Kız Kulesi Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Kız Kulesi Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Kız Kulesi Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
6 haftadan fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Kız Kulesi Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Kız Kulesi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Kız Kulesi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kız Kulesi Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Kız Kulesi Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi".


Kız Kulesi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Kız Kulesi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 haftadan fazla içerisinde teslim etmektedir.


Kız Kulesi Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Ortak belirlediğimiz alanlarda çekim yapıyoruz. Ya da dış çekim için özel kurduğumuz bahçemizde de çekimler yapıyoruz."


Kız Kulesi Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kız Kulesi Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Kız Kulesi Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kız Kulesi Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Kız Kulesi Fotoğrafçılık Hakkında

2013 yılından beri düğün nişan fotoğrafçılığı yapmaktayım. Üniversite de fotoğrafçılık eğitimi aldım. Daha sonrasında Serhan Serter’den hem özel hem de atölye dersi alma şansım oldu. Bu yüzden fotoğrafçılık konusuna daha profesyonel ve teknik bakıyorum açıkçası. Bir fotoğrafçı kişiliğim var ve çekimleri bunun üzerine inşa ediyorum. Herkesin güzel dediği ya da değerli gördüklerini çekmektense kendi gözümden güzel olanı çekiyorum.

İki kişilik bir ekip olarak çiftlerle birlikte çekimden önce bir araya gelerek ilerleyeceğimiz yolu oluşturuyoruz. Böylece hangi konseptler kullanacağımızı ya da hangi çekim aksesuarları ile çekim yapacağımızı kesinleştirmiş oluyoruz. Daha sonra da bütün bunları adım adım gerçekleştiriyoruz. Eğer çiftlerimiz isterse kendi mekânımız olan bahçemizde yani doğa da fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebiliyoruz. Bahçemize çok emek verdik ve tamamen çekimlerimiz için tasarladık. Birçok konsepti içinde barındıran bahçemiz birçok çiftimizin de ilgisini çekti ve çekimlerini orada gerçekleştirdiler. Çekim aksesuarlarımıza gelecek olursak makrome, çiçekli taglar, eski koltuklar gibi hem rustik hem de vintage dış çekim gerçekleştirebiliyoruz. Şehir dışında da çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Spontane anlar yakalamayı sevdiğimizden Kapadokya’da bir kediyle bile o an göz göze gelirken fotoğraflanmanız mümkün. İçinde bulunduğunuz anı belki bir bakışınızı ya da sıcak bir gülümsemenizi çekmek kadar güzel bir şey yok. Çünkü ancak o zaman fotoğraflarınızın hissi karşı tarafa geçiyor. Bizim amacımız da bunu yakalamak aslında. Bir karede sizi şöyle durun böyle durun diyerek değil aslında sizin vermek istediğiniz pozları ön plana alarak doğal olarak çekmek işin profesyonel tarafı. Tabii ki pozlar konusunda çiftlerimize yardım ediyoruz ama bu çaba esnasında da harika kareler çıkıyor emin olabilirsiniz.

Sadece fotoğraf çekmek değil aslında onu konuşturmak önemli. Biz de bunu yapmaya çalışıyoruz. Güzel anlarınızı bizimle paylaşmak isterseniz biz buradayız.

İletişim

  • Adres:

    Karakeçili mah. Albayrak 5.sokak Adike Hanım Apart. 6/10

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kız Kulesi Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.