Betül Sesli

2 Yorum
Mesaj Gönder

0212 963 25 14

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

  • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Betül Sesli Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Betül Sesli Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Betül Sesli Sıkça Sorulan Sorular

Betül Sesli düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Betül Sesli düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Betül Sesli hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Betül Sesli aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, trashday".


Betül Sesli düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Betül Sesli düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Betül Sesli ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Müşterilerimizin istediği her mekanda çekim yapıyoruz. Genelde sahil orman tarihi mekanlar ve az keşfedilmiş mekanlarda çekim yapıyoruz. "


Betül Sesli şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Betül Sesli şehir dışında hizmet veriyor.


Betül Sesli ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Betül Sesli ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.


Betül Sesli hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Profesyonel ekibimizle şehir dışı ve yurt dışı çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Standart düğün paketimizde Dijital Çekim (1-4 Saat), Rötuş & Renklendirme, 30+1 Sayfa Panoramik Albüm, 2 adet Cep Albümü, 1 adet 70×100 Kanvas Tablo ve tüm fotoğrafların dijital teslimi bulunuyor. Bunun yanında drone gibi gelişmiş teknik ekipmanlarımızla düğün fotoğraf ve videolarınızı zenginleştiriyoruz."

Tüm Sorular

Betül Sesli Hakkında

Muhteşem ve her detayını titizlikle gözden geçirdiğiniz düğün gününüz için sırada size en uygun İstanbul düğün fotoğrafçısını bulmaya geldi. Kurulduğu 2014 yılında beri kaliteli hizmet ve özgünlüğün peşinden koşan markamız, fotoğrafın pek çok alanında başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. Sayısız çiftiminiz en güzel gününü sonsuza kadar yaşatacak mutlu kareler çeken ekibimizle tanışmanızı öneririz.

Deneyim

Ben Betül Sesli, grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunuyum. Lise zamanlarında başladığım fotoğrafçılığı ilerletmek için çeşitli eğitimler aldım. 2014 yılında aile şirketi olarak kurduğumuz TBT Photograpy’i emin adımlarla büyüttük. 2017-2018 sezonunda düğün ve özel gün çekimlerine başladık. O zamandan beri sayısız çiftin mutlu anlarına dokunan ve özgün çekimler yapan bir marka haline geldik.

Çekim Türleri / Mekanlar

Aklınızdaki çekim türünü öğrenip size öneriler sunarak işe başlıyoruz. Dilerseniz düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseliyle bu mutlu gününüzü eşsiz birer anıya çevirebiliriz. Çekimlerimizi düğün öncesi, düğün günü veya sonrasında organize edebiliriz. Düğün davetiyenizi farklılaştıracak Save The Date veya keyifli bir Trash Day çekimi yapabiliriz. Ayrıca özgün konsept çekimleri ve katalog çekimleri için de bize güvenebilirsiniz.

Çekim mekanları için kendimizi özgür bırakıyoruz. Stüdyo ve plato çekimleri yanında, İstanbul düğün fotoğraf mekanları konusunda bilgiliyiz. Size bilinmeyen orijinal lokasyonları önerip harika çekimler yapabiliriz. Dilerseniz deniz ve sahil kenarlarında, kır bahçeleri ve ormanlık alanlarda çekim yapabilir ya da İstanbul’un tarihi güzelliklerini set ortamı haline getirebiliyoruz. Özellikle dış mekan seçimlerimizde sıra dışı yerleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Baskı Hizmetleri

Güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek kaliteli baskı hizmetlerini her dönem kullanıyoruz. Bazı baskı ve albüm çeşitlerimizse şu şekilde;

Dijital Çekim (1-4 Saat)
Rötuş & Renklendirme
30+1 Sayfa Panoramik Albüm
2 adet Cep Albümü
1 adet 70×100 Kanvas Tablo
Tüm fotoğrafların dijital teslimi
Drone ve kamera ile düğün hikayesi klibi

Ek Hizmetler

Profesyonel ekibimizle şehir dışı ve yurt dışı çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Standart düğün paketimizde Dijital Çekim (1-4 Saat), Rötuş & Renklendirme, 30+1 Sayfa Panoramik Albüm, 2 adet Cep Albümü, 1 adet 70×100 Kanvas Tablo ve tüm fotoğrafların dijital teslimi bulunuyor. Bunun yanında drone gibi gelişmiş teknik ekipmanlarımızla düğün fotoğraf ve videolarınızı zenginleştiriyoruz.

Önceliği her zaman evlenecek çiftlerimizin mutluluğuna veriyoruz. Bu yüzden size hem keyifli ve rahat bir çekim ortamı sunuyor hem de bütçenizi gözetiyoruz. Paketlerimizi güncelliyor, sizin arzunuza göre şekillendirebiliyoruz. Siz de avantajlı düğün fotoğraf paket fiyatları hakkında bilgi almak ve ödeme planlarımızı öğrenmek için bize; sayfadaki numaralardan veya formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Telefon: 0212 963 25 14
  • Adres:

    19 mayıs mah. Halaskargazi cad. çiftkurt no:226/24 Şişli/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Betül Sesli Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Seda & Metin

Düğün Tarihi: 12.03.2022Kesinlikle sizi tercih ediyorum Süper ekip çalışması ile harika iş çıkardınız

Betül Sesli

Düğün Fotoğrafçıları

teşekkür ederiz yine bekleriz

Kardelen & Kemal

Düğün Tarihi: 24.03.2022


Harika Fırsat kampanyadan yararlandık ve keyifli bir gün geçirdik

Betül Sesli

Düğün Fotoğrafçıları

teşekkür ederiz yine bekleriz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.