Düğün Fotoğrafçıları

Bağcılar Düğün Fotoğrafçıları

Arif Öztürk Photography
5,0
(8 Yorum)
2. yıl
Bağcılar

2013 yılında kurulan Arif Öztürk Photography, fotoğrafın gücünü keşfetmek ve ölümsüz anları yakalamak amacıyla 2008 yılından beri sektörde etkin bir şekilde faaliyet gösteriyor. Bağcılar'da kök...

9.500
7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bağcılar Uğur İlhan Photography

3.000 TL'den az

Bağcılar İstisna Photography

3.000-5.000 TL

Bağcılar Stüdyo Tunç

3.000-5.000 TL

Bağcılar Aşiyan Foto

3.000-5.000 TL

Bağcılar Stüdyo More

3.000 TL'den az

Bağcılar S&S Düğün Fotoğrafçılık

3.000 TL'den az

Bağcılar Foto Bilginer

3.000-5.000 TL

Bağcılar Umay Fotoğrafçılık

3.000 TL'den az

Bağcılar Foto Anı

3.000-5.000 TL

Bağcılar Miss Tuğçehan Topal

3.000-5.000 TL

Bağcılar İstanbul Düğün Dış Çekim

3.000-5.000 TL

Bağcılar Stüdyo Öncü

3.000-5.000 TL

Bağcılar Hasgül Fotoğrafçılık

3.000 TL'den az

Bağcılar Stüdyo Plaza

3.000 TL'den az

Bağcılar Foto Hayal

3.000-5.000 TL

Bağcılar Better Together Photo

10.000-15.000 TL

Bağcılar Hakan Fotoğrafçılık

3.000-5.000 TL

Bağcılar Buos Medya

3.000-5.000 TL

Bağcılar Özdemir Fotoğrafçılık

3.000-5.000 TL

Bağcılar Ömer Taşkın Photography

5.000-10.000 TL

Bağcılar Stüdyo Müjde

3.000-5.000 TL

Bağcılar Aymira Fotoğrafçılık

5.000-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bağcılar Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Bağcılar Fotoğrafçıları

İstanbul Bağcılar fotoğrafçılar konusunda oldukça zengin bir ilçe. Bölgedeki firmalar sadece Bağcılar'da hizmet vermekle kalmıyor ilçe, şehir hatta yurt dışındaki çekimler için de faaliyet gösteriyor. Bağcılar'da Mahmutbey fotoğrafçıların yoğunlukta olduğu bir bölge diyebiliriz. Ancak seçeneklerin bu firmalarla sınırlı değil. Bağcılar'daki fotoğrafçıları bulunduğun sayfada, sana uygun özelliklere göre filtreleyerek inceleyebileceğini de söylemeden geçmeyelim.

Bağcılar Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Bağcılar’daki fotoğrafçılar arasından size en uygun olanını arıyorsanız bu konudaki kriterlerinize özel arama yapabilirsiniz. Bulunduğunuz sayfada yer alan onlarca firma arasından seçim yaparken filtrelerden faydalanabilir, aramalarınızı kendinize özel hale getirebilirsiniz. Örneğin, belirli bir türde çekim istiyorsanız çekim türü alanından seçim yaparak istediğiniz çekim türünde çalışmalar yapan firmaları sıralayabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz bütçe ile uyumlu firmaları değerlendirebilmek için minimum paket fiyatı alanından seçim yaparak istediğiniz fiyat aralığındaki firmaları görüntüleyebilirsiniz.

Bağcılar Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Bağcılar'daki düğün fotoğrafları çeşitli hizmetler sunmaktadır. Çok farklı türlerde çekim yapabilen Bağcılar düğün fotoğrafçıları sizinle şehrin her yerinde çekim yapabilir. Ayrıca şehir dışı ve yurt dışında da onlarla çalışmak isteyebilirsiniz. Hizmet sundukları mekan seçenekleri oldukça gelişmiş olan Bağcılar düğün fotoğrafçısı arayışınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Hemen her türde çekim yapabilen fotoğrafçılar ile istediğiniz düğün fotoğrafları ve videolarına sahip olabilirsiniz. Bağcılar düğün fotoğrafçıları düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, save the date, trash the dress, stüdyo çekim, dış çekim gibi çeşitli türlerde çekimler yapıyorlar. Çekimden itibaren ortalama 4 hafta içerisinde size fotoğraf ve videoları teslim ediyorlar. Bu süre fotoğrafçınızın yoğunluğuna ve ekibinde kaç kişinin çalıştığına bağlı olarak değişebiliyor.

Bağcılar’da Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Bağcılar'da düğün fotoğrafçısı seçerken kararsız kalmanızı anlıyoruz. Birçok iyi fotoğrafçı arasından seçim yaparken fotoğrafçıların portfolyolarını incelemenizi öneriyoruz. Çünkü en iyi fotoğrafçı aslında sizin en çok beğendiğiniz fotoğrafçıdır. Farklı türlerde çekimler yapan fotoğrafçılar bulunduğundan, tarzını kendinize en yakın bulduğunuz fotoğrafçıyı bulmak isteyebilirsiniz. Bunun için de çalışmalarını inceleyerek zevkinizin uyuştuğunu düşündüğünüz fotoğrafçıları değerlendirebilirsiniz.

Ardından firmaların sayfalarında bulunan yorumları okuyarak firma ve fotoğrafçınız hakkında daha derin bilgi sahibi olabilir ve karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz. Unutmayın, çekim günü kendinizi rahat ve doğal hissetmeniz oldukça önemlidir. Bunun için de enerjinizin uyuşacağını ve iyi anlaşacağınızı düşündüğünüz bir fotoğrafçı ile anlaşmamızı öneriyoruz. İstediğiniz türde çekimler yapan fotoğrafçıları bulabilir ve aklınızdaki tüm soruları sorarak belirsizlikleri ortadan kaldırabilirsiniz. Firmalar genellikle çok kısa süre içerisinde mesajlarınıza dönüp dönüş yapıyorlar.

Bağcılar’da En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Çeşitli bitki örtüsü ve doğal güzellikler görebileceğiniz Bağcılar Botanik Parkı çekim için iyi bir seçenek olabilir. Marmara Denizi’ne yakın olması nedeniyle Bağcılar sahil yolunu da kullanabilir, meşhur gün batımı ve gün doğumu fotoğraflarından çektirebilirsiniz. Doğal alanlara bir örnek daha, Bağcılar Göl Parkı’nı gösterebiliriz. Göl kenarındaki güzel peyzaj, romantik fotoğraf karelerinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Yine de bu konuda karar verirken fotoğrafçınıza danışmanızda fayda var. Uzun yıllardır bu sektörde bulunduklarından ve bölgenin hemen her yerinde çekim yaptıklarından dolayı en güzel ışığın günün hangi vaktinde ve nerede bulunduğunu, en güzel manzaraların yerini onlar biliyor olacaklardır.Çekim yapacağınız yerler konusunda kendiniz seçim yapabileceğiniz gibi bu konuyu fotoğrafçınıza da bırakabilirsiniz. Onların çalışmalarını inceleyerek de beğendiğiniz yerlerde çekim yapmayı talep edebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Bağcılar’da Neye Göre Belirleniyor?

Düğün fotoğrafçısı fiyatlarını etkileyen birçok farklı unsur bulunuyor. Bu unsurlar arasında fotoğrafçınızın ekibinde kaç kişinin çalıştığı ve kullandığı ekipmanlar büyük önem arz ediyor. Aynı zamanda çekim süresi fiyatları en çok etkileyen konular arasında en başta yer alıyor. Klasik bir çekim tercih ederseniz, 2-3 saat süren dış çekimler gibi, ödeyeceğiniz miktar tüm gün süren çekimlere kıyasla daha uygun olacaktır. Tüm gün süren çekimler arasında düğün hikayesi, düğün belgeseli gibi sabahtan akşama kadar süren çekim türleri bulunuyor.

Düğün albümü fiyatları sizin talep edeceğiniz tasarıma göre değişiyor. Örneğin, kapak tasarımının kadife veya ahşap olmasını isteyebilirsiniz. Ancak kullanılan materyalin maliyeti arttıkça albüm fiyatı da artacaktır. Talep ettiğiniz fiziksel kopya sayısı, poster, çerçeve ve kanvas sayısı da arttıkça ücretin artmasına neden oluyor.

Bağcılar Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Çekim fiyatları firmadan firmaya değiştiğinden tek bir fiyat aralığı belirtmek oldukça zor. Ayrıca fotoğrafçınızdan talep ettiğiniz hizmet türleri de ödeyeceğiniz ücret konusunda oldukça belirleyici olacaktır. Eğer çekimi şehir dışında, hatta yurt dışında yapmayı planlıyorsanız, ulaşım ve konaklama gibi masrafları fotoğrafçınız sizden talep edebilir. Benzer şekilde, eğer çekimde drone gibi teknolojilerden faydalanmak istiyorsanız bu ekipmanların maliyeti dolayısıyla çekim ücreti daha yüksek olacaktır.

Kısacası, net bir fiyat almak için firmalarla iletişime geçmeniz gerekir. İlginizi çeken firmalar ile iletişime geçerek fiyat teklifi ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ne kadar çok firmadan fiyat teklifi alırsanız bütçenize uyan bir firma bulma ihtimaliniz o kadar çok artacaktır. Firmalara artan talepler sebebiyle istediğiniz tarihten en az birkaç hafta öncesinden bir fotoğrafçı ile anlaşmanızı tavsiye ediyoruz. Zaman kaybetmeden beğendiğiniz firmalardan randevu alın, sizin için doğru fotoğrafçıyı kaçırmayın!

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları