Süleyman Gürpınar Studio

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Süleyman Gürpınar Studio Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Süleyman Gürpınar Studio Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Süleyman Gürpınar Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Süleyman Gürpınar Studio Hakkında

Aşkınızı ve heyecanınızı ifade eden ışık ve renk yoksa düğün fotoğraflarınız bir anlam ifade etmeyecektir. Bu noktada Süleyman Gürpınar ve ekibinin tarzı günceli takip ederek yaratıcı fotoğraflar ortaya çıkarmak. 15 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet veriyor, en özel günlerinizi güzel anılara dönüştürüyoruz. Çektiğim fotoğraflar siyah ve beyaz işleme, vintage, yaratıcı bakış açısı ve elbette en önemlisi ışık, renk, tekniklerden ilham alıyor!

Peki süreç nasıl ilerliyor ve size ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle form üzerinden benimle iletişime geçiyorsunuz ve çekim türleri hakkında konuşmaya başlıyoruz. Bu süreçte hayallerimizi bana anlatmanızı istiyorum. Tarzınızı, düğün konseptinizi dikkate alarak hizmetlerimizi çeşitlendiriyor, hayal ettiğiniz profesyonel hizmetlerle sizi buluşturuyorum. Daha sonra birlikte mekan seçimi yapıyoruz. Eğer save the çekimi yapacaksak genellikle güzel koyları çekim mekanı olarak belirliyoruz. Düğün günü çekim yapacaksak arka fonda doğal alanların olmasına dikkat ediyoruz. Düğünden sonra gelinlik ve damatlığınızı istediğiniz şekilde kirletebileceğiniz trash day çekimlerini ise düğünden sonra yapmayı uygun görüyoruz. Bu çekim türümüz için de istediğiniz mekanı seçebiliyorsunuz. Hayallerinizi asla sınırlandırmayın!

Poz konusunda da elimden geldiğince sizi doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışıyorum. Aşkınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu en güzel şekilde yansıtacak doğal pozlar için rahat ve samimi bir ortam hazırlıyoruz ekibimizle. Meraklı bakışlar arasında poz vermekten çekinen çiftlerimiz için kimsenin olmadığı doğal alanlara gidiyoruz. Çekimini yaptığımız fotoğrafları şık albümler aracılığıyla kısa biz süre içerisinde size teslim ediyoruz.

Şu önemli bilgiyi paylaşmak isteriz; özellikle ilkbahar ve yaz ayları düğün sezonu olduğu için yoğun olabiliyoruz. Bu nedenle çekimlerden önce bizden randevu almanız gerekiyor. Düğününüzden en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Antalya düğün fotoğrafçısı arayışınıza son verecek diğer hizmetlerimizi öğrenmek ve randevu oluşturmak için sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Saray Mahallesi Sanat Sokak Hilmi Balcı Caddesi Turkuaz Apt 1/B Alanya/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.