Antalya'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:14 dakika

25.11.2020

Antalya’da hangi fotoğrafçıyla çalışacağını ve ne kadar bütçe ayıracağını bilmiyor musun? Senin için Antalya düğün fotoğrafçılarının fiyatlarını araştırdık. Aynı zamanda firma önerilerinde de bulunduk. Hepsi yazıda!

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Antalya Fotoğrafçılarının Fiyatları ve Standart Paketleri

Çiftler, Antalya’da düğün fotoğrafçısına gittiklerinde, kendilerine birçok paket sunuluyor. Ancak her firmanın sunduğu, 2 saatlik dış çekimi kapsayan standart bir düğün fotoğrafı paketi oluyor.

Düğün gününde veya başka bir tarihte bu 2 saatlik dış çekimi yaptırabiliyorsun. Çok uzun bir süre olmadığı için, paket dahilinde sadece birkaç mekan değiştirilebiliyor. Şehrin uzak noktalarına gidip çekim yaptırmak istersen, daha uzun süren bir çekim paketini tercih etmelisin.

”Standart paket dahilinde başka neler sunuluyor” dersen, şöyle listeleyelim:

 • Çekilen fotoğrafların tamamı (Dijital)

 • 1 büyük albüm,

 • 2 aile albümü,

 • 1 cep albümü,

 • 1 poster veya kanvas tablo.

Antalya düğün fotoğrafçıları, çekimden sonra 4-8 hafta içerisinde albümleri ve fotoğrafların dijital halini teslim ediyor. Bu paketin sunulduğu Antalya dış çekim fiyatları ise 750 TL’den başlıyor ve 1.500 TL’ye kadar yükseliyor.

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Bu mekanlarda fotoğraf çektirmeyen bin pişman: Antalya’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

Ekstra Hizmetler ve Fiyatları

 • Düğün Hikayesi: Sabah kuaför hazırlıklarından başlayıp, düğünün ilk dansına kadar devam eden çekimlerle başlayalım. Bu süre dahilindeki tüm süreçlerinin fotoğraf ve video aracılığıyla kaydedildiği çekim, düğün hikayesi olarak adlandırılıyor. Düğün hikayesi Antalya’daki hemen hemen her fotoğrafçı tarafından çekiliyor. Fiyatları da 3.000-4.000 TL arasında değişiyor.

 • Düğün Klibi: Müstakbel eşinle ikinizin hikayesinin anlatıldığı, 3-4 dakikalık bir video çektirmeye ne dersin? Fikir hoşuna gittiyse, böyle bir video çekimi için ödemen gereken tutar 1.000-1.500 TL arasında değişiyor.
  Bu arada fotoğrafçınla daha iyi iletişim kurman için bu terimleri öğrenmende fayda var: Düğün Fotoğrafçıları Jargonu

 • Şehir Dışında Çekim: Antalya dışında çekim yaptırmak isteyen çiftler buraya! Eğer günübirlik gidilip dönülecekse, paket fiyatı haricinde fotoğrafçıların yol masraflarını karşılaman yeterli. Ancak birkaç gece orada kalacaksanız, konaklama masrafları da bu rakamlara ekleniyor.

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

 • Save The Date: Save the date dış çekim fotoğraf fiyatları Antalya’da fotoğraf ve video dahil 1500 TL’den başlıyor. Eğer bir de albüm talep edilirse, rakam 3.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Sadece 1 dakikalık video çektirmek istersen de 1.000 TL bile yeterli olabiliyor.
  Save the date hakkında bilgi istersen: Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

 • Trashday: Trashday çekimlerine son dönemlerde sıklıkla rastlıyoruz. Standartların dışına çıkmak isteyen çiftlerin yoğun ilgisini görüyor. Sen de rahatlıkla hareket edebileceğin, denize girebileceğin bir çekim istersen fiyatların 2.000 TL’den başladığını bilmelisin.
  Trashday ile ilgili her şeyi burada yazdık: Düğün Fotoğrafında Son Trend Trash The Dress

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Düğün fotoğrafçını seçmeden önce bu yazıya göz at: Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz

Antalya Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

 • Antalya dış mekan çekimlerindeki en önemli konulardan biri süre! 1 saatten başlayan çekimlerin süreleri arttıkça fiyatları da yükseliyor.

 • Çekim yaptığınız mevsim de fiyatları etkiliyor. Kış döneminde, Antalya’daki fotoğrafçılar neredeyse %50’ye varan indirimler yapıyorlar. Düğününü kışın yapmayacaksan bile bu alternatifi değerlendirebilirsin.

 • Paket dahilinde sunulan albümün kalitesi de fiyatları değiştiriyor. Mesela ahşap kutuda sunulan albümler, sade olanlara göre çok daha yüksek fiyatlı oluyor. Ayrıca albüm sayfası da önemli bir etken.

 • Fotoğrafçıların kullandığı ekipman da Antalya düğün dış çekim fiyatlarını etkiliyor. Drone ve Jimmy jib’in eklendiği çekimlerde fiyatlarda 500 TL’den başlayan artışlar olabiliyor.

antalya'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Deniz manzarası düğününüze eşlik etsin: Antalya’nın En Şık Deniz Kenarı Düğün Mekanları

Antalya Dış Çekim Fotoğrafçıları Önerileri

Antalya’da fotoğrafçılardan bazılarını senin için listeledik. Firmaların çalışmaları hakkında fikir sahibi olman için de başlıklarının altına kendi çektikleri fotoğrafları ekledik. Aralarından hoşuna giden firmalar olursa ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

1- Ufuk Saraçoğlu

Antalya düğün fotoğrafçılarından bahsetmeye Ufuk Saraçoğlu ile başlayalım. Muratpaşa’da konumlanmış olan fotoğrafçı, Türkiye’nin her noktasında çekim yapabiliyor. Birbirinden güzel kareler çeken ekibin fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Ufuk Saraçoğlu

2- Muwedding

Muwedding, çiftlere yönelik konsept fotoğrafçılık alanında yoğun olarak çalışıyor. Senin ve müstakbel eşinin hikayesini kadrajına sığdırıyor! Çektiği doğal pozlarla gönüllerde taht kuran firmanın minimum paket fiyatı ise 1.000-1.500 TL civarında.

Muwedding

Düğün mekanını hala seçemediysen: Antalya’da Düğün Mekanı Fiyatları

3- Gülse Fotoğrafçılık

Bu fotoğrafçı Antalya’nın en sevilen firmalarından bir diğeri. Standart düğün fotoğraflarından uzak, tamamen kişiye özel konsept çekimler yapıyorlar. Zaten fotoğraflarına baktığında, her karenin kendine ait bir ruhu olduğunu sen de göreceksin. Fiyatlarına gelirsek, o da 1.000 TL’den başlıyor.

Gülse Fotoğrafçılık

4- Düğün Partisi Wedding Photography

Antalya fotoğraf stüdyolarından Düğün Partisi, Muratpaşa'da yer alıyor. Firma, çiftlere sadece poz verme konusunda yardımcı olmuyor. Çekimlerden önce çiftle toplantı yapıyor ve hayallerini dinliyorlar. Sonraki çalışmalar da bu doğrultuda ortaya çıkıyor. Fiyatları ise 1.500-2.000 TL’den başlıyor. Taleplere göre yükselebiliyor.

Düğün Partisi Wedding Photography

Antalya’daki gelinlik fiyatlarını derlediğimiz yazımıza bakmayı unutma: Antalya'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık

5- Berkay Pınar

Bir Muratpaşa fotoğrafçısıyla daha beraberiz! Berkay Pınar; drone ile havadan çekim, jimmy jib kullanımı, save the date, trashday, dış çekim, düğün hikayesi, mini klip gibi birçok hizmet sunuyor. Çiftler tarafından da oldukça seviliyor. Firma sayfasına yapılan onlarca yorumdan birini buraya fikir vermesi için bırakıyorum:

Gözde & Barış: Berkay Pınar'la bol maceralı, oldukça eğlenceli, çok keyifli bir dış çekim yaptık. Fotoğraflara dönüp dönüp bakmaya doyamıyorum. Poz vermekten hoşlanmayan bir çift olmamıza rağmen öyle güzel şeyler ortaya koymuş ki! Bu işin doğru adresi kesinlikle Berkay Pınar. Eline emeğine sağlık diyorum.

Berkay Pınar

6- Emre Çifcibaşı

Antalya fotoğrafçılarından Emre Çifcibaşı; nişan, kına ve bekarlığa veda çekimleri de yapıyor. Düğün gününde de tüm hazırlık ve organizasyon aşamalarını, çiftlere özel konseptlerle kayıt altına alıyorlar. Doğanın içinde çektikleri fotoğrafları da çok başarılı. Fiyatları da ortalamada seyrediyor: 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Emre Çifcibaşı

Antalya’daki kuaförlerde fiyatlar nasıl? Beraber bakalım: Antalya Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

7- Mutluluk Atölyesi

Mutluluk Atölyesi, güzel sanatlar eğitimi almış kişilerden oluşan bir ekip. Fotoğraf alanında senelerdir hizmet veriyorlar. Bu firmada stüdyo çekimi yapılmıyor. Ama dış çekim alanında çok başarılı çalışmaları var. Minimum paket fiyatları da 1.000 TL’den başlıyor.

Mutluluk Atölyesi

8- Yılmaz Çamkesen - Ersin Fotoğrafçılık

Bu düğün fotoğrafçısı Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer alıyor. Firma, çiftlere birçok çekim türü sunuyor. Bunların arasında kolaylıkla bütçene uygun bir paket bulabilirsin. Ayrıca yurt içi tüm illerin yanı sıra yurt dışı çekimlerine de gidebiliyorlar.

Yılmaz Çamkesen

9- Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları

Atilla Color; profesyonel fotoğrafçı kadrosu ile başta Antalya olmak üzere; düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, model dış mekan çekimleri için çalışmalar yapıyor. Doğa, deniz, tarihi yapı, iç mekan, çiftlik gibi birçok yerde çekimler düzenliyorlar. Fiyatları da gayet uygun. Paketler 750 TL’den başlıyor.

Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları

10- Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı

Antalya’daki fotoğrafçıları Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı ile sonlandıralım. Firmanın çekimleri siz kuaförde hazırlıklarınıza başladığınızda başlıyor ve gün batımı saatine kadar devam ediyor. Ayrıca kendilerine ait kuaför salonlarında ücretsiz saç ve makyaj hizmeti veriyorlar. Fiyatları da 1.000-1.500 TL'den başlıyor.

Efe Studio Düğün Fotoğrafçısı

Antalya’da düğün fotoğrafı çektirecek için derlediğimiz bilgiler bunlardı. Firmalarla uygun fiyata anlaşmak için erken rezervasyon yaptırmayı ihmal etme! Ayrıca Antalya düğün fotoğrafçısı indirimlerine de bakmanı öneriyoruz.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

6 yorum

AD

Ayşegül Dağ

07/02/2019

Merhaba. Ben ve eşim Almanya’da düğün yaptık, fakat albümsüz. Size fotoğraflar yollasam ve bize muhteşem bir süğün albümü yaparmısnız? Fiyatiniz da ögrenebilirmiyim?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Ayşegül Hanım. Sizin için hemen Antalya'daki düğün fotoğrafçılarının listesini paylaşalım. Çalışmalarını beğendiğiniz firmalardan hızlıca fiyat teklifleri alabilirsiniz. Mutluluklar dileriz.


S

Sevdekbr

01/02/2018

Arkadaşlar ben tanem_photography diye sayfası var instagramda ona yaptırdm gayet uygun ve sınırsız poz var çekimi yapan bayan gayet sempatik ve çok sevecen hiç kasılmadık tavsiye ederim


SD

Serhat dündar

01/09/2015

Gereksiz pahalı gerçekten


Serhat Çağan

06/01/2015

Evlilik Hikayem.com ve Retro Prodüksiyon, Tavsiyemiz Olur. Antalya'nın En İyi Düğün Fotoğrafçıları Arasında Üst Seviyelerde.


İB

İpek Balklıoğlu

15/10/2014

Düğün klibi kesinlikle çekilmeli muhteşem düğün gününüzü izleyip izleyip anmak için gerekli


BK

Betül Karapınar

15/10/2014

güzel bir yazı olmuş ellerinize sağllık