Antalya'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:02 dakika

05.10.2022

Antalya’da hangi fotoğrafçıyla çalışacağını ve ne kadar bütçe ayıracağını bilmiyor musun? Senin için Antalya düğün fotoğrafçılarının fiyatlarını araştırdık. Aynı zamanda firma önerilerinde de bulunduk. Hepsi yazıda!

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Antalya Fotoğrafçılarının Fiyatları ve Standart Paketleri

Çiftler, Antalya’da düğün fotoğrafçısına gittiklerinde, kendilerine birçok paket sunuluyor. Ancak her firmanın sunduğu, 2 saatlik dış çekimi kapsayan standart bir düğün fotoğrafı paketi oluyor.

Düğün gününde veya başka bir tarihte bu 2 saatlik dış çekimi yaptırabiliyorsun. Çok uzun bir süre olmadığı için, paket dahilinde sadece birkaç mekan değiştirilebiliyor. Şehrin uzak noktalarına gidip çekim yaptırmak istersen, daha uzun süren bir çekim paketini tercih etmelisin.

”Standart paket dahilinde başka neler sunuluyor” dersen, şöyle listeleyelim:

 • Çekilen fotoğrafların tamamı (Dijital)

 • 1 büyük albüm,

 • 2 aile albümü,

 • 1 cep albümü,

 • 1 poster veya kanvas tablo.

Antalya düğün fotoğrafçıları, çekimden sonra 4-8 hafta içerisinde albümleri ve fotoğrafların dijital halini teslim ediyor. Bu paketin sunulduğu Antalya dış çekim fiyatları ise 1.500 TL’den başlıyor ve 10.000 TL’ye kadar yükseliyor.

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Bu mekanlarda fotoğraf çektirmeyen bin pişman: Antalya’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

Ekstra Hizmetler ve Fiyatları

 • Düğün Hikayesi: Sabah kuaför hazırlıklarından başlayıp, düğünün ilk dansına kadar devam eden çekimlerle başlayalım. Bu süre dahilindeki tüm süreçlerinin fotoğraf ve video aracılığıyla kaydedildiği çekim, düğün hikayesi olarak adlandırılıyor. Düğün hikayesi Antalya’daki hemen hemen her fotoğrafçı tarafından çekiliyor. Fiyatları da 3.000-4.000 TL arasında değişiyor.

 • Düğün Klibi: Müstakbel eşinle ikinizin hikayesinin anlatıldığı, 3-4 dakikalık bir video çektirmeye ne dersin? Fikir hoşuna gittiyse, böyle bir video çekimi için ödemen gereken tutar 1.500-5.000 TL arasında değişiyor.
  Bu arada fotoğrafçınla daha iyi iletişim kurman için bu terimleri öğrenmende fayda var: Düğün Fotoğrafçıları Jargonu

 • Şehir Dışında Çekim: Antalya dışında çekim yaptırmak isteyen çiftler buraya! Eğer günübirlik gidilip dönülecekse, paket fiyatı haricinde fotoğrafçıların yol masraflarını karşılaman yeterli. Ancak birkaç gece orada kalacaksanız, konaklama masrafları da bu rakamlara ekleniyor.

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

 • Save The Date: Save the date dış çekim fotoğraf fiyatları Antalya’da fotoğraf ve video dahil 1.500 TL’den başlıyor. Eğer bir de albüm talep edilirse, rakam 10.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Sadece 1 dakikalık video çektirmek istersen de 1.500 TL bile yeterli olabiliyor.
  Save the date hakkında bilgi istersen: Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

 • Trashday: Trashday çekimlerine son dönemlerde sıklıkla rastlıyoruz. Standartların dışına çıkmak isteyen çiftlerin yoğun ilgisini görüyor. Sen de rahatlıkla hareket edebileceğin, denize girebileceğin bir çekim istersen fiyatların 2.000 TL’den başladığını bilmelisin.
  Trashday ile ilgili her şeyi burada yazdık: Düğün Fotoğrafında Son Trend Trash The Dress

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Düğün fotoğrafçını seçmeden önce bu yazıya göz at: Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz

Antalya Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

 • Antalya dış mekan çekimlerindeki en önemli konulardan biri süre! 1 saatten başlayan çekimlerin süreleri arttıkça fiyatları da yükseliyor.

 • Çekim yaptığınız mevsim de fiyatları etkiliyor. Kış döneminde, Antalya’daki fotoğrafçılar neredeyse %50’ye varan indirimler yapıyorlar. Düğününü kışın yapmayacaksan bile bu alternatifi değerlendirebilirsin.

 • Paket dahilinde sunulan albümün kalitesi de fiyatları değiştiriyor. Mesela ahşap kutuda sunulan albümler, sade olanlara göre çok daha yüksek fiyatlı oluyor. Ayrıca albüm sayfası da önemli bir etken.

 • Fotoğrafçıların kullandığı ekipman da Antalya düğün dış çekim fiyatlarını etkiliyor. Drone ve Jimmy jib’in eklendiği çekimlerde fiyatlarda 500 TL’den başlayan artışlar olabiliyor.

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Deniz manzarası düğününüze eşlik etsin: Antalya’nın En Şık Deniz Kenarı Düğün Mekanları

Antalya Dış Çekim Fotoğrafçıları Önerileri

Antalya’da fotoğrafçılardan bazılarını senin için listeledik. Firmaların çalışmaları hakkında fikir sahibi olman için de başlıklarının altına kendi çektikleri fotoğrafları ekledik. Aralarından hoşuna giden firmalar olursa ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

1- Antalya Düğün Fotoğrafçısı

Önerilerimize Antalya Düğün Fotoğrafçısı ile başlayalım. Muratpaşa’da konumlanmış olan fotoğrafçı, Türkiye’nin her noktasında çekim yapabiliyor. Düğün belgeseli, save the date çekimi gibi seçenekler sunan ekibin fiyatları da 1.000 TL'den başlıyor.

Antalya Düğün Fotoğrafçısı

2- Tansel Yapar Photography

Tansel Yapar Photography, çiftlere yönelik konsept fotoğrafçılık alanında yoğun olarak çalışıyor. Senin ve müstakbel eşinin hikayesini kadrajına sığdırıyor! Hem tarihi hem doğal mekanlarda tecrübeli olan firmanın minimum paket fiyatı ise 1.500-3.000 TL civarında.

Antalya Düğün Fotoğrafçısı

3- Serdar Süyün Photography

Serdar Süyün Photography de Antalya’nın popüler firmaları arasında. Standart düğün fotoğraflarından uzak, tamamen kişiye özel konsept çekimler yapıyorlar. Çiftlerin isteğine göre şehir ve yurt dışında da hizmet veriyorlar. Fiyatlarına gelirsek, o da 3.000-5.000 TL'den başlıyor.

Serdar Süyün Photography

4- Sanat Antalya

Antalya fotoğraf stüdyolarından Sanat Antalya, Muratpaşa'da yer alıyor. Firma, çiftlere poz verme konusunda yardımcı olmakla kalmayıp çekimlerden önce çiftle görüşüyor ve hayallerini dinliyor. Sonraki çalışmalar da bu doğrultuda ortaya çıkıyor. Fiyatları ise 1.500-2.000 TL’den başlıyor. Taleplere göre yükselebiliyor.

Sanat Antalya

Antalya’daki gelinlik fiyatlarını derlediğimiz yazımıza bakmayı unutma: Antalya'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık

5- Büşra Bedel Photography

Bir Antalya fotoğrafçısıyla daha beraberiz! Büşra Bedel Photography; save the date, trashday, dış çekim, düğün hikayesi, mini klip gibi birçok hizmet sunuyor. Ayrıca drone ile tepeden çekim seçenekleri de bulunuyor. Firma, fotoğraf ve videoları çiftlere 4 hafta içerisinde teslim ediyor. Fiyatları ise 1.500-3.000TL civarında.

Büşra Bedel Photography

6- Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi

Antalya fotoğrafçılarından Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi; nişan, kına ve bekarlığa veda çekimleri de yapıyor. Düğün gününde de tüm hazırlık ve organizasyon aşamalarını, çiftlere özel konseptlerle kayıt altına alıyorlar. Doğanın içinde çektikleri fotoğrafları da çok başarılı. Fiyatları da ortalamada seyrediyor: 7.500-10.000 TL’den başlıyor.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi

Antalya’daki kuaförlerde fiyatlar nasıl? Beraber bakalım: Antalya Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

7- Mutluluk Atölyesi

Mutluluk Atölyesi, güzel sanatlar eğitimi almış kişilerden oluşan bir ekip. Fotoğraf alanında senelerdir hizmet veriyorlar. Firmanın dış çekim alanında çok başarılı çalışmaları var. Hem tarihi hem doğal alanlarda çekim yapıyorlar. Minimum paket fiyatları da 5.000-7.500 TL arasında.

Mutluluk Atölyesi

8- Çek Bi Hikaye

Bu düğün fotoğrafçısı Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yer alıyor. Firma, çiftlere birçok çekim türü sunuyor. Bunların arasında kolaylıkla bütçene uygun bir paket bulabilirsin. Ayrıca yurt içi tüm illerin yanı sıra yurt dışı çekimlerine de gidebiliyorlar. Minimum fiyatlar 1.500-3.000 TL arasında.

Çek Bi Hikaye

9- Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları

Atilla Color; profesyonel fotoğrafçı kadrosu ile başta Antalya olmak üzere; düğün, nişan, kına için dış mekan çekimleri yapıyor. Doğa, deniz, tarihi yapı, iç mekan, çiftlik gibi birçok yerde çekimler düzenliyorlar. Fiyatları da gayet uygun. Paketler 1.500-3.000 TL’den başlıyor.

Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları

10- Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı

Antalya’daki fotoğrafçıları Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı ile sonlandıralım. Firmanın çekimleri gelin adayları kuaförde hazırlıklara başladığında başlıyor ve gün batımı saatine kadar devam ediyor. Ayrıca kendilerine ait kuaför salonlarında ücretsiz saç ve makyaj hizmeti veriyorlar. Fiyatları da 3.000-5.000 TL'den başlıyor.

Efe Studio Düğün Fotoğrafçısı

Antalya’da düğün fotoğrafı çektirecek çiftler için derlediğimiz bilgiler bunlardı. Firmalarla uygun fiyata anlaşmak için erken rezervasyon yaptırmayı ihmal etme! Ayrıca Antalya düğün fotoğrafçısı indirimlerine de bakmanı öneriyoruz.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

5 yorum

Ayşegül Dağ

Düğün Tarihi: 07.02.2019


Merhaba. Ben ve eşim Almanya’da düğün yaptık, fakat albümsüz. Size fotoğraflar yollasam ve bize muhteşem bir süğün albümü yaparmısnız? Fiyatiniz da ögrenebilirmiyim?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Ayşegül Hanım. Sizin için hemen Antalya'daki düğün fotoğrafçılarının listesini paylaşalım. Çalışmalarını beğendiğiniz firmalardan hızlıca fiyat teklifleri alabilirsiniz. Mutluluklar dileriz.


Sevdekbr

Düğün Tarihi: 01.02.2018


Arkadaşlar ben tanem_photography diye sayfası var instagramda ona yaptırdm gayet uygun ve sınırsız poz var çekimi yapan bayan gayet sempatik ve çok sevecen hiç kasılmadık tavsiye ederim


Serhat Çağan

Düğün Tarihi: 06.01.2015


Evlilik Hikayem.com ve Retro Prodüksiyon, Tavsiyemiz Olur. Antalya'nın En İyi Düğün Fotoğrafçıları Arasında Üst Seviyelerde.


İpek Balklıoğlu

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Düğün klibi kesinlikle çekilmeli muhteşem düğün gününüzü izleyip izleyip anmak için gerekli


Betül Karapınar

Düğün Tarihi: 15.10.2014


güzel bir yazı olmuş ellerinize sağllık