Antalya'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 2:09 DK

08.02.2019

Biliyorum fiyatlarından çok düğün fotoğraflarınızın nasıl olacağını merak ediyorsunuz ama inanın düğün bütçenizi planlarken fotoğraf fiyatlarına da çok ihtiyacınız olacak! Antalya düğün fotoğrafçılarına sordum soruşturdum, bakın Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatları hangi sularda seyrediyor.

Diğer şehirlerde olduğu gibi geleneği bozmayalım ve en çok tercih edilen çekim türü olan Antalya dış çekim düğün fotoğrafları fiyatlarından başlayalım isterseniz. Fotoğrafçınızla belirlediğiniz bir dış mekanda –ki henüz bir yer seçmediyseniz- Antalya’da düğün fotoğrafı çektirebileceğiniz mekanlara bir göz atın derim- yaklaşık 2-3 saat süren bir katalog çekimi gerçekleştirecekseniz, Antalya’da bunun piyasası 750 TL’den başlıyor. Bu fiyatın içerisine genellikle 1 adet büyük, 1 adet cep, 2 adet aile albümünü kapsayan albüm paketi de dahil oluyor.

evlilikhikayem retro produksiyon fiyat - Düğün Resimleri©EvlilikHikayem & Retro Prodüksiyon

Fotoğraf sanat işi! Hal böyle olunca işin içine popüler bir isim, marka bilinirliği, yıllar içinde kazanılan tecrübe vs. gibi faktörler girdikçe fiyatlar artıyor. Fotoğrafçının işine biçtiği değer tartışma konusu olmaktan çıkıyor. Dolayısıyla dış mekan katalog çekimi için piyasada karşınıza çıkacak rakamlar aşağı yukarı 750 TL ile başlıyor, 1000-1500 TL civarında yoğunluk kazanıyor ve 2000 TL’ye de karşınıza çıkabiliyor.

Gelelim tüm gün hikaye çekimi dediğimiz çekim türüne. Antalya’da çekim türleri ile ilgili net bir ayrım olmadığını fark ettim. Şöyle ki, hikaye çekiminde dilerseniz hazırlıklarınızdan itibaren gününüzü fotoğraflıyorlar, dilerseniz de dış mekanda tüm gün çekim yapıyorlar. Tercih sizin. Böyle saat sınırlaması olmayan çekimler için ise Antalya düğün dış çekim fiyatları 1000 TL ile 3000 TL arasında değişiyor. Ben yine de en sağlıklı sonucu Antalya'da beğendiğiniz düğün fotoğrafçılarından fiyat teklifi isteyerek edinebileceğinizi hatırlatmak isterim.

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Başrolde
%50 İNDİRİM
223 21 37
Başrolde

Dış Çekim, Klip Ve Albüm Seti %50 İndirim İle 2.000 TL!...

SanART Photo Studios
%30 İNDİRİM
74 6 12
SanART Photo Studios

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirim Sizleri Bekliyor!...

Düğün klibine ne dersiniz?

Bir de düğün klibimiz olsun derseniz fotoğrafçının yanında bir de videocunun sizi tüm gün çekmesi gerekiyor. Düğün klibi için cebinizden çıkacak bütçe 500 TL ile 1500 TL aralığında değişiyor.

Tüm gün fotoğraf ve video çekimi bedeli, düğün albümü fiyatları, 3 dakikalık müzikli bir klip gibi gelişkin bir düğün fotoğrafı paketine Antalya’da yaklaşık 3500 -4000 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

Düğün fotoğraflarında ve klibinde büyüleyici görünmeni sağlayacak gelinliğe henüz karar vermediysen şu yazımız sana gelinlik alışverişinde yardımcı olabilir: Antalya'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Duruma göre değişir!

Bazı fotoğrafçılar bu dış çekim için herhangi bir saat sınırlaması getirmiyor; fakat fiyatlar da kaç saat çekim yapıldığına göre artıyor. Örneğin bir fotoğrafçı size benim dış çekim fiyatım 1000-1500 TL arasında değişiyor, net rakamı da kaç saat çekim istediğiniz belirliyor diyebilir.

Bazı fotoğrafçılar ise albümü de dahil ettikleri fiyatlarında eğer albüm istemez de fotoğrafları sadece DVD formatında teslim almaya karar verirseniz indirime gidebiliyor. Örneğin 1250 TL olan fiyat bu kararınızla 1000 TL’ye gelebiliyor. Ayrıca düğün albümü fiyatları ile ilgili net bir bilgi vermek gerekirse, en gelişkin düğün fotoğraf albümü fiyatları için çekim bedelinin üzerine yaklaşık 350 TL konuluyor diyebilirim.

Kimi zaman fiyatlar, çekimleri hafta içi mi hafta sonu mu yaptırmak istediğinize bağlı olarak da değişebiliyor. Örneğin saat sınırı konmayan bir dış çekim albüm seti ve fotoğrafların tamamının teslim edilmesi ile birlikte hafta içi olursa 2000 TL, hafta sonu olursa 2500 TL olabiliyor.

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (6)

BK

Betül Karapınar

15/10/2014

güzel bir yazı olmuş ellerinize sağllık


İB

İpek Balklıoğlu

15/10/2014

Düğün klibi kesinlikle çekilmeli muhteşem düğün gününüzü izleyip izleyip anmak için gerekli


Serhat Çağan

06/01/2015

Evlilik Hikayem.com ve Retro Prodüksiyon, Tavsiyemiz Olur. Antalya'nın En İyi Düğün Fotoğrafçıları Arasında Üst Seviyelerde.


SD

Serhat Dündar

01/09/2015

Gereksiz pahalı gerçekten


S

Sevdekbr

01/02/2018

Arkadaşlar ben tanem_photography diye sayfası var instagramda ona yaptırdm gayet uygun ve sınırsız poz var çekimi yapan bayan gayet sempatik ve çok sevecen hiç kasılmadık tavsiye ederim


AD

Ayşegül Dağ

07/02/2019

Merhaba. Ben ve eşim Almanya’da düğün yaptık, fakat albümsüz. Size fotoğraflar yollasam ve bize muhteşem bir süğün albümü yaparmısnız? Fiyatiniz da ögrenebilirmiyim?

Düğün.com
Merhaba Ayşegül Hanım. Sizin için hemen Antalya'daki düğün fotoğrafçılarının listesini paylaşalım. Çalışmalarını beğendiğiniz firmalardan hızlıca fiyat teklifleri alabilirsiniz. Mutluluklar dileriz.