İstanbul’da 2008 yılından Stüdyo Aybars markasını kurarak faaliyet göstermeye başlayan ekibimizle tanışın! Hayatınızın en özel anlarını belgeleyen ekibimizle çekimlerinizde fark yaratmak için...
5.000-7.500 TL
İncele
Art of Design Fotografevi
5,0
(10 Yorum)
Kadıköy
Hayatınızın en özel hatıralarını kaybolmayacak anlara dönüştürmek için sizi Art of Design Fotoğrafevi’ne bekliyoruz. 40 yılı aşkın bir süredir nesilden nesile aktarılmış fotoğrafçılık sanatının...
3.000-5.000 TL
İncele
Alperen Erbek
5,0
(125 Yorum)
Kadıköy
Aşkınızı tüm dünyaya duyuracağınız özel güne sayılı zaman kaldı. En mutlu olduğunuz anları ölümsüzleştirecek doğru firmayı arıyorsanız Alperen Erbek ve ekibi sizin için biçilmiş kaftan olabilir....
8.000 6.000 TL
İncele
Gülümseten Kareler
5,0
(12 Yorum)
Kadıköy
Gülümseten Kareler olarak, 2021 yılından bu yana fotoğrafçı sertifikasına sahip olan Mesut Bey'in liderliğinde faaliyet gösteriyoruz. Fotoğrafçılık sektöründe 5 yıldır aktif bir şekilde başarılı...
3.000 1.500 TL
İncele
Biriken Hikaye
5,0
(15 Yorum)
Kadıköy
Biriken Hikaye kendine has zarif, minimalist stiliyle doğadan aldığı ilhamın hakkını veriyor. 2018’den bu yana anılarını ölümsüzleştirdiğimiz yüzlerce çiftimizin objektife yansıyan mutluluk ve...
10.000 TL'den fazla
İncele
Serhan Serter Wedding Dreams
4,3
(45 Yorum)
7. yıl
Kadıköy
Uzun yıllardır düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veren Serhan Serter Photograpyh’yi sektörde edindiğim tecrübeler sonrasında kurdum. Dünyanın en prestijli düğün fotoğrafçılığı kuruluşlarından...
5.000-7.500 TL
İncele
Halil Sarı Fotoğrafçılık
5,0
(36 Yorum)
5. yıl
Kadıköy
Beklentileriniz ne kadar yüksek olursa olsun size hep daha iyisini sunacak olan Halil Sarı Fotoğrafçılık ekibiyle tanışmadan evlilik albümünüzü oluşturmaya karar vermeyin. Önceliğimiz her zaman...
1.500 TL'den az
İncele
Doğuş Fotoğrafçılık / Emin Karademir
5,0
(8 Yorum)
Kadıköy
Doğuş Fotoğrafçılık/Emin Karademir, en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için 1993 yılından beri yanınızda oluyor. Profesyonel çalışma ekibimizle baktıkça mutlu olacağınız kareler ve video...
3.000-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

1.500-3.000 TL
Kadıköy
Studio Spot
1.500-3.000 TL
Kadıköy
Net Stüdyo
3.000-5.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
3.000-5.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
7.500-10.000 TL
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
Kadıköy
BMD Wedding
1.500-3.000 TL
Kadıköy
Cizgi Foto
3.000-5.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
3.000-5.000 TL
1.500 TL'den az
Kadıköy
Şahin Ağar
3.000-5.000 TL
10.000 TL'den fazla
1.500-3.000 TL
Kadıköy
Weddiographer
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kadıköy Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Kadıköy Fotoğrafçıları

Kadıköy'de fotoğrafçı arayışında olan çiftlerin birçok farklı seçeneği bulunuyor. Üstelik Kadıköy'deki fotoğrafçılar deneyimleri ve son trendlere uygun çalışmalarıyla da dikkat çekiyorlar. İlçedeki birçok profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti veren ekip var. Örneğin; Kozyatağı fotoğrafçıları, firma araştırırken göz atmanız gereken ekipler arasında diyebiliriz. Erenköy fotoğrafçıların yoğunlukta olduğu bölgelerden. Fikirtepe fotoğrafçılarını da seçenekleriniz arasına almayı unutmayın.

Birçok fotoğrafçı Kadıköy'de dış çekim hizmetiyle öne çıkıyor. Ancak Kadıköy fotoğraf stüdyoları açısından da oldukça zengin. Örneğin; Bostancı fotoğraf stüdyolarının sıklıkla bulunduğu bölgeler arasında. Siz de çekim türüne karar verip, deneyimli Kadıköy fotoğrafçıları arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan ekipleri size uygun özelliklere göre filtreleyerek, inceleyebileceğinizi de hatırlatalım.

Kadıköy Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Bulunduğunuz sayfada 100’den fazla Kadıköy fotoğrafçısı yer alıyor. Bu fotoğrafçılar arasından sizin için en uygun olanı bulmanız için birkaç ipucu vereceğiz. Öncelikle çekim türündeki kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. Örneğin, dış çekim veya stüdyo çekimi gibi hizmet tercihleriniz olabilir. Ayrıca belirlediğiniz bir bütçeniz varsa bu bütçeye uygun bir firma bulmak isteyebilirsiniz.

Bunlar için, bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanabilirsiniz. Çekim türü alanından istediğiniz çekim türünü seçebilir, minimum paket fiyatı alanından da istediğiniz fiyat aralığındaki firmalara erişebilirsiniz. Sadece Kadıköy ile sınırlamak istemiyorsanız ilçe alanından diğer ilçeleri de seçerek seçeneklerinizi artırabilirsiniz.

Kadıköy Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Kadıköy fotoğrafçıları sizin için her türlü çekim türünü gerçekleştirebiliyor. Save the date, trash the dress, düğün klibi, düğün hikayesi, dış çekim ve stüdyo çekimi gibi sayısız çekim türlerine yer veriyorlar. Fotoğrafçıların sayfalarında bulunan çalışmalarını inceleyerek ve bilgilerini okuyarak verdikleri hizmet türlerini öğrenebilirsiniz. Kadıköy fotoğrafçılarının sundukları hizmet sadece ilçe ile sınırlı değil, sizinle şehir içinde ve dışında, hatta yurt dışında bile çekim yapacaklardır.

Kadıköy’de Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Kadıköy’deki düğün fotoğrafçılarıyla görüşürken öncelikle hangi tarzda çekimler yaptıklarını öğrenmelisiniz. Her fotoğrafçı sizin istediğiniz tarzda çekimler yapmıyor olabilir. Bu nedenle dikkat etmeniz gereken ilk konu bu olmalıdır. Düğün fotoğrafçılarıyla görüşmeye başlamadan önce sayfalarında bulunan portfolyolarını incelemeniz önemlidir. Çalışma tarzlarını ve yaptıkları çekimlerin sonuçlarını bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Anlaşmayı düşündüğünüz fotoğraf ekibiyle enerjinizin uyumlu olması da son derece önemlidir. Kadıköy’deki birçok ekip, yaratıcı düğün fotoğrafları konusunda oldukça başarılıdır. Eğer şehir dışı veya yurtdışı çekimler düşünüyorsanız, bu konuyu da önceden firmalarla görüşmelisiniz. Birçok düğün fotoğrafçısı İstanbul dışında farklı bölgelerde de çekimler gerçekleştiriyor olabilir. Ancak yine de sormakta fayda var.

Kadıköy’de En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisi olan Kadıköy’de çekim yapabileceğiniz birçok güzel yer bulunuyor. Bu konuda deneyimli olan fotoğrafçınızın önerdiği yerleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin Moda Sahili, deniz ve adalar manzarası ile güzel çekim alanlarına sahip yerlerden birisi. Kadıköy’ün çarşısı ve sokakları ise estetik görünümlü evleri ve dükkanları ile tercih edebileceğiniz bir seçenek.

Vapurların bulunduğu Kadıköy İskelesi tercihi denizden yana olanların tercih edebileceği seçeneklerden birisi. Renkli duvar ve modern sanat eserlerinin bulunduğu Kadıköy Rıhtım’da yürüyüş yapabilir veya bisikletle çekim yapabilirsiniz. Moda Çocuk Parkı’nın doğal ışık alan çimenlik alanlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca Kadıköy’de bulunan birbirinden şık görünümlü ve farklı atmosferlere sahip olan restoran ve kafelerde çekim yapabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Kadıköy’de Neye Göre Belirleniyor?

Çekim fiyatlarını etkileyen konular birden fazla faktöre bağlı olabilir. Örneğin kullanılan ekipmanların türü ve sayısı, ekipte çalışan kişi sayısı, çekimin yapıldığı bölgenin uzaklığı ve çekim süresi bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Bazı firmalar drone kullanımını standart paketlerinin bir parçası olarak sunarken, bazı fotoğrafçılar drone gibi ekipmanların maliyeti nedeniyle bu hizmet için ekstra ücret talep edebilirler. Bu nedenle, ekstra ekipman kullanımı ile ilgili taleplerinizi firmayla önceden görüşmeniz önemlidir. İlçe içinde, farklı illerde veya yurtdışında çekim yapmayı düşünüyorsanız, anlaştığınız fotoğraf ekibine ek ödemeler yapmanız gerekebilir. Bazı fotoğrafçılar paket fiyatının dışında konaklama ve ulaşım masraflarının karşılanmasını talep edebilirler.

Kadıköy Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Düğün hikayesi çekimi fiyatları gibi diğer konularda da ekipmanların kalitesi fiyatları etkileyebilir. Özellikle düğün fotoğraf albümü fiyatlarında bu etki daha belirgindir. Çoğu fotoğrafçı, çekilen tüm fotoğrafları içeren bir albüm, aile albümü ve birkaç kanvas tablo içeren standart paket seçenekleri sunar.

Düğün albümü fiyatları, albümde kullanılan materyale, boyutuna ve gösterişine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Fotoğrafçınızla görüştüğünüzde, albüm seçeneklerini ve kalitelerini incelemek istediğinizi açıkça belirtmelisiniz. Kadife kaplama, ahşap kapak gibi farklı albüm seçenekleri sunulacaktır. Size sunulan seçenekleri öğrenerek, tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.

Özetle, öncelikle bütçenize uyan bir fotoğrafçı bulabilmek için birçok fotoğrafçıdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Ardından beraber çalışmayı seçtiğiniz fotoğrafçınızla bütçenize en uygun paketi seçebilmek için detayları konuşmalısınız. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları