Klasik düğün fotoğraflarından sıkılanlar buraya! Sizin için süper düğün fotoğraf pozları sıraladım. Hepsi birbirinden ilginç, eğlenceli, çılgın ve farklı düğün fotoğrafı fikirleri Var mı arttıran?

1- Box Maçında

İlginç düğün pozları mı arıyorsunuz? O halde evliliğin birinci raundu başlasın! Bu aşkın galibi kim, nakavtı kim olacak hep birlikte görelim. Aman aman bir karşılaşma değil başlayan. Birlikte barış içinde yaşayacağına söz vermeyeni evlendirmiyoruz.

Boksör eldivenleri ile çekilmiş gelin damat fotoğrafları

2- Vintage Pozlar

Hangi zamanda evleniyorsanız evlenin son yılların düğün modası vintage akımına katılmayı ihmal etmeyin! Albümünüzde zamanın ruhuna aykırı vintage düğün fotoğraflarına mutlaka yer verin. Sonradan en romantik ve duygusal karelerin bunlardan çıktığını fark edeceksiniz. Nasıl oluyor bu vintage fotoğraflar derseniz sizi böyle alayım.

Vintage düğün pozları ve retro tarz gelin damat

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Bu arada yeri gelmişken eğer fotoğrafçı indirimleri arıyor ve kendinize uygun bir bütçe bulmaya çalışıyorsanız mutlaka fotoğrafçı indirimlerini takip edin derim! Biz devam edelim...

3- Antika Bir Arabada

Farklı düğün fotoğraf fikileri arıyorsanız ve arabalara merakınız varsa gelin ve damat olarak mutlaka antika bir arabada fotoğraf çektirmelisiniz. Bunun için illa gelin arabanızı antika bir model kiralamanız gerekmiyor. O yüzden en doğru adreslerden biri Koç Müzesi!

Koç Müzesi fotoğraf çekimi koşulları ise şöyle: “5 kişiden oluşan bir düğün fotoğraf paketi (gelin+damat+fotoğrafçı+2 kişi) için 500 TL ödeyerek müzeye giriş yapılmakta ve Fenerbahçe Vapuru, Moda Tramvayı, Atlı Tramvay, Littorina Mototren, DC-3 Uçak'larında çekim yapılabilmektedir. ”

Cadillac, Chevrolet

4- Sualtında

Denizde gelin damat olur mu, demeyin! Düğün sonrası trash the dress çekimi yaparsanız peki ala olur. Herkesin harcı değil ama yapan yapıyor. Çünkü sualtında düğün fotoğrafı çektirmek pek bir moda oldu. Bizim neyimiz eksik diyorsanız, sualtında düğün fotoğrafları için daha fazla edinebilirsiniz.

Sualtında düğün fotoğrafı

5- Denizde

"Yok biz o kadar altına giremeyiz, -mış gibi yapsak olmaz mı?" derseniz de bakın bu da bir seçenek! Buyurun giriyormuş gibi yapın. Denizde düğün fotoğrafları çektirin. Sonrasını kim bilecek, kim görecek...

Denizde düğün fotoğrafları

6- Yastık Savaşı

Klasik gelin damat pozlarından sıkılmış, çılgın düğün fotoğrafları olsun isteyenlerden misiniz? Artık aşktan mı yoksa düğün stresinden mi yaparsınız bilemem ama yastık kavgasından düğün fotoğraflarınıza ekmek çıkar benden söylemesi. Stresinizi atar, bol bol eğlenirsiniz. Saatlerce bakıp güleceğiniz doğal kareler çıkacağına emin olun.

Düğüne saatler kala odanızda verebileceğiniz çılgın düğün fotoğraf pozları

7- Ayçiçeği Tarlasında

Düğün fotoğraf fikirleri arasında en sevdiklerimden biri ay çiçeği tarlası, lavanta tarlası gibi mekanlardaki çekimler. Ayçiçeği tarlasında pek çok düğün fotoğrafı çektirilebilir ama siz eğlenceli bir şeyler yapmak istiyorsanız ayçiçekleriyle kocaman gülümseyin!

Haydi hayırlısı

8- Lunaparkta

Akıl etmesi çok zor değil ama belki aklınıza gelince söylemeye çekiniyorsunuzdur. O yüzden ben söyleyeyim dedim. Gönül rahatlığıyla gidip, lunaparkta düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Saçma, komik, romantik, eğlenceli olması konusunda özgürsünüz!

Lunaparkta düğün fotoğrafları

9- Arkadaşlarla

Düğün fotoğrafları ilginç fikirler hak eder. Bunun için de aslında en iyi malzeme kalabalık bir arkadaş grubudur. Zaten siz evleniyorsunuz diye- ne demeye bilmem ama- sizden daha çok heyecanlanan arkadaşlarınız kesin vardır. Aman düğün fotoğraflarınızı çektirirken onları da sevip, korumayı unutmayın.

Nedime ve sağdıçlar ile çekilebilecek romantik ve eğlenceli düğün fotoğrafları

10- Mesaj Kaygılı

Böyle mesaj kaygılı fotoğraflar genellikle Scrabble taşlarıyla yapılıyor ama bu da kolay uygulanabilecek güzel bir fikir.

Scrabble taşları

11- Hobilerinizle

Düğün fotoğraflarınızda hobilerinizi icra etmekte özgürsünüz. Basketbol olur, at binmek olur, paten kaymak, yemek yapmak olur... Artık orası size kalmış. Hatta dans etmeyi seven bir çiftseniz bir dans koreografisini sergilerken bile çektirebilirsiniz.

Hobileriniz ve sevdiğiniz sporları dahil edebileceğiniz düğün pozları

12- Kurbağa Prens

Kurbağa prens masalını hatırlar mısınız? Öpülünce yakışıklı prense dönüşen çirkin kurbağa hani... Eğlenceli düğün fotoğrafları için iyi bir örnek bana kalırsa... Esprili bir fikir olduğunu ve ilk görüşte sizi gülümsettiğini inkar edemezsiniz.

Kurbağa prens masalı

13- Fonda Balonlarla

Kapadokya, Peri bacaları, balon... Düğün fotoğrafı çekimlerinde bu atmosferden yararlanabilirsiniz. Son derece etkileyici fotoğraflar yakalanacağına eminim. Özellikle gün batımında, balonların fonunda ya da bir balonun içinde nerede olursanız olun, fotoğraf albümünüze harika kareler olarak geri dönecek.

alternatif metin

14-İşte Gerçek Doğa

Bir sürü koyun, onlara rehberlik eden bir köpek, dağlar, bulutlar, tarlalar... Doğaya aşık çiftlerin gözlerini parlatacak fotoğraflar her zaman doğanın içinden çıkar. Eğer doğa aşığı bir çiftseniz mutluluğu başka yerde aramayın. Yüzünüzü doğaya dönün.

alternatif metin

15- İbretlik: Bunları Sakın Çektirmeyin!

Gereksiz hareketler bunlar... Yapmayın, etmeyin. İlginç olacağız diye saçmalamayın. Söz uçacak ama o fotoğraflar kalacak. Yarın öbür gün çocuklarınıza açıklayamazsınız, benden söylemesi

Doğal ve komik düğün fotoğrafıBir alışveriş arabasında gelin ve damat fotoğrafı

Şimdi Sıra Sizde!

Sizin aklınızda düğün fotoğraflarınızı nasıl ve nerede çektirmek var? Yorumlara ekleyin, fikir verin ya da sorun, hep birlikte bulalım!

Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Elçin Çağ

ahahaha sondaki uyarı çok güzel :D

AL Aysun Lale

hobilerle foto çekgtirmek güzel.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.

Görüşleriniz için teşekürler.

Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.