İstanbul Fotoğrafçım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

İstanbul Fotoğrafçım Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İstanbul Fotoğrafçım Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

İstanbul Fotoğrafçım Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

İstanbul Fotoğrafçım Hakkında

Düğününüz için oldukça heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. İstanbul Fotoğrafçım ekibi olarak hayatınızın en özel anlarında size eşlik etmek ve görüntülerinizi kayıt altına alarak unutulmaz hatıralar kazanmanız için sabırsızlanıyoruz. Keyifli bir çekim süreci ve harika fotoğraflar elde etmek istiyorsanız sizi mutlaka stüdyomuza bekliyoruz.

Uzun yıllardır İstanbul fotoğrafçıları arasında başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz çekimler esnasında önceliğimizi her zaman sizin istekleriniz belirliyor. Çekim öncesi sizi stüdyomuzda ağırlayarak nasıl bir konseptin içerisinde yer almak istediğinizi öğreniyoruz. Açık alan ya da stüdyo içerisinde kişiye özel bir fotoğraf çekimi yapıyoruz. 200 ile 250 kare arasında bir çekim yaparak istediğiniz pozları 2 gün içerisinde düzenleyerek size teslim ediyoruz. Buna ek olarak düğün, kına gecesi ve nişan çekimleri de yaparak gelecekte hatırlamanız için birbirinden güzel fotoğraflar çekiyoruz.

Görüşmelerimiz esnasında belirlemiş olduğunuz bir dış mekanda çekimlerinizi yapıyoruz. Kalabalık kadromuzla size eşlik ederek stresten uzak keyifli bir süreç geçirmenizi sağlıyoruz. Gün içerisinde çektiğimiz tüm fotoğrafların yüksek çözünürlüğe sahip olmasına özenle dikkat ediyoruz. 500 kare üzerinde düzenleme olmayan ham fotoğraflarınızı size teslim ederken fotoğraf kağıdına basılı albüm halinde oluşturulan fotoğraflarınızı da anlaşmış olduğumuz paket içeriği doğrultusunda hazırlıyoruz. Fotoğraf çekiminizi sadece dış mekanlarla sınırlı tutmakla kalmayıp düğün gününüzün sabahından itibaren başlatabiliyoruz. Ailenizle evden çıkmadan önce sizi çekerek ardından kuaför hazırlığı sürecinizi de kayıt altına alıyoruz. Tüm aşamalarda kendinizi rahat hissetmenizi ve sanki kamera yokmuş gibi davranmanızı istiyoruz. Dış çekim ve düğün esnasını da kayıt altına alarak tüm gününüzü tamamlamış oluyoruz. Rezervasyon zamanı ücretin yarısını ön ödeme olarak aldığımızı bilmenizi isteriz. Kalan fiyatlandırma ise iş tamamlandığında alınıyor. Çekimlerimiz 1 ya da 2 saat sürüyor çekimin belirttiğimiz saatlerden fazla sürmesi ise ücrete yansımıyor.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan İstanbul Fotoğrafçım’ın ayrıcalıklı hizmetinden yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Nato Yolu Maxi City Avm No 117

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İstanbul Fotoğrafçım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.