiçekler, yüzük… Eşim karşımda diz çökmüştü. Alkışlar, fotoğraflar… İnanamadım, çok şaşırdım. Çok heyecanlıydım, daha da önemlisi eşim o kadar heyecanlıydı ki...

İşin komik tarafı herkesi kendim organize etmiştim. Sonra sahilden bir tekneye geçtik. Açıldık. Orada eşimle yemek yedik, bir şeyler içtik, dans ettik.

bilgen ve ender

Hatemoğlu

Hatemoğlu

Firmayı İncele

Sonra arkadaşlarımızı da aldık tekneye. Hep beraber dans ettik. Havai fişekler patlattık, maytaplar yaktık. Gece boyunca eğlendik. Çok şaşırtıcı, çok keyifli bir programdı.

bilgen ve ender

‘Beni Çok İyi Anladılar’

Düğün mekanı, kuaför gibi tüm aşamalarda Düğün.com yanımdaydı. Asistanları ile o kadar güzel iletişim kurduk ki… Beni çok iyi anladılar ve isteklerime göre tercih sundular. Düğün mekanı olarak Baler Garden ile anlaştık.

bilgen ve ender

Her şey o kadar güzel, o kadar inanılmazdı ki… Tüm zorluklara değdi. Çok eğlendik. Konuklarımız da çok eğlendi. Baler ailesine de buradan teşekkürü bir borç bilirim. Tüm isteklerimizi anında yerine getirdiler.

Özellikle DJ’imize tekrar teşekkür ediyorum; bir ara eşimle ben elimizde mikrofon şarkı söylüyorduk.

bilgen ve ender

Düğünümüz gündüz olduğu için akşam after party için Letafet İstanbul’a geçtik. Orada da dostlarımızla, kardeşlerimizle doyasıya eğlendik. Benim düğün hikayem böyle. Umarım sizin de çok eğleneceğiniz düğünleriniz olur.

Bilgen ve Ender Gün çiftinin romantik hikayesini inceledik. Evlilik hazırlığı yaparken, sen de onlar gibi yeni evlenmiş çiftlerin deneyimlerinden faydalanmak istersen tüm gerçek düğün hikayelerine göz atabilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap