Uğur Kurt Photography

4

E-posta Gönder

0850 532 9673

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

İlkadım, Samsun

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Hakkında

30 Yılı aşkın süredir mutluluğunuzu fotoğraflayan bir firma olarak, değerli çiftlerimize standartların dışında ve sadece onlara özgü kareler armağan ediyorum. 10 yaşlarında fotoğrafa merak salmamla başlıyor serüvenim. Bu konuda birçok eğitim aldım ve markamıza bağlı bir fotoğraf akademisi kurdum. Burada benim gibi fotoğrafa aşkla bağlı birey ve gruplara profesyonel eğitimler verdim. Yıllar içinde her işe kendim yetişemez oldum ve bir ekip kurdum. Tek başıma başladığım kariyerimde, ortak hayallere sahip olduğumuz ekip arkadaşlarımla bir araya gelerek biz olduk. Sonra da ekibimle beraber geliştik, güçlendik ve çiftlerimizin en özel anlarına beraber şahitlik ettik.

Peki hangi mekânlarda çekim yapıyoruz?

Samsun’da dış çekim mekânları açısından size birçok alternatif sunuyoruz. İsterseniz sahilde isterseniz kır bahçesinde isterseniz de kuş cıvıltılarıyla doğayı hissedeceğiniz ormanda çekimlerinizi yapabiliriz.

Bunun yanında deniz çekimlerinde size özel villa tahsis ediyoruz. Aile sıcaklığını hissedeceğiniz bu samimi ortamda bütün hazırlıklarınızı yapabilir, kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımızdan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Samsun dışında Türkiye’nin diğer illerinde de hizmet verdiğimizin bilgisini paylaşmak isteriz.

Uğur Kurt Photography olarak şimdiye kadar Viyana’dan Paris’e Yunanistan’dan Macaristan’a kadar dünyanın 14 farklı ülkesinde 21 çiftimizin düğün fotoğraflarını çektik. Amerika’da Miami, New York ve Las Vegas’ta da bulunan ekibimiz farklı bir deneyimle ülkemize geri döndü. Eğer siz de düğün fotoğraflarınızın yurt dışında çekilmesini istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir, eşsiz deneyimlerimizden yararlanabilirsiniz.

“İyi bir fotoğrafın kalitesini kullanılan ekipmanlar belirler” diye düşünüyoruz. Bu yüzden çekimlerimizde son teknolojik sistemleri tercih ediyoruz. Türkiye’de üreticisi olduğumuz ayna görünümlü ama aslında profesyonel bir fotoğraf makinesi olan cihazımız, düğününüzün temasına uygun olarak; anında instax formunda fotoğraflarınızın baskısını yapıyor.

Ezbere çalışmalar yerine her zaman en farklı ve kişiye özel çalışmalar yapmayı amaçlayan Uğur Kurt Photography Samsun hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Uğur Kurt

 • Telefon: 0850 532 9673

 • Adres: Kılıçdede mahallesi ülkem sokak no:8 BORKONUT NİŞ iş. mrk. A/1/13 İlkadım / Samsun

Uğur Kurt Photography Yol Haritası

3 yorum


Es

Esra

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Samsun ve çevresinde en iyi fotoğraf çekimi yapan fotoğrafçılardan birtanesi bence.Çekimleri 3 mekan değiştirerek gerçekleştirdik ve hepsi doğal çekimler oldu.Genel olarak çok memnun kaldık fotoğrafçımızdan.

N&B

Nurdan & Bahadır

Düğün Tarihi: 18.08.2015

Uğur bey enerjik bir insan,herkese tavsiye ediyorum.İşlerini çok iyi yapıyorlar,profesyoneller,bize sıcak yaklaştılar.Fotoğrafları Hd kalitesinde,eğlenceli bir çekim gerçekleştirdik.Gayet güzeldi,memnun kaldık.

se

seda

Düğün Tarihi: 31.07.2015

Eğlenceli bir çekim oldu,memnun kaldık.Gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar.Bizimle de gayet samimilerdi,eğlenceli ve sıcak bir ortam oluşturdular.Elimize ulaştı fotoğraflar,Hd kalitesinde.Kısa bir video çekimi yaptı Uğur Bey onuda bize hediye etti.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!