Duru Wedding

E-posta Gönder

0212 963 2767

6 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Küçükçekmece, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Açık-Kapalı Mekanlarda...

Hakkında

İstanbul’da düğün fotoğraflarınızı çekecek profesyonel bir ekip arıyorsanız, Duru Wedding olarak hizmetinizde olduğumuzu bilmelisiniz.

İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak hizmet verdiğimiz markamızın bünyesinde her biri alanında uzman kişilerle birlikte çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan son ana kadar sizin memnuniyetinizi sağlayacak işlere imza atıyoruz. Sizi yakından tanımak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek için mutlaka ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir düğün albümü istediğinizi, aklınızdaki fikirleri de böylelikle öğreniyoruz. Size çalışmalarımızı gösteriyoruz. Farklı pek çok konsepte sahibiz. Fikirlerimizi size sunuyoruz.

Çekimlerinizi dış mekanda yapıyoruz. Çekim yerini, tarihi ve saati birlikte belirliyoruz. Video ve fotoğraf çekimleri yaparak aşkınızı ölümsüzleştiriyoruz. Gelecekte tebessümle bakacağınız birbirinden güzel fotoğraf kareleri ortaya çıkarmak için özenle çalışıyoruz. Poz konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Mekan seçimi ve konsept konusunda ise size danışmanlık yapsak da karar aşamasında sizi özgür bırakıyoruz.

Bizimle çalıştığınızda hayal ettiğiniz profesyonel hizmetlere tek çatı altında kavuşmuş oluyorsunuz. Çekilen fotoğraflardan daha sonra özel tasarım bir albüm oluşturuyoruz. Görsellerinizi bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Merak etmeyin, yapaylıktan uzak duruyoruz. Düğünden kısa bir süre sonra çalışmalarımızı size teslim ediyoruz.

Fotoğrafçılık sektörünün kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir alan olduğunun farkındayız. Biz de daima kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Çekimlerinizin sorunsuz geçeceğine ve oldukça eğlenceli olacağına emin olabilirsiniz. En büyük referansımız aldığımız olumlu geri dönüşler. Siz ne kadar aldığınız hizmetten mutlu olursanız biz de kendimizi o kadar başarılı sayıyoruz.

Küçükçekmece fotoğrafçıları arasında yer alan markamızın kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfa üzerinde yer alan Duru Wedding iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda görüşmek için heyecan duyuyoruz…

İletişim

İmamullah Önal

 • Telefon: 0212 963 2767
 • Adres: Kanarya Mah. Arıkuşu Sk No:14/D Küçükçekmece/ İstanbul

Duru Wedding Yol Haritası

6 yorum


K&M

Kübra & Murat

Düğün Tarihi: 18.09.2020

Havanın berbat olduğı ve zamanın çok dar olduğu bi gündü çekim günüm. Taki elime ulaşınyacaya kadar video-fotoğraflarım o kadar şaşırmıştım o kadar şaşımıştım ki teşekürü bi borç bilirim bu ekibe :):)

B&m

Bahar & mehmet

Düğün Tarihi: 21.08.2020

En özel anımızı hem nişanımızda hem düğünümüzde duru wedding ekibine emanet ettik ve çok memnuk kaldık burdan birkez daha teşekür ederiz...

S&A

Songül & Ahmet

Düğün Tarihi: 12.08.2020

Enerjilerimize enerji katan ekip çok teşekürler....

H&s

Hira & sait

Düğün Tarihi: 07.05.2020

Düğün öncesi çekime ikna ederek bizi düğün günü büyük bir dertten kurtararak hem 3 fatklı harika mekana götürüp muhteşem bir gün yaşattı duru wedding ailesi...

M&F

Mizgin & Fırat

Düğün Tarihi: 16.04.2020

Poziyerlikleri olsun ilgi alakaları olsun ben çok memnun kaldım. Çok teşekürler tekrardan...

D&m

Dilan & mehmet

Düğün Tarihi: 13.03.2020

Save The data çekimimizi büyük özenle kurugulayıp çekimi gerçekleştiren muhteşem ekip duru weddin ekibi ayrıca arkaaşım olur benim gibi birini memnum edebildiyse herkesi memnun eder die düşünüyorum :):)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!