Prestij Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Atakum, Samsun.

Ekiple Tanışın


Prestij Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Prestij Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Prestij Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Prestij Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Prestij Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Prestij Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Prestij Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi".


Prestij Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Prestij Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Prestij Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Prestij Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Prestij Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Prestij Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Prestij Fotoğrafçılık Hakkında

Son teknoloji ekipmanlarla sanatsal bakış açımızı birleştirdiğimiz bir fotoğraf albümü hazırlıyor ve içine hayallerinizi koyuyoruz. Eğer siz de düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için profesyonel fotoğrafçılarla çalışmak istiyorsanız Prestij Fotoğrafçılık’a bekliyoruz.

Alanında uzman ve işini aşkla yapan bir ekibimiz. İstekleriniz doğrultusunda size yardımcı oluyor ve zevklerinize uygun konseptler tasarlıyoruz. Dış çekim, düğün hikayesi, sevgili çift ekimi, save the date, nişan ve düğün fotoğrafı çekimleriniz için üst kalitede bir hizmet sağlıyoruz. 3 kişiden oluşan bir fotoğraf ekibine sahibiz. Ali Kalyoncu, Sinan Bulut ve Alperen Peltek’in öncülüğünde yapılan çekimlerde kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Alanında uzman kişilerle çalışarak özgün içerikler üretmeye dikkat ediyoruz.

Fotoğraf çekiminiz öncesi sizi Samsun’da bulunan stüdyomuzda ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Bizden beklentilerinizi ve kendinizi görmek istediğiniz fotoğraf karelerinin içerikleri hakkında konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgileri, tecrübelerimiz ve aldığımız eğitimlerle harmanlayarak pratik çözümlerimizle size yardımcı oluyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekler göstererek hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olmanızı istiyoruz. Dış çekim için mekan tercihi size bırakıyoruz. Yardım istediğiniz noktalarda sizinle bilgi paylaşımları yaparak yol gösteriyoruz. Çekimler sırasında sizi farklı açılardan çekiyoruz. Çekimlerde içinizden geldiği gibi davranmanızı ve sanki kamera yokmuş gibi rahat hareket etmenizi istiyoruz. Günün sonuna geldiğimizde ise fotoğraflarınızı dijital ortamda düzenlemek üzere stüdyomuza doğru yola koyuluyoruz. Tüm hazırlıklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı teslim ediyoruz.

Siz de Samsun fotoğrafçıları arasında yer alan Prestij Fotoğrafçılık’ın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak ve aşkınızı ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Mimar Sinan Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No : 117 Atakum / Samsun

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.