Foto Abdullah

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Yönetici
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Abdullah Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Abdullah Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Abdullah Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Abdullah Hakkında

En değerli anlarınızın bir daha tekrarı olmayacak bu nedenle yanında kendinizi iyi hissedeceğiniz profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmalısınız. Bu düşünceyle hareket eden ekibimiz, bir fotoğrafçıdan daha fazlasını sunuyor siz değerli çiftlerimiz için. Antalya düğün fotoğrafçısı olarak ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmek için burada olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Peki neler yapıyoruz?

Öncelikle hayallerinize önem veriyor, her detayı beraber planlıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde aklınızdaki sorulara yanıtlamakla başlatıyoruz süreci. Daha sonra sizi ofisimize davet ediyoruz. Çekim türlerimiz, düğün paketlerimiz hakkında konuştuktan sonra mekan seçimi yapıyoruz. Bu aşamada aklınızda bir mekan varsa onu değerlendiriyor, kararsız olan çiftlerimizi birbirinden güzel yerlere götürüyoruz. Bu bahsettiğimiz alanlar bazen bir koy, bazen bir orman veya tarihi bir mekan olabiliyor. Son kararı siz veriyorsunuz.

Önceden belirlediğiniz çekim günü gelip çattığında güler yüzlü yapımızdan asla ödün vermiyoruz. Her aşamada sizi rahatlatmaya çalışıyor, samimi bir ortam yaratarak özgürce poz vermenizi sağlıyoruz. Tabii sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ışığında sizi doğal pozlar için yönlendirmeyi de ihmal etmiyoruz. Kısaca çekim sürecinin başından sonuna kadar titiz bir çalışma yürütüyor, ‘’İşte bu!’’ diyene kadar mekandan ayrılmıyoruz. Düğün fotoğrafları dışında belli bir akış sırasına göre kısa videolar da çekebiliyoruz. En doğal anlarınızı kayıt altına aldığımız bu videolardan düğün hikayesi ve düğün klibi de hazırlayabiliyor, talep ederseniz sosyal medya hesaplarında paylaşabileceğiniz kısa videolar da oluşturabiliyoruz. Çalışmalarımızı 2 hafta içerisinde hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Özellikle düğün sezonu olarak bilinen ilkbahar ve yaz aylarında fazla yoğun olabiliyoruz. Bu nedenle düğününüzden en az 3 hafta önce randevu oluşturmayı ihmal etmeyin diyoruz.

Foto Abdullah hakkında daha fazla bilgi alıp düğün paketlerini öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  hacet mahalesi, Bostancıpınarı Cd. No:116, 07400 Alanya/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.