Olivo Wedding

1

E-posta Gönder

0212 963 2856

20 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün Hikayesi/Klibi

Çekim Türü

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Kampanyalar ve Paketler

Olivo Wedding

Silver Paket Dış Çekim + Albüm Seti %50 İndirimle 1.000 ₺

Tüm detayları göster

Son gün 31/12/2021


Hakkında

Olivo Wedding ailesi olarak yıllardır çiftlerimizin en güzel anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Çalışmalarımızın ardında yatan motivasyon ise her zaman bize ilham veren ölümsüzlük ve bereketin temsili zeytin ağacı Olivo oluyor. Çiftlerimizin en özel günlerinden izler taşıyan karelerin bu ağaç gibi sonsuza dek kalıcı olmasını istiyoruz. Samimi ve takım çalışmasının hakkını veren ekibimizi ofisimiz Şişli’de bulabilirsiniz.
Deneyim
Deneyimli ekibimizle marka, etkinlik ve kurumsal firmalar için çekimler gerçekleştiriyoruz. Düğün fotoğrafçılığı ise en hassas olduğumuz alan. Yaptığımız çekimler sayesinde geçtiğimiz yıllarda Göktürk Dergisi’nden Yılın En İyi Çıkış Yapan Düğün Fotoğraf Ekibi ödülüne layık görüldük. Ayrıca düğün fotoğrafçılığı alanında da atölyeler düzenleyerek birçok kişiye düğün fotoğrafçılığının inceliklerini öğretiyoruz. Alanımızdaki deneyim ile her geçen gün sektörde yerimizi sağlamlaştırıyoruz.
Çekim Türleri / Mekanlar
İstanbul’da iç ve dış mekanlarda çekimler gerçekleştiriyoruz. Kalenderhane, Belgrad Ormanı, Kilyos Sahili ve Kibrithane en sevdiğimiz mekanlardan. Şehir dışında da Kapadokya gibi büyüleyici mekanlarda daha önce çekim yaptık. Çiftlerimiz isterse yurt dışı çekimlerinde de onlara eşlik ediyoruz. Ayrıca tarla, kumsal, hikaye ve plato konseptleri ile de harika kareler ortaya çıkarıyoruz.

Son zamanların trendi tarihi not et dediğimiz save the date çekimlerini de seçtiğiniz mekanlarda gerçekleştiriyoruz. Uzmanlık alanlarımızdan olan video çekimlerini ise çeşitli paketlerle beraber çekim türü ve mekana göre uyarlıyoruz. Düğün belgeseli ve hikayesi, düğün klibi gibi çekim hizmetleri de veriyoruz. 4-5 dakikalık düğün filminizi ve 1 dakikalık teaser’ı da sizin için seçtiğiniz müziklerle hazırlıyoruz.
Ekipman
İstanbul Avrupa Yakası düğün fotoğrafçılarının arasından her bir ekip arkadaşımızın profesyonelliği ve alanında eğitimli olması ile sıyrılıyoruz. Çekimlerimizde doğru ekipmanı bilgi ve yeteneğimizle birleştirerek en iyi sonuçları elde ediyoruz. Hem fotoğraf hem de video çekimlerinde kaliteyi ön koyuyoruz. Kullandığımız ekipmanların başlıcaları;

●Sony a7s2
●Sony a73
●Jimmy jib
●Go pro
●Drone
Baskı Hizmetleri
Tek mekanlı fotoğraf çekim paketimizde 1 adet panoramik albüm,2 adet aile albümü ve 1 adet poster hizmeti var. Eğer ekstra olarak ikinci mekanda çekim yapmak isterseniz kanvas tablo da pakete dahil oluyor. Hikaye çekimlerimizdeyse panoramik keten albüm, 2 adet aile albümü, poster ve Olivo özel ahşap albüm kutusu veriyoruz. Ayrıca tüm çekimlerde çekilen fotoğraflarınızın dijital teslimini yapıyoruz.
Fotoğraf, video, drone, kurgu ve montaj alanında uzmanlaşmış 9 kişilik bir ekibiz. Çekim türü ve mekana göre 2-4 kişilik ekipler halinde çiftlerimize eşlik ediyoruz. Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı arıyor ama kara veremiyorsanız ekibimizin profesyonelliğine güvenerek bizi tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan teklif alabilirsiniz.

İletişim

Barış Kazanç

 • Telefon: 0212 963 2856
 • Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Halide Edip Adıvar Cad. No:66A Şişli / İstanbul

Olivo Wedding Yol Haritası

20 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


M&S

Merve & Sefa

Düğün Tarihi: 06.02.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Bu ekip bir harika❤️ Herşey o kadar güzel o kadar muhteşemdiki iyiki iyiki siz🙏 Güler yüzünüz enerjiniz ve anlayışınız için tekrar tekrar teşekkürler ...

S&F

Solmaz & Fethi

Düğün Tarihi: 15.06.2021

Yaz ayında kumsalda nasıl video çekilebilir diye çok endişeliydik. Kumsalda 1500 kişi olmasına rağmen nasıl sadece biz varmışız gibi çekim yaptınız anlayamadım harikasınız gerçekten.

İ&G

İpek & Gürhan

Düğün Tarihi: 14.06.2021

Bizimle beraber tam 12 saat durmaksızın çekim yaptınız süpersiniz. Sabrınız enerjiniz için çok teşekkürler.

Y&Y

Yasemin & Yağız

Düğün Tarihi: 06.05.2021

Herkes fotoğraf çekiyor olabilir ama siz adeta sanat çekiyorsunuz. Gözlerimizde kalp oluştu resmen. Teşekkürler hepinize.

Ö&E

Özlem & Ergün

Düğün Tarihi: 03.05.2021

Harika ekip inanılmaz enerji bizi bizden iyi anlayan ekibe çok teşekkürler.

B&A

Berat & Aslan

Düğün Tarihi: 28.04.2021

çekimden önce çok gergindim böyle bir ekiple gerginlikten eser kalmadı. çok çok eğlendik elinize sağlık

Z&A

Zehra & Ahmet

Düğün Tarihi: 22.03.2021

İlk tanıştığımız andan itibaren samimiyetini bize hissettirdiniz. Ekip olarak harika bir uyumunuz var. Pozları kendi üzerinizde göstermeniz bizi çok eğlendirdi ve gerginliğimizi aldı harikasınız.

M&A

Meltem & Anıl

Düğün Tarihi: 19.03.2021

Harika ekip. Bizim için en önemlisi fotoğrafçımızla iletişimdi ve harika bir iletişime sahipler. Bizleri sıkılmadan dinleyip ne istediysek mükemmel şekilde dönüş yaptılar. Tavsiye ederiz.

T&S

Tuğçe & Salih

Düğün Tarihi: 26.02.2021

Güler yüzlü, anlayışlı ve enerjileri ile bize harika bir gün yaşattınız. Kendimizi ancak bu kadar özel hissedebilirdik.

M&S

Melike & Sercan

Düğün Tarihi: 17.02.2021

Kış aylarında fotoğraf çektirmekten çok korkuyordum ama harika geçti. Önerilen mekanlar verilen tavsiyeler çok yerinde oldu. En özel günümüz en özel şekilde geçti. Teşekkürler Olivo Wedding.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!