Düğün Fotoğrafçısıyla Çalışmanın Maliyeti Nedir?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:46 DK

08.01.2015

Düğün organizasyonu yaparken şüphesiz en baştan bir bütçe ayırmış olmalısınız. Peki, bu bütçenin ne kadarını, düğününüzün hatırasını seneler sonraya taşıyacak düğün fotoğraflarınıza ayıracaksınız? İşte şehrinize göre düğün fotoğrafçısı fiyatları fiyatları.

dugun_fotografcisi - dugun_fotografcisi

İstanbul Fotoğrafçıları

Hayatınızın en özel gününü ve gecesini kayıt altına almak artık üzerine epey düşünülen bir şey. Hikaye fotoğrafçılığı, temalı çekimler, trash the dress, düğün öncesi çekimleri de diyebileceğimiz engagement session derken bu iş çok başka bir yere taşınmış durumda. Nasıl düğün fotoğrafları fiyatları ile karşılaşacağınıza gelince bunu elbette sizin talepleriniz ve nasıl bir sonuç görmek isteyeceğiniz belirleyecektir. Fakat yine de aşağı yukarı bir fikir edinmenizde faydası olacağını düşündüğümüz İstanbul düğün fotoğrafçıları fiyatları şöyle: Ortalama bir düğün fotoğraf çekimi hizmeti almak istediğinizde 2.000 TL olarak karşımıza çıkarken, verilebilecek minimum fiyat 800 TL.

Ankara Fotoğrafçıları

Ankara düğün fotoğrafçıları ortalama bir çekim hizmeti için 3.500 TL talep ederken verilebilecek minimum rakam 350 TL. Aradaki bu uçurum tamamen sizin nasıl düğün fotoğrafları istediğinizle, düğün hikayesi fiyatları için piyasada biraz daha yüksek rakamlar dolaşmasıyla ilgili. Düğün hikayesi fotoğrafları gözünüzü güne açtığınızdan andan gecenin sonuna kadar sizin için kurgulanıp gerçek bir hikaye çıkartırken sadece birkaç saatliğine sizinle olacak fotoğrafçılarla da anlaşabilirsiniz.

İzmir Fotoğrafçıları

En ilginç gelin damat pozları için profesyonel düğün fotoğrafçısına mutlaka ihtiyaç duyacaksınızdır. Alışılmışın dışında bir düğün fotoğraf albümünüz olsun istiyorsanız İzmir düğün fotoğrafçıları ortalama bir çekim için 1.500 TL, minimum hizmetleri içeren bir paket için 800 TL fiyat çıkartacaklardır.

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Ufuk Tan Keleş
%40 İNDİRİM
145 10
Ufuk Tan Keleş

Düğün.com Çiftlerine Özel Erken Rezervasyonlara %40 İndirim!...

Serhan Serter Wedding Dreams
HEDİYE
85 3 40
Serhan Serter Wedding Dreams

Düğün.com Çiftlerine Özel Drone Çekimi Bizden Hediye!...

Adana Fotoğrafçıları

Evlilik fotoğraflarınız yıllar sonra bile bakıldığında aynı ruhu ve enerjiyi yansıtsın istiyorsanız bu konuda uzman bir ekiple çalışmanız kuşkusuz en iyi sonucu doğuracaktır. Adana düğün fotoğrafçıları arasında düğün fotoğrafı fiyatları ortalamasına bakıldığında 650 TL, minimum çekim hizmeti için ise 500 TL fiyat çıkartmakta.

Antalya Fotoğrafçıları

Düğün fotoğraf fiyatları arasında Antalya düğün fotoğrafçılarına geldiğimizde ortalama bir düğün fotoğraf çekimi paketi için 800 TL, minimum bir hizmet içeren uygulama içinse 300 TL ile karşılaşıyoruz.

Bursa Fotoğrafçıları

Bursa düğün fotoğrafçıları minimum bir hizmet içeren düğün fotoğraf çekimi paketleri için 1000 TL fiyat biçerken, ortalama bir çekim hizmetini 2000 TL’ye vermekteler.

Düğün fotoğrafçınızı seçerken tüm seçenekleri inceleyin. Aklınızdaki tüm soruları cevaplandırmadan anlaşma yapmayın ve tam olarak ne istediğinizi iyi ifade ettiğinizden emin olun. Düğün fotoğrafçınızı seçerken mutlaka daha önce yaptığı işleri görerek karar verin. Unutmayın Düğün.com size birbirinden profesyonel düğün fotoğrafçılarını birbirinden cazip kampanyalarla sunuyor. Aradığınız her şey bu sayfalarda!

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)