big_brands.list.category_cards

Düğün.com evine uygun mobilyaları senin için araştırdı ve en iyi kaliteyi en ucuza alabileceğin ürünleri senin için listeledi, hemen incelemelisin!

Doğru Mobilya Seçimiyle Uzun Ömürlü Kullanım Avantajı

Yeni evlenen veya evini yenilemek isteyen kişilere mobilya önerileri sunuyoruz. Konseptler, farklı tasarımlar, modern şıklıklar yanı sıra fiyatlarına göre avantaj sağlayabilirsiniz. 2018’in en moda mobilya takımları nelerdir, mobilya seçimi nasıl yapılır?

Mobilya Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Mobilya markaları, her tarza ve her eve özel modeller dizayn ediyor. Salon takımları, oturma odası takımları, yatak odası mobilyaları gibi her odaya özel tasarımlar bulunuyor.

Mobilya konseptleri kaçe ayrılıyor?

Klasik Mobilyalar: Düz çizgiler, koyu renk ağaç özellikleri, parlak ve klasik kumaşlarla tasarlanan mobilya takımlarıdır. Modern tasarımlara oranla daha sanatsal olarak nitelendirilebilir. Gerçek ağaçlar ve el işçiliği işlemeler, konseptin önemli özellikleridir. Klasik mobilya takımları, ihtişamlıdır. Modern Mobilyalar: Biraz spor biraz rahatlık içeren, konforlu takımlardır. Modern çizgilere ve sade tasarım özelliklerine sahip olan konseptte, hafif malzemeler kullanılır. Genellikle modüler sistem özelliklerine sahiptir. Yalın, modern ve şık mobilyalardır. Vitrinler, konsollar ve masa takımları çok yer kaplamayan ve sade tasarımlarla dizayn edilir. Konsept Mobilyalar: Country, Naturel, Vintage, Shabby Chic, Endüstriyel gibi farklı tarzları yansıtan mobilya takımları bulunuyor. Evlenecek çiftlerin zevklerine göre, farklı renklerle dizayn edilebilir.

Mobilya Seçimi Nasıl Yapılır?

Evin kullanım alanı, metrekare ölçüleri ve yapı özelliklerine göre mobilya seçilmelidir. Zemin kaplaması, duvar boyama malzemesi ve seçilen konsepte göre mobilya markaları listesi hazırlanabilir. Listede salon takımı, oturma grupları, koltuk takımı, yatak odası takımı, köşe takımı, berjer takımı, vitrin takımları gibi pek çok içerik bu listede yer alır.

Mobilya Fiyatları

Mobilya takımı fiyatları, markalara ve tasarım özelliklerine göre belirlenir. Ayrıca içeriğindeki parçalar, ağaç ve mobilya kalitesine göre fiyat artar. Düğün paketi kampanyaları değerlendirilerek, modern tasarımlar seçilebilir.

homepage.all_categories