Fotoğrafçı Büşra

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Fotoğrafçı Büşra Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fotoğrafçı Büşra Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotoğrafçı Büşra Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Fotoğrafçı Büşra Hakkında

En unutulmaz anlarınızı, en güzel haliyle belgeliyoruz. Fotoğrafçılığın bir sanat olduğuna inanıyoruz ve bu sanatı destekleyen varlıklar da, siz değerli çiftlerimiz. Bizim mesleğimiz karşı olan, sizin de birbirinize olan aşkınız birleşince, ortaya enfes sanat eserleri çıkıyor. Fotoğrafçı Büşra ailesi olarak, size hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi vaat ediyoruz.

Düğün fotoğrafları çekmek, farklı bir bakış açısı ve yetenek gerektiriyor. Başkalarının göremediğini görebilmek ve en iyi halleriyle onları fotoğraf karelerine yansıtmak, kaçınılmaz hale geliyor. Eski tarzda yapay pozların yanı sıra, çiftin doğal hallerini yakalayabilmek, ve heyecanlarını hissedebilmek gerekiyor. Böylece ortaya, modası hiçbir zaman geçmeyecek olan, harika fotoğraflar çıkıyor. Dilerseniz, hizmet detaylarımız hakkında size biraz bilgi verelim.

Her çift, o güzel gününden geriye kalması için, eşsiz fotoğraflar hayal eder. Biz de öncelikle, bu fotoğrafların nasıl olduğunu öğrenmekle işe başlıyoruz. Dış çekim için nasıl bir mekan isteğiniz olduğunu ve fotoğraf tarzınızın neye daha yatkın olduğunu öğrenerek, size daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Ardından, sizin seçimlerinize ve tercihlerinize göre planlarımızı oluşturuyoruz.

Dış çekimlerinizde; İstanbul’un tarifi imkansız güzellikte olan manzaralarını kullanıyoruz bunun yanında, adalarda da çekim yapabiliyoruz. Nostaljik bir atmosferde yapılan çekimlerle, fotoğraflarınıza farklı bir hava katabiliyoruz. Ayrıca, güzel bir haberimiz var. Sizin için, şehir dışına da çıkabiliriz. En başta da söylediğimiz gibi, bizim için önemli olan sizin istediğiniz ve memnuniyetiniz.

Kadıköy düğün fotoğrafçıları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla ve her çiftimize verdiğimiz ayrı önem sayesinde, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de, kararınızı verdiyseniz ve bu mutlu gününüzü, bize emanet etmek isterseniz; sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bize ulaşmanızı bekliyor olacağız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.