Müslüm Şahin Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Müslüm Şahin Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Müslüm Şahin Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Müslüm Şahin Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Müslüm Şahin Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Müslüm Şahin Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Müslüm Şahin Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Müslüm Şahin Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim".


Müslüm Şahin Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Müslüm Şahin Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Müslüm Şahin Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Müslüm Şahin Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Müslüm Şahin Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Müslüm Şahin Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Müslüm Şahin Fotoğraf Hakkında

Kendi masalınızın başrolü olacağınız o harika düğün gününüz yaklaşıyor. O özel günde zaman bir rüya gibi akıp geçerken, yıllar sonra bile düğün gününüzü tüm güzelliğiyle size tekrar yaşatacak düğün fotoğraflarınız ve videolarınız olsun ister misiniz? Cevabınız “evet” ise Müslüm Şahin Samsun düğün fotoğrafçısı eşsiz düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için hazır.

Şimdiye kadar pek çok düğün fotoğrafı gördünüz. Klişe pozlar, bilindik mekanlar… Ancak biz size düğün fotoğrafçılığı alanında tamamen farklı bir deneyim yaşatıyoruz. Öncelikle ne istediğinizi iyi anlıyoruz ve yol haritamızı tamamen sizin hayalleriniz doğrultusunda çiziyoruz. Bunu yaparken de yaratıcığımızdan ve profesyonel alt yapımızdan faydalanıyoruz. Tüm bilindik sınırların dışına çıkarak yaşayan fotoğraflar çekmek en büyük amaçlarımızdan biri. Bunun için de fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, her çekimde kendimizi bir adım öteye taşıyoruz.

Bulunduğunuz anı tüm güzelliğiyle karelere yansıtmayı çok seviyoruz. Bazen karların arasında tüm soğuğa rağmen iç ısıtan fotoğraflar bazen de dökülen yapraklar arasında sonbaharın romantizmini yansıtan fotoğraflar çekebiliyoruz.

Çekimlerinizde çeşitli aksesuar ve dekorlarla da farklı konseptler yakalıyoruz. Gece çekilmiş düğün fotoğraflarımız da çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. Gecenin karanlığında led ışıkların altında çektiğimiz düğün fotoğraflarıyla masalsı bir görüntü yakalıyoruz. Veya havaya bıraktığınız dilek fenerlerinin arasında harika düğün fotoğraflarına sahip oluyorsunuz. Eski bavullar, maytaplar, kurutulmuş çiçekler her şey fotoğraflarınızda bir bütün olarak uyumlu bir kompozisyon içinde yerini alıyor.

Çekim türlerimizden bahsedecek olursak düğün belgeseli, trashday, save the date gibi her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün videolarınızla kendi filminizin başrolü olacağınız harika çekimler yapıyoruz. Çekimler boyunca bolca eğlenip ortaya adeta ödüllük filmler çıkartıyoruz.

Çekimlerimizde elbette ki Samsun düğün fotoğraf mekanlarıyla kısıtlı kalmıyor, farklı şehirlerde de, hayallerindeki düğün fotoğraflarına ve videolarına ulaşmak isteyen çiftlerle buluşuyoruz. Siz de sınırların ötesinde olmayı seven çiftlerdenseniz düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmelisiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için de sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstasyon Mh. Abdülhak Hamit Cd. No:26 İlkadım/SAMSUN

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Müslüm Şahin Fotoğraf Yol Haritası

Müslüm Şahin Fotoğraf Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Şeyda & Ahmet

Düğün Tarihi: 08.08.2018


özel ilgi alakanızdan dolayı teşekkür ederiz çok memnun kaldık

Buse & Mehmet

Düğün Tarihi: 09.07.2018


çok teşekkür ederiz ekip arkadaşlarınıza selamlar :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.