BeşTaksimBir

E-posta Gönder

BeşTaksimBir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

BeşTaksimBir Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

BeşTaksimBir Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

BeşTaksimBir Sık Sorulan Sorular

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


BeşTaksimBir hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

BeşTaksimBir aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, katalog çekimi".


BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


BeşTaksimBir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, BeşTaksimBir şehir dışında hizmet veriyor.


BeşTaksimBir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

BeşTaksimBir ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

BeşTaksimBir Hakkında

BeşTaksimBir Antalya ekibi ile rüya gibi bir çekime hazır olun!

Konya’da 2014 yılında kurulan markamızla pek çok çiftin en mutlu anlarını kayıt altına alıyoruz. Bilgi ve birikimimizi çalışmalarımıza yansıtıyor, yenilikçi bakış açımızla sektöre yenilik katılıyoruz. Yaptığımız işlerden bizim için özel olanların başında ise 2015 yılında kurduğumuz çekim platomuz geliyor. Fotoğraf platomuz Meram’da bulunuyor. İçerisi sadece BeşTaksimBir çiftlerine özel. 20 farklı fon ve çok sayıda konseptin bir arada bulunduğu platomuzda şahane çekimler yapıyor, göz alıcı düğün albümleri oluşturuyoruz. Bunu Türkiye’de yapan ilk firmayız.

Çekim platosu hizmetimizin dışında Türkiye’nin tüm illerinde çalışma yapabilen bir marka olmak için çalışıyoruz. Geniş bir ekibe sahibiz. Ekip arkadaşlarımızın her biri Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümlerinden mezun kişiler. Bu da doğal olarak çalışmalara yansıyor. İşi bilen kişilerle çalıştığınızda siz de ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı bir kez daha anlayacaksınız.

Çekim öncesi sizinle mutlaka bir araya geliyor, nasıl bir konsept hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler gösteriyoruz. Antalya fotoğraf çekilecek yerler açısında doğa güzellikleriyle ön plana çıkan bir ilimiz. İster sahil kenarında isterseniz de kapalı mekanlarda çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, sizi farklı farklı açılardan çekiyoruz. Çekim sonunda ise elde ettiğimiz görüntüleri size gösteriyoruz. İçlerinden en beğendiklerinizi ayırıyoruz. Onları bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladığımızda ise albümünüzü size teslim ediyor, güle güle bakmanızı diliyoruz.

Antalya fotoğrafçısı Beştaksimbir hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, çalışmalarımızla ilgili konuşmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.