Oya Çiçek Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Oya Çiçek Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Oya Çiçek Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Oya Çiçek Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Oya Çiçek Photography Hakkında

Merhaba ben Oya Çiçek. Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız heyecanları sonsuzluğa taşımak için buradayım. Uzun yıllardır bu sektörde Antalya düğün fotoğrafçısı olarak çalışıyor, çiftlerimin en mutlu anlarına şahitlik ediyoruz. Şimdiye kadar birçok güzel insanın fotoğraflarını çektim, heyecanlarına ortak oldum, kimi zaman kahkahalar savurduk evrene çoğu zaman da çok eğlendik birlikte. Bu anlarda en doğal halleri fotoğraf karelerine yansıtmayı ihmal etmedim. Şimdi de sizin en mutlu günlerinizi ölümsüzleştirmek istiyorum. Eğer düğün fotoğraflarını çekecek bir fotoğrafçıyla anlaşmadıysanız, hizmetlerimi ve avantajlı fiyat listemi öğrenmeden kararınızı vermeyin!

Peki süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikle form üzerinden benimle iletişime geçiyorsunuz ve hemen bir ön görüşme yapıyoruz birlikte. Bu görüşme sırasında düğün konseptinizden bahsediyoruz ve çekim türümüzü belirliyoruz. Daha sonra fotoğraflarınızı ne zaman çekeceğimize karar veriyoruz. Bu durum seçtiğiniz çekim türüne göre değişiyor. Bir örnekle açıklamam gerekirse; mesela sevdiklerinize düğün tarihinizi sosyal medya üzerinden hatırlatacağınız save the date çekimlerini düğünden önce yapıyoruz. Mekan olarak genellikle koyları ve doğal alanları tercih ediyoruz. Diğer türümüz olan trash day çekimlerini ise düğünden sonra gerçekleştiriyoruz çünkü bu türde gelinlik ve damatlığınızı dilediğiniz şekilde kirletebiliyorsunuz. Klasik dış mekan çekimleri yapacaksak da düğün günü buluşuyoruz. Önceden belirlediğimiz bir mekanda yaptığımız çalışmalarla birbirinden güzel düğün fotoğraflarına sahip oluyorsunuz. Antalya düğün fotoğrafçısı olmak dışında yeni doğan ve hamile çekimleri de yapıyorum. Ayrıca söz ve nişan gibi organizasyonlarınızda dış mekan fotoğraf çekimleri yaptırmak isterseniz de benden yardım alabilirsiniz.

Hizmetlerimi çok beğendiyseniz ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfanın sağ üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki tüm sorulara hızlı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.