Stüdyo Portre

E-posta Gönder

  • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın

Stüdyo Portre Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Stüdyo Portre Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Portre Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Portre düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Portre düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Stüdyo Portre hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Portre aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".


Stüdyo Portre düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Portre düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Portre şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Portre şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Portre ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Portre ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Portre Hakkında

Fotoğrafın bir sanat olduğu gerçeğini biliyor ve zaman geçtikçe de bunu unutma yerine daha da sahipleniyoruz. Fotoğraf sanatçısı Barış Ergül tarafından kurulan Stüdyo Portre Antalya’nın Konyaaltı gibi merkezi bir ilçesinin en nezih semtlerinden biri olan Uncalı’da bulunuyor. Burada çok uzun yıllardır hizmet vermemizin gururunu yaşayan genç ve dinamik bir kadro ile çalışıyoruz. Sahip olduğumuz vizyon sahibi bakış açısı ve sanatsal içgörü sayesinde profesyonelleşmiş bir ekibiz. Kendimizi sürekli olarak geliştirmek için elimizden geleni yapıyor, dünya trendlerini takip ederek gerekli yenilikleri ediniyoruz.

Köklü ve çok yönlü bir stüdyo olarak fotoğrafçılığa dair beklenebilecek her alanda hizmet verebiliyoruz. Ancak bunlar arasında en özeli şüphesiz ki düğün ve nişan merasimi gibi özel gün fotoğrafçılığı. Dünyaevine girme ve birlikteliklerini resmileştirme amacıyla adımlar atan çiçeği burnunda çiftlerimizle çalışmaktan büyük keyif alıyoruz. Düğün günü veya sonrasında gerçekleşecek çekimlerimizi planlıyor, tarih ve saat konusunu da kesinleştirip randevumuzu ayarlıyoruz.

Hem stüdyo hem de dış çekimler yapabiliyoruz, bu sebeple çiftimizin seçimine göre bir yol izliyoruz. Eğer dış çekim isterlerse Antalya ve çevresinde belirleyeceğimiz bir mekana gidiyoruz. Gelin ve damatlarımızı rahat ettiriyor, en doğal hallerini kaydedebilmek için eğlenceli bir atmosfer yaratmayı da ihmal etmiyoruz. Üstelik dilerlerse kamera çekimleri de yaparak video görüntülerini albümleri ile birlikte teslim ediyoruz.

“Hatırlamak istediğiniz her ânı ölümsüzleştirmek için…” sloganı çıktığımız yolumuza yıllardır aynı heves, heyecan ve isteklilikle devam ediyoruz. Hayatınızın en güzel anlarının kusursuz bir şekilde kaydedilmesi ve ölümsüzleştirilmesini istiyorsanız birlikte çalışmaktan keyif alacağımıza eminiz. Eğer düğününüz için Portre Stüdyo fotoğraflarına sahip olmak isterseniz yandaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize kolayca ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorup fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.