Düğün Fotoğrafçıları

Beyoğlu Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Anıları
5,0
(5 Yorum)
Beyoğlu
4 saatte cevap verir

Sevgi dolu çiftlerin heyecan dolu anlarını kusursuz bir şekilde ölümsüzleştiren İstanbul düğün fotoğrafçılarından Düğün Anıları, 2014'ten beri düğün fotoğrafçılığı sektöründe, tutkulu bir ekiple,...

5.000
4.000 TL
İncele
Last Wedding
5,0
(14 Yorum)
4. yıl
Beyoğlu

Last Wedding olarak birçok alanda fotoğraf çekimi gerçekleştiren Vast İstanbul prodüksiyon şirketinin bir parçasıyız. Yılların bize kazandırdığı birikimleri, teknolojinin bize sunduğu en son...

10.000-15.000 TL
İncele
Moonlight Fotoğrafçılık
9 Yorum
Beyoğlu

10 senedir İstanbul düğün fotoğrafçısı sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren firmamız, Moonlight Fotoğrafçılık, çiftlerimize unutulmaz anılar sunuyor. Bugüne kadar aldığımız olumlu geri...

3.000-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

3.000-5.000 TL
3.000 TL'den az
5.000-10.000 TL
3.000-5.000 TL
10.000-15.000 TL
3.000 TL'den az
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
5.000-10.000 TL
3.000-5.000 TL
10.000-15.000 TL
5.000-10.000 TL
10.000-15.000 TL
5.000-10.000 TL
3.000 TL'den az
Beyoğlu
Foto Aziz
3.000 TL'den az
5.000-10.000 TL
3.000 TL'den az
10.000-15.000 TL
3.000-5.000 TL
5.000-10.000 TL
15.000-25.000 TL
Beyoğlu
Foto Kedi
5.000-10.000 TL
15.000-25.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beyoğlu Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Beyoğlu Fotoğrafçıları

Beyoğlu'nda fotoğraf çekimi hizmeti alabileceğiniz birçok profesyonel firma bulunuyor. İlçedeki tüm semtlerde alanında uzman fotoğrafçıları bulabilirsiniz. Beyoğlu fotoğraf stüdyolarının sayısının bazı bölgelerde yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin; İstiklal Caddesi fotoğrafçıların yoğunlukta olduğu bölgelerden.

Firma ararken kendinizi ilçe ile sınırlı tutmak zorunda değilsiniz. Çünkü ilçedeki birçok ekip, ilçe, şehir hatta yurt dışında dahi hizmet veriyor. Bulunduğunuz sayfadaki firmaları, size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebileceğinizi, firma sayfalarını inceleyerek, çalışabileceğiniz firmaları kolaylıkla bulabileceğinizi de unutmayın!

Beyoğlu Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Beyoğlu’nda profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti sunan firmalar arasında en iyi seçeneğin, özel tercihlerinizi en iyi şekilde karşılayan firma olduğunu ifade edebiliriz. Başka bir deyişle, Beyoğlu’nda en iyi fotoğrafçı herkes için farklılık gösterebilir. İlk olarak, bütçenizle uyumlu olup olmadığına bakabilirsiniz. Beyoğlu’ndaki fotoğrafçılar arasında fiyatlar oldukça çeşitlidir. Bu nedenle, çekim için belirlediğiniz bütçeye uygun olan firmaları listeleyerek başlayabilirsiniz.

Bu sayfadaki filtreler, işinizi oldukça kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. Örneğin, sahip olduğunuz bütçeye uygun olarak belirlediğiniz 'minimum paket fiyatı' aralığından seçim yaparak istediğiniz fiyat aralığını seçebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz fotoğraf çekim türünü seçtikten sonra, bu türde çalışmalar yapan fotoğrafçıları görüntülemeli ve bu seçenekler arasından tercih yapmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirmek için de 'çekim türü' seçeneğini kullanabilirsiniz.

Beyoğlu Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Dış Çekim: Beyoğlu’ndaki tüm fotoğrafçılar tarafından sunulan bu hizmet, genellikle en uygun fiyatlı paketlerde yer alan 2 saatlik bir dış çekim seçeneği olarak sunulur. İsteklerinize bağlı olarak, dış çekim süresi 4 saate kadar uzatılabilir. Anlaştığınız firma ile birlikte belirlediğiniz bir veya daha fazla mekâna giderek çekimlerinizi tamamlarsınız. Ayrıca dış çekim için isteğinize bağlı olarak bir konsept de oluşturabilirsiniz.

En yaygın tercih edilen seçenek olan dış çekim dışında, save the date, trash the dress, düğün hikayesi ve albüm tasarımı gibi diğer hizmet türleri de mevcut. Kısacası, 'save the date,' düğün tarihini sosyal medya platformlarında profesyonel bir fotoğraf veya video ile duyurmayı amaçlayan çiftler tarafından tercih edilen bir hizmet türüdür.

Beyoğlu'nda düğün fotoğraf çekimlerinin farklı bir seçeneği de 'trash the dress' olarak bilinir! Kıyafetlerinizin kirli olmasından endişe etmeyeceğiniz bu çekimler, düğün tarihi dışında gerçekleştirilir. Başka bir tür olan düğün belgeseli ise sabah saatlerinden başlar ve düğünün ilk dansına kadar devam eder.

Beyoğlu’nda Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Beyoğlu’ndaki düğün fotoğrafçılarıyla iletişime geçerken ilk olarak hangi türde çekimler yaptıklarını öğrenmek önemlidir. Her fotoğrafçı trash the dress' veya düğün hikayesi çekimi gibi hizmetler sunmayabilir. Bu nedenle dikkat etmeniz gereken ilk şey bu olmalıdır. Düğün fotoğrafçılarının çalışmalarını incelemek için öncelikle sayfalarındaki fotoğraflara ve videolara göz atmanız faydalı olacaktır. Trendlere uygun çekimler yapılıp yapılmadığını bu görselleri inceleyerek anlayabilirsiniz. Eğer fotoğrafçının portfolyosundaki çalışmalar eski dönemlere aitse, kendilerinden güncel çalışmalarını görmeyi talep edebilirsiniz.

Beyoğlu’nda En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Beyoğlu İstanbul’un en canlı semtlerinden birisi olması nedeniyle düğün fotoğrafı çekimi için birçok güzel mekan imkanı sunar. Örneğin şehrin sembollerinden birisi olan Galata Kulesi sıklıkla tercih edilen düğün fotoğrafı çekimi mekanlarından birisi. Benzer şekilde İstiklal Caddesi de sahip olduğu renkli dükkanlar ve tarihi binaları ile canlı şehir hayatını yansıtan karelere yer verebilir.

Karaköy ise modern ve eski İstanbul görünümünü bir arada tutan önemli bölgelerden birisidir. Burada çekeceğiniz fotoğraflara ek olarak Galata Köprüsü’nü de tercih edebilirsiniz. Çekimler için huzurlu bir ortam isteyenlere ise Cihangir'i önerebiliriz. Ancak tüm bu seçenekler için sizin düşünmenize gerek yok. Fotoğrafçınızla konuşarak onun önereceği yerlere gidebilirsiniz. En iyi ışığın ve manzaranın bulunduğu mekanları en iyi onlar biliyor olacaklardır.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Beyoğlu’nda Neye Göre Belirleniyor?

Düğün fotoğrafçısı fiyatlarını belirleyen faktörler arasında ilk sırada çekim süresi geliyor.Temel paketlerde yer alan klasik dış çekimler genellikle 2 saat sürerken, bu süre 4 saate kadar çıkarılabiliyor. Ancak tüm gün süren düğün hikayesi gibi çekimlerin maliyeti daha yüksek olduğundan daha yüksek bir fiyat talep ediliyor. Siz de önce bütçenizi belirledikten sonra isteklerinizle karşılaştırabilir, size en uygun paket seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçılarını zaman zaman takip etmekte fayda var çünkü arada çıkardıkları indirimli paketler ile avantajlı fiyatlardan faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca randevu için en az birkaç hafta öncesinden iletişime geçmekte fayda var. Ilginizi çeken bir firmaya gelen talepler fazla ise erkenden iletişime geçmek sizi avantajlı kılacaktır. Ayrıca kına, söz ve nişan organizasyonu gibi düğün öncesi organizasyonlarda fotoğrafçıyla çalışmak, daha sonrasında düğün gününüz için de aynı fotoğrafçıyla devam ederek indirimli paketlerden faydalanma şansınızı artıracaktır.

Beyoğlu Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Düğün albümü düğün hikayesi ve dış çekim fiyatları için tek bir sayı belirtmek oldukça zor. Fiyatlar firmadan firmaya değiştiğinden dolayı ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak en mantıklısı ne kadar çok firmadan fiyat teklifi alırsanız. Bütçenize uygun bir firmayla karşılaşma şansınız o kadar artacaktır.