Novila Art

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Novila Art Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Novila Art Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Novila Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Novila Art Hakkında

10 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz Novila Art ailesi olarak Muratpaşa fotoğrafçıları arasında ismimizden başarıyla söz ettiren bir ekibiz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda beklentilerinizi daima en iyi şekilde karşılıyor ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Aşkınızı birbirinden güzel kareyle ölümsüzleştirerek keyif dolu bir çekim süreci yaşatıyoruz.

Profesyonel, enerjik ve güler yüzlü ekibimizle birlikte çekim anında ve öncesinde size eşlik ediyoruz. Çekimlerinizi ister stüdyo ortamında isterseniz de dış mekanlarda yapabiliyoruz. Genellikle düğün ve nişan çekimi yaptıran çiftler dış mekan çekimlerine yöneliyor. Antalya’nın eşsiz doğa güzelliğinin eşlik ettiği birbirinden güzel mekanda göz kamaştıran fotoğraf kareleri ediyoruz. Yer çekimi konusunda tercihi size bırakıyoruz. Kararsız kaldıysanız daha önce yaptığımız çekimlerden örnekler göstererek beğenebileceğiniz mekanları size sunuyoruz. Sahil kenarı, göl manzarası, kumsal, gün batımı manzarası tercih ettiğimiz alanların başında geliyor.

Çekimler sırasında son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntü olmasını sağlıyoruz. Hangi açıdan daha iyi çıktığınızı tespit ettikten sonra size poz, duruş ve bakış konularında yönlendirmelerde bulunuyoruz. Yakın plan ve ayrıntı çekimler yaparak düğününüze dair pek çok detayı kayıt altına alıyoruz. Yeteri kadar görüntü elde ettikten sonra fotoğraflarınızı gözden geçirmek ve albümünüz için en iyi kareleri seçmek için stüdyomuza dönüyoruz. Efektler, ışık düzenlemeleri, netleştirme gibi ayarlarla fotoğraflarınızı albüme koyulmaya hazır hale getiriyoruz. Tüm hazırlıklar tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz.

Siz de Antalya düğün fotoğrafçısı Novila Art’ın objektifinin çektiği karelerle aşkınızı ölümsüzleştirmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir, fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.