Alfa Color*

Alfa Color
Alfacolor'un kurucusu olana Mehmet Çabuk 1959 yılında Konyanın içeri çumra kazasında fotoğrafçılığa başlamıştır.Daha sonra konya-ısparta illerinde Foto Güven adı altında fotoğrafçılık sektörünün önde gelen isimlerinden olmuştur.

1970 yılında Antalyaya gelerek Alfacolor adı altında yeni bir isimle mesleğine devam etmiştir.Türkiyeye ilk getirilen 3 profesyonel renkli baskı sisteminden birini Antalyaya getirmiş,Konya-Serik-Alanya-Anamur-Gazipaşa-Burdur-Bucak-Isparta-Seydişehir-Korkuteli vb...yerlere servisler göndererek 25 yılı geçkin bir süre fotoğrafçıların ihtiyaçları olan malzeme ve baskı işlerini karşılamış,aynı zaman da Antalya içinde perakende sektöründe hizmetine devam etmiştir.

1995 yılında servisleri kaldırıp merkezden profesyonel toptan ve parekende malzeme satışına devam etmiştir.

Canon-Nikon-Sigma-Tamron-Lowepro-Sony -Multiblitz-Elincrome-Hama-Cokin-b&w-Manfrotto-Slik-Greenclean-Panasonic-Samsung-Kodak-Casio ve daha birçok markanın Antalya bayiliğini yürütmektetir.

Halen Antalya'da bulunan mağazamızda yüzlerce çeşit ürünü bir arada görebilir, uzman ve deneyimli kadromuz ile uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

52 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutlu ve gururluyuz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Alfa Color ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Alfa Color hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap