Foto Likya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Likya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Likya Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Likya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Likya Hakkında

Antalya’da hizmet verdiğimiz Foto Likya’da bugüne kadar çok sayıda fotoğraf çekiminin içerisinde bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Düğün, manzara, portre ve nişan gibi kategorilerde özel günlerini kayıt altına almak isteyen dostlarımıza yardımcı oluyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet almanızı istiyoruz. İsteklerinizi analiz ederek size özel bir konsept içeriği oluşturuyoruz. Keyifli bir çekim süreci yaşamanız için her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasınız sağlayacak şekilde imkanlar sunuyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor böylelikle görüntü kalitesinin üst seviyede olduğu kareler elde ediyoruz.

Çekim öncesi sizinle tanışıyoruz. Önce kendimizi ve sizinle tanıştığımız güne kadar sunduğumuz hizmet içeriklerinin detaylarını aktarıyoruz. Ardından sizin nasıl bir konsept istediğinizi öğreniyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları ömrünün sonuna kadar saklayacak olan siz olduğunuz için her şeyin içinize sinmesini istiyoruz. Aşkınızı en sade şekilde ama oldukça etkileyici ve estetik unsurlarla süslediğimiz kareler yakalamayı hedefliyoruz.

Çekim mekanı için önce sizin özel bir düşünceniz varsa ona yoğunlaşıyoruz. Eğer herhangi bir çekim mekanını düşünmediyseniz Antalya çekim mekanları içerisinde en uygun olanları size sunarak içlerinden tercih yapmanızı bekliyoruz. Yere karar verdiğimizde ise uygun gün ve saatte çekimi başlatıyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntü olmasını istiyoruz. Çekim bitince ise görüntüleri dijital ortamda düzenliyoruz. Çekim bittiğinde ise orijinal kopyalarıyla birlikte tüm hazırlıkları tamamlanmış fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz.

Siz de Antalya düğün fotoğrafçısı Behlül Elibol’un kurucusu olduğu Foto Likya’nın değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. Fiyat tekliflerimizi de görüşmemiz esnasında rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kalkan, Mustafa Kocakaya Cd. No:1/B, 07960 Kaş/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.