Düğün Fotoğrafçıları Samsun

Crystal Photo Film

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Crystal Photo Film Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Crystal Photo Film Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Crystal Photo Film Sıkça Sorulan Sorular

Crystal Photo Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Crystal Photo Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Crystal Photo Film ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Crystal Photo Film ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Crystal Photo Film şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Crystal Photo Film şehir dışında hizmet veriyor.

Crystal Photo Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Crystal Photo Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Crystal Photo Film hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Crystal Photo Film aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Crystal Photo Film Hakkında

Hayatınızın en özel ve güzel gününü yıllar geçse bile aynı tazelik ve mutlulukla hatırlamanızı sağlayacak olan düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın her detayıyla muhteşem olması için profesyonel, işini bilen bir ekiple çalışmanız da çok önemli. Doğal ve yapay ışığı doğru bir şekilde kullanan, pozları iyi ayarlayabilen ve sizi rahat hissettirecek bir ekiple hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına ulaşmak hiç de zor değil. Eğer Samsun’da düğün fotoğrafçısı arıyorsanız veya ülkemizin herhangi bir yerinde kaliteli bir ekiple beraber en özel gününüzün ölümsüzleştirilmesini istiyorsanız Crystal Photo Film sizin için doğru tercih. Dilerseniz size sağlayabileceğimiz fark yaratan hizmetlerimizden biraz bahsedelim:

Çekimlerden önce siz ve müstakbel eşinizle beraber konseptinizi, zevkleriniz öğreniyoruz. Her çift özeldir. Bu nedenle her fotoğrafı özgün karelerle sizi yansıtacak şekilde çekiyoruz. Çekimler boyunca son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Böylece fotoğraflarınıza yaşadığınız anın canlılığında sahip oluyorsunuz. Ulusal ve uluslararası medyayı da devamlı olarak takip ediyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek sıra dışı ve profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Böylece yıllar geçse de modası hiç geçmeyecek fotoğraflara sahip oluyorsunuz.

Güzelliğin detaylarda saklı olduğuna inanıyoruz. Yüzükleriniz, bakışlarınız her şey fotoğraflarda bulunduğunuz mekanın içinde, bir bütün olarak anlam kazanıyor. Dış çekimler boyunca ışığı iyi kullanarak ve doğru pozlarla unutulmaz kareler elde ediyoruz. İster bir kumsalda, ister bir çiçek bahçesinde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Samsun’da düğün fotoğrafı çekilecek yerlerin yanında dilerseniz ülkenin heryerine gelebiliyoruz. Hava koşulları hakkında endişe etmeden, yaratıcı çekimler yapmak isterseniz stüdyo çekimleri de yapabiliyoruz.

Çekim türlerinden bahsedecek olursak düğün belgeseli, konsept çekim, düğün klibi, save the date gibi her çeşit çekimle yanınızda olabiliyoruz. En güzel ve doğal anları düğün hazırlıklarından, düğününüzün bitimine kadar kaydedebiliyoruz. Hem de bu çekimler tamamen spontan olduğu için profesyonel ekibimiz güzel anlarınızı ölümsüzleştirirken siz hiç yorulmuyorsunuz.

Düğün fotoğraflarının yanında organizasyon konularında da hizmet verebiliyor, profesyonel iş ortaklarımızla gerekli ihtiyaçları temin edebiliyoruz. Muhteşem düğün fotoğraflarınıza kavuşmak için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Samsun

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.