Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Sık Sorulan Sorular

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday, katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı şehir dışında hizmet veriyor.


Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Hakkında

Düğün fotoğraflarında olması gereken en önemli detay duygulardır! Duyguları öne çıkarmak için de büyük bir tutku ile çalışmak ve fotoğraf sanatını severek icra etmek gerekir. İşte tam da bu noktada Samsun düğün fotoğrafçısı olarak devreye giriyor, o değerli anlarda yanınızda olup hayatınız boyunca aynı heyecanla bakacağınız fotoğraf kareleri armağan ediyorum.

Özel, seçkin, ayrıcalıklı ve tek anlamına gelen ‘’Exclusıve’’ fotoğrafçılığa başladığım ilk zamanlardan beri iş yapış şeklimi özetleyen bir terim. Bu terimden yola çıkarak yaptığım işleri portfolyomda topladım ve sayfanın üst kısmında size sunmaktan mutluluk duyuyorum.

İhtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olan ekibimle, ömrünüzün en değerli anlarına şahitlik etmek muhteşem bir his! Bu yolda isteklerinizi dinlemek, hayallerinizi gerçekleştirmek ve belki de en önemlisi en özel anlarınızı sanatla buluşturmak asıl hedefimiz. Şimdiye kadar birçok çiftle çalışma fırsatı bulduk ve bu çalışma süreci boyunca maddiyat sanatın önüne asla geçmedi. Bundan sonra da geçmeyecek! Bu nedenle bize güvenebilir, ömrünüzde bir kez yaşayacağınız anların keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaştığınızda ilk yaptığımız şey konsept çekimlerimiz ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak düğün paketleri hakkında bilgi vermek oluyor. Samsun dış çekim mekanları başta olmak üzere Türkiye’nin bütün illerinde hatta yurt dışında bile çekimler yapmış bir ekip olarak mekan seçimi konusunda sizi özgür bıraktığımızı bilmelisiniz. Ayrıca fotoğraf çekiminin yanında video klip hizmeti de sunuyor, geleceğinize harika hatıralar armağan ediyoruz.

Eğer siz de bu süreçte size destek olmamızı istiyorsanız, profesyonel düğün fotoğrafçısı Serkan Erkan hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.