Düğün Fotoğrafçıları

Ataşehir Düğün Fotoğrafçıları

Stüdyo Tek
5,0
(80 Yorum)
9. yıl
Ataşehir
1 saatte cevap verir

Fotoğrafçılık sektörüne 1987 yılında giren Mahmut Kandemir 1994 yılında Stüdyo Tek’i kurdu. Tecrübelerini ve işine karşı olan sevgisini profesyonel bir ekiple düğün fotoğrafçılığında kullanmaktan...

8.400
5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Ataşehir Bircan Tören Wedding

3.000-5.000 TL

Ataşehir Foto Eylül Ataşehir

10.000-15.000 TL

Ataşehir Yeditepe Hayat Fotoğrafçılık

5.000-10.000 TL

Ataşehir Stüdyo Makro

3.000 TL'den az

Ataşehir Ada Stüdyoları

10.000-15.000 TL

Ataşehir Moriz Photography

3.000-5.000 TL

Ataşehir Toros Medya

3.000-5.000 TL

Ataşehir Düğün Karem

5.000-10.000 TL

Ataşehir Aşk Hikayeniz

3.000-5.000 TL

Ataşehir Mutlu Kareler

15.000-25.000 TL

Ataşehir Kadıköy Fotoğraf Merkezi

3.000 TL'den az

Ataşehir Serdar Kınık Photography

3.000-5.000 TL

Ataşehir İncias Photography

15.000-25.000 TL

Ataşehir Bir Film Photography

3.000-5.000 TL

Ataşehir Stüdyo Karabağ

10.000-15.000 TL

Ataşehir Zümrüt Fotoğrafçılık

10.000-15.000 TL

Ataşehir Mirla Photography & Videography

5.000-10.000 TL

Ataşehir Cenevizor Photography

3.000-5.000 TL

Ataşehir Nihal Wedding

3.000 TL'den az

Ataşehir Alyans Foto Ataşehir

10.000-15.000 TL

Ataşehir Göktuğ Gülşah Wedding

3.000-5.000 TL

Ataşehir Hakan Erpolat

10.000-15.000 TL

Ataşehir Foto Derya İçerenköy

3.000-5.000 TL

Ataşehir Masalsı Kareler

3.000-5.000 TL

Ataşehir Murat Turhan Photography

5.000-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ataşehir Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Ataşehir Fotoğrafçıları

Ataşehir fotoğrafçılar konusunda İstanbul'un en zengin ilçelerinden biri. İlçedeki neredeyse her mahallede birçok düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Ataşehir fotoğrafçıları deneyimli bir ekip arayanların ilgi gösterdiği firmalar arasında. Siz de bulunduğunuz sayfada Ataşehir fotoğraf stüdyoları ve dış çekim fotoğrafçılarını bir arada bulabilir, size uygun özelliklere göre filtreleyerek, inceleyebilirsiniz.

Ataşehir Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Eğer Ataşehir’de düğün fotoğrafçısı arıyorsanız bu sayfada onlarca seçenek bulunuyor! İhtiyacınıza uygun bir fotoğrafçı bulmak için bu sayfadaki filtreleri kullanabilir ve belirlediğiniz kriterlere en uygun olanları görebilirsiniz. Ayrıca, bulunduğunuz ilçeye veya bütçenize göre özelleştirilmiş aramalar yapabilir ve taleplerinize uygun olan firmaları bulabilirsiniz.

Daha önce fotoğrafçılar ile anlaşmış olan diğer çiftlerin Ataşehir düğün fotoğrafçıları hakkındaki önerilerini almak isterseniz, firma sayfalarındaki yorumları inceleyebilirsiniz. Diğer çiftlerin yorumlarını okumak, fikir edinme konusunda oldukça faydalı bir yöntemdir.

Ataşehir Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Ataşehir düğün fotoğrafçıları çeşitli hizmetler sunuyor. Bu hizmetler sadece düğün fotoğrafçılığı alanında değil söz, kına ve nişan gibi alanlarda da geçerli oluyor. Düğün öncesi organizasyonlarınızda bir fotoğrafçı ile anlaştıktan sonra memnun kalırsanız düğün için de aynı fotoğrafçı ile çalışmak, avantajlı paketlerden faydalanmak açısından oldukça mantıklı olacaktır.

Ataşehir düğün fotoğrafçıları hemen her türde çekim yapabiliyor. İster stüdyo çekimi ister dış çekim olsun, düğün hikayesi, sosyal medya videoları, save the date ve trash dress gibi farklı konseptlerde çekimler de dahil olmak üzere farklı alanlarda hizmet sunuyorlar. Firmaların önceki çalışmalarını inceleyerek yaptıkları çekim türlerini örnekleriyle görebilirsiniz. Aynı zamanda firmaların hakkında kısmındaki açıklamalarını okuyarak sundukları hizmetler konusunda daha derin bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ataşehir’de Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Ataşehir’de düğün fotoğrafçısı seçerken kararsız kalıyor olabilirsiniz.Onlarca firma arasından size en uygun olanı bulabilmek için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta firma ile estetik anlayışınızın uyuşup uyuşmadığıdır. Bunun için fotoğrafçıların önceki çalışmalarını inceleyebilir, çekimlerini değerlendirebilirsiniz. Zevkinizin uyuştuğunu düşündüğünüz firmalar arasından seçim yapmaya devam edebilirsiniz.

Firmaların sayfalarında bulunan yorumları okuyarak çiftlerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca firmaların hakkında kısmındaki açıklamalarını okuyarak da çalışma prensipleri, sundukları hizmetler ve deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan diğer soruları ise firmaya mesaj atarak sormakta fayda var. Firmalar kısa süre içerisinde mesajlarınıza dönüş yapacaklardır.

Ataşehir’de En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Ataşehir, İstanbul’da düğün fotoğrafı çektirmek için güzel olan ilçelerden birisi. Sahip olduğu sahil kıyısı ile Marmara Denizi’ne karşı gün batımı ve gün doğumu temalı fotoğraflar çektirebilirsiniz. Ayrıca Ataşehir’de birbirinden güzel birçok park bulunuyor. Doğal alanları seven ve bu tür mekanlardan faydalanmak isteyen biriyseniz size Fenerbahçe Parkı’nı, Ataşehir Botanik Parkı’nı ve Moda İstanbul Parkı’nı önerebiliriz.

Doğal alanların yanı sıra tarihi mekanlara da ilgi duyuyor olabilirsiniz. Ataşehir’de yer alan tarihi mekanlar, özellikle de tarihi binalar ve sokaklar düğün albümünüze tarihi bir atmosfer katmak için birebir. Mekan seçiminde fotoğrafçınıza danışarak onların mekan önerilerini de tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz yerlere önceden gitmek ve aşina olmak, çekim günü daha rahat poz vermenizi sağlayabilir.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Ataşehir’de Neye Göre Belirleniyor?

Genellikle bir düğün fotoğrafçısı Ataşehir’de farklı hizmet türüne göre fiyat belirliyor olacaktır. Örneğin çekim süresi uzun olan çekimlerin ücreti kısa olanlara göre daha yüksek olabilir. Veya çekimde kullanılmasını talep edebileceğiniz drone ile çekim gibi çekim türleri bu ekipmanların maliyetinin yüksek olması nedeniyle daha pahalı olacaktır.

Ataşehir düğün fotoğrafçısı sizinle şehrin her yerinde ve hatta şehir dışı ve yurt dışında çekim yapabiliyor. Fakat şehir dışı gibi uzak bölgelerde yapılan çekimlerde ulaşım ve konaklama gibi masraflar da ücretlendirmede göz önünde bulundurulacaktır. Temel paketler genellikle en uygun fiyatlara sahip oluyorlar ve talep edeceğiniz ek hizmetler ek ücret anlamına geliyor.

Ataşehir Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Ataşehir’de düğün albümü ve düğün hikayesi gibi farklı hizmetlerin ücretlendirmesi firmadan firmaya değişiyor. Firmaların sahip olduğu prestij ve artan talepleri fiyatlandırmalarını oldukça etkiliyor. Ayrıca fotoğrafçınızın deneyim süresi, ekibinde kaç kişinin çalıştığı ve kullandığı ekipmanların kalitesi de bir hayli etkili.

Ataşehir’de birçok farklı düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Bu fotoğrafçılar, sundukları paketler ile hemen her bütçeye hitap ederek memnuniyetinizi garantilemeyi amaçlıyorlar. Örneğin, düğün albümü tasarımı için size farklı fiyat bandında seçenekler sunacaklardır. Tasarımda kullanılan materyallerin kalitesi, ahşap veya kadife olması gibi unsurlar bu fiyatların değişkenlik sebeplerinden en temel olanı diyebiliriz.

Kısacası, Ataşehir’de düğün fotoğrafçısı arıyorsanız oldukça şanslısınız çünkü seçim yapabileceğiniz onlarca düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Kendi kriterlerinize ve isteklerinize göre bulunduğunuz sayfadaki filtreleri kullanarak bu firmaları görüntüleyebilirsiniz. Size hitap eden firmaların çalışmalarını inceleyebilir, ilginizi çeken fotoğrafçılar ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları