Düğün Fotoğrafçıları Samsun

Papyon Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Papyon Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Papyon Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Papyon Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Papyon Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Papyon Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Papyon Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Papyon Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Papyon Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Papyon Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Papyon Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Papyon Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Papyon Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Papyon Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Papyon Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün gününüz yaklaşırken sıradan olmayan, her baktığınızda o anın güzelliğine tekrar döneceğiniz canlılıkta düğün fotoğraflarınız olsun isterseniz Papyon Fotoğrafçılık Samsun’da farklılıkta sınır tanımayan bakış açısı ve profesyonel ekibiyle sizi bekliyor. Özgün ve kaliteli düğün fotoğrafları için bir fotoğrafçı arayışındaysanız, çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin. İsterseniz öncelikle size çalışmalarımızdan ve hizmetlerimizden bahsedelim:

Düğün çekimlerimizi son teknoloji ekipmanlarla ve işini özenle yapan profesyonel bir ekiple yapıyoruz. Keyifli dakikalar yaşayacağımız çekimlerinizi tamamen sizin hayallerinize ve istediğiniz konsepte göre şekillendiriyoruz. Şimdiye kadar balonlarla süslenmiş çadırlardan, bir kayığın üstündeki çekimlere kadar pek çok farklı konseptte çekim yaptık. Şimdi de sizin düğün fotoğraflarınız için ortaya çıkacak fark yaratan görüntüleri kaydetmek için sabırsızlanıyoruz. Çekilen her karede özgünlüğümüz ve zevk sahibi bakış açımızla mükemmel düğün fotoğrafı nasıl olmalı ilk bakışta anlıyorsunuz.

Çekim mekanınızı seçerken de tamamen hayal gücümüzü kullanıp özgür olabiliriz. Şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. Sarı ayçiçeği tarlalarında gün ışığı size vururken sizin gülüşlerinizin iç ısıtan fotoğraflarını çekebiliriz veya siz masmavi deniz manzarasına karşı bir iskelede teknelerin arasında müstakbel eşinizle tatlı bir esintide birbirinize bakarken sizi çekebiliriz. Muhteşem manzaralar içinde aşkınızı en güzel açıdan yansıtmak için drone ile de çekimler yapıyoruz.

Dış çekimlerin yanında son teknoloji ekipmanlarla donattığımız stüdyomuzda da çekimlerinizi yapabiliyoruz. Stüdyoda yine belirlediğimiz konsepte ve zevklerinize göre yaratıcı ve bir o kadar da kaliteli fotoğraflar çekebiliyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında düğün klibi, düğün belgeseli gibi çekim türleriyle de en özel gününüzün her anını kaydedebiliyoruz. Siz en özel gününüzün her dakikasını doyasıya yaşarken biz farklı bir bakış açısıyla düğününüzün her anını sizin için ölümsüzleştiriyoruz.

Eğer düğün fotoğraflarınız için Papyon Fotoğrafçılık’ı seçerseniz her ayrıntının fotoğraflarınızda bir bütün olarak nasıl bir ahenk içinde sergilendiğini ve işini iyi yapan insanlarla hayal bile edemeyeceğiniz güzellikteki düğün fotoğraflarına sahip olabileceğinizi göreceksiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Atakum Samsun

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.