Düğün fotoğraflarında klasikleşmiş kalıplardan kurtulmak isteyen gelin ve damatları bu tarafa alalım! Tam size göre harika bir liste sıraladık. Eşinle beraber vereceğin birbirinden farklı düğün pozları ile hem eğlenceli hem de ilginç bir düğün fotoğrafları albümün olacak. Düğün fotoğrafçını seçerken de eşinle tarzınızı göz önünde bulundurman gerektiğini unutma! Hazır mısın? İşte başlıyoruz…

1- Box Maçında Gelin Damat Fotoğrafları

İlginç düğün fotoğrafları mı demiştin? İşte sana daha önce hiç aklına gelmemiş bir fikir. O halde evliliğin birinci raundu başlasın! Bu aşkın galibi kim, kim nakavt olacak hep birlikte görelim. Bakalım akşam kumanda hanginizde kalacak! Kıran kırana bir karşılaşma değil elbette başlayan. Birlikte barış içinde yaşayacağına söz vermeyeni evlendirmiyoruz.

1 - Boksör eldivenleri ile çekilmiş gelin damat fotoğrafları

2- Vintage Romantik Düğün Pozları

Modern zamanların vintage düğün akımına sen de eşinle beraber katılmak istemez misin? Hangi zamanda evlendiğinizin hiçbir önemi yok. Retro düğün pozlarıyla hem romantik hem de farklı olun! Düğün albümünüze baktığında fotoğraflarınız buram buram aşk kokacak. Eğer nasıl oluyor bu vintage fotoğraflar dersen de seni böyle alayım.

nrp7suq8fcnlxovj - Retro düğün fotoğrafları

3- Dış Çekim Pozları: Deniz

Son yıllarda oldukça moda olan sualtı gelin damat fotoğrafları… Tamam, tamam "Yok biz o kadar suyun altına giremeyiz, -mış gibi yapsak olmaz mı?" dediğini duyar gibi oldum. İşte sana biraz daha makul bir seçenek! Buyurun giriyormuş gibi yapın. Denizde düğün fotoğrafları çektirin. Sonrasını kim bilecek, kim görecek...

alihan_kutlu - Denizde düğün fotoğrafları

4- Yastık Savaşı ile Gelin Damat Fotoğrafları

”Biz çılgın ve eğlenceli bir çiftiz” diyorsan, tıpkı sizin gibi çılgın ve eğlenceli bir düğün fotoğrafı fikri verebiliriz. Artık aşktan mı, yoksa düğün stresinden mi yaparsınız bilemeyiz ama yastık kavgasından düğün fotoğraflarınıza ekmek çıkar benden söylemesi. Stresinizi atar, bol bol eğlenirsiniz. Saatlerce bakıp güleceğiniz ilginç düğün fotoğraflarınızın çıkacağına emin olabilirsin.

8 - Düğüne saatler kala odanızda verebileceğiniz çılgın düğün fotoğraf pozları

5- Ayçiçeği Tarlasında Gelin Damat Fotoğrafları

Dış çekim düğün fotoğraflarında bizim favorimiz ayçiçeği tarlası, lavanta tarlası ve mısır tarlası gibi mekanlardaki çekimler. Bu tarz mekanlarda pek çok düğün fotoğrafı çektirilebilir ama sen biraz daha farklı düğün pozları ile eğlenceli bir şeyler yapmak istiyorsan, eşinle beraber ayçiçekleriyle objektiflere kocaman gülümseyebilirsin!

sametbasbelen - Haydi hayırlısı

6- Arkadaşlarla Eğlenceli Düğün Pozları

Fotoğraf albümünüze kalabalık arkadaş grubuyla çektireceğiniz komik düğün fotoğrafları eklemek istiyorsan, işte tam sırası. Zaten evleniyorsunuz diye senden daha çok heyecanlanan arkadaşların kesin vardır. Aman düğün fotoğraflarınızı çektirirken onları da sevip, korumayı, fotoğraflarınıza dahil etmeyi unutma! Benden söylemesi…

12 - Nedime ve sağdıçlar ile çekilebilecek romantik ve eğlenceli düğün fotoğrafları

7- Mesaj Kaygılı Düğün Pozları

Scrabble taşlarıyla tercih edilen düğün pozlarına kolay olması açısından bir de böylesini ekleyebilirsin. Hayatınızın en önemli anları fotoğraflarınızın sessiz sözcüsü olsun. Romantik düğün fotoğrafları istiyorsan oldukça güzel bir fikir.

nesekubra - Scrabble taşları

8- Düğünde Hobilerinizden Vazgeçmeyin!

İlginç düğün fotoğrafları için senin ya da eşinin hobisini icra ederek poz verebilirsiniz. Bisiklet sürmek olur, at binmek olur, paten kaymak, yemek yapmak olur... Artık orası tamamen size kalmış. Hatta dans etmeyi seven biriysen eşinle sergileyeceğin bir dans koreografisini fotoğraflarda ölümsüzleştirebilirsin. Tabi tüm bu çekimler için uygun gelin damatlık giyilmesi gerektiğini unutma!

btohrveavox3yp0w - hobili düğün fotoğrafları

9- Kurbağa Prens ile Komik Düğün Fotoğrafları

Kurbağa prens masalını hatırlamayan var mı? Hani şu, öpülünce yakışıklı prense dönüşen çirkin kurbağa... Bizce eğlenceli düğün fotoğrafları için iyi bir örnek olabilir. Hem esprili bir fikir olması da ilk görüşte herkesi gülümsetebilir. Mesela, fotoğrafı gördüğünde seni gülümsettiğini inkar edemezsin.

mervesunay - Kurbağa prens masalı

10- Fonda Balonlarla Romantik Düğün Pozları

Kapadokya, Peri bacaları, balonlar... Düğün fotoğrafı çekimlerinde bu atmosferden daha romantik ne olabilir ki! Son derece etkileyici fotoğraflar yakalanacağına eminiz. Özellikle gün batımında, balonları ister fonda kullanın ister bir balonun içinde olun, harika fotoğraflar elde çekileceksiniz. Yakınlarınız düğün fotoğraflarına bakmaya doyamayacak.

zjoqt0datxgwk6yl - alternatif metin

11- Kumsalda Romantik Dış Çekim Pozları

İşte yaz düğünlerinin gözdesi kumsal çekimleri. Farklılığın yanı sıra romantik düğün pozları arayan çiftler için harika bir seçenek. Hem doğal hem de aşk dolu gelin damat fotoğrafları istiyorsan, bu fırsatı kaçırma deriz. Tabii bu arada kıskanç gözlere dikkat!

sktj6f46v0wqllbf - Kumsal fotoğraf çekimi

12- Temalı Gelin Damat Fotoğrafları

Farklı düğün pozları için temalı düğün fotoğrafları çektirmeye ne dersin? Örneğin, bir yolculuk teması ile beraber bir ömür sürecek bir serüvenin fotoğraflarını edinebilirsin. Vintage bir minibüs, bir bavul ve aksesuarlar, işte sana harika bir temalı düğün fotoğrafı fikri…

o0mckjfzvzuqpiel - yolculuk temalı düğün fotoğraf çekimi

13- İbretlik: Bunları Sakın Çektirmeyin!

İlginç düğün fotoğrafları çektireceğiz diye de bunları yapmayın, etmeyin! Farklı olacağız diye komik olmayın. Yarın öbür gün pişman olursun geri dönüşü yok, söz uçacak ama o fotoğraflar kalacak. Sonra çocuklara o fotoğrafları nasıl açıklayacaksın? Bizden söylemesi…

17 - Doğal ve komik düğün fotoğrafı18 - Bir alışveriş arabasında gelin ve damat fotoğrafı

Peki, senin aklında düğün fotoğraflarınızı nerede ve nasıl çektirmek var? Farklı düğün fikirlerin ya da soruların varsa yorumlara ekle ve bizimle paylaş!

Tam 248 Düğün Fotoğrafçısı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Nazik Duygu Tutumoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Elçin Çağ

ahahaha sondaki uyarı çok güzel :D

AL Aysun Lale

hobilerle foto çekgtirmek güzel.