Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi
 • Min. Paket Fiyatı
  15.000-25.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Rabia Can
  Firma Yetkilisi

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
15.000-25.000 TL

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çekimleriniz için siz değerli çiftlerimizin talebi üzerine şehir dışı seyahatler yapabiliyoruz. Dilerseniz yurt dışı çekimlerinize de katılıyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla en kaliteli hizmeti sunuyor, dilediğiniz her yerde eşsiz sonuçlar elde ediyoruz. En modern ve şık albümlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. İsterseniz görüntülerinizin orijnal kopyalarını bilgisayar ortamında veya USB’yle size teslim ediyoruz."

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Talep edilen bölgeye göre fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliriz."

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, trashday, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Hakkında

Mutluluğa ilk adımı attığınız düğün gününüzde; yaşanan en güzel anlarınızı fotoğraf karelerine yansıtacak fotoğrafçı arayışınız için doğru yerdesiniz. Antalya düğün fotoğrafçıları arasında sıradanlıktan uzak, kaliteli çekimler yapmak ve sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz güzellikte eşsiz karelere sahip olmak istiyorsanız Antalya Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi tam size göre. Bizimle tanışmadan düğün fotoğrafçınıza karar vermeyin.

Deneyim

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi’nin kurucusu Rabia Bircan, genç ve yetenekli bir fotoğraf sanatçısı. Farklı yerlerden pek çok eğitim alan fotoğrafçımız yıllardır değişik sektörler için kurumsal çekimler de gerçekleştiriyor. Düğün fotoğrafçılığını çok farklı bir yere koyan Bircan, 2021 yılında mesleğini kurumsal bir platforma taşıyarak Minimaeliz’i kurdu. Aynı zamanda bir eğitim yeri olan atölyesinde meraklılarına fotoğrafçılık dersleri de veriyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Öncelikle sizi biraz da olsa tanıyarak tarzınızı ve size en uygun konsepti belirliyoruz. Çekim mekanlarında sınır tanımıyoruz. Antalya dış çekim yerleri içinde harika günbatımlarında; kumsal ve deniz kenarlarını kullanabiliyoruz. Ayrıca isterseniz çekim platolarını değerlendirebiliyoruz. Yeşilin her tonunu barındıran orman alanları kır bahçelerini kullanabiliyoruz. Antalya’nın tarihi ve turistik güzelliklerini karelerimize yansıtabiliyoruz.

Düğün çekimlerinin her türü konusunda uzmanız. Düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Ayrıca yaratıcı ve sıradanlıktan uzak konsept çekimler veya katalog çekimleri yapıyoruz. Son dönemin eğlenceli ve popüler formatlarından olan Save the date veya Trash Day çekimleri için de bize güvenebilirsiniz. Sizin talebinize göre birkaç saat veya tam gün çekim için yanınızda olabiliriz.

Ek Hizmetler

Çekimleriniz için siz değerli çiftlerimizin talebi üzerine şehir dışı seyahatler yapabiliyoruz. Dilerseniz yurt dışı çekimlerinize de katılıyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla en kaliteli hizmeti sunuyor, dilediğiniz her yerde eşsiz sonuçlar elde ediyoruz. En modern ve şık albümlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. İsterseniz görüntülerinizin orijnal kopyalarını bilgisayar ortamında veya USB’yle size teslim ediyoruz.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi, en beğenilen ve sıra dışı düğün fotoğraflarını çekmekte usta. Antalya’nın muhteşem doğası ve tarih güzelliklerinin sizin düğün fotoğraflarınızda en iyi şekilde yer almasını isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz. Antalya Düğün fotoğraf fiyatları konusunda bilgi almak için formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Meydan Mahallesi Bosna Sokak Cemil Uluer İş Merkezi Kat:6 Kumluca/ Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.