Ali Kara Photographer

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ali Kara Photographer Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ali Kara Photographer Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ali Kara Photographer Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ali Kara Photographer Hakkında

Aynı yağmurun altında ıslanacağınız, aynı şeylere güleceğiniz, aynı aktiviteleri yapmaktan keyif alacağınız yepyeni bir hayata başlıyorsunuz. Yıllar sonra bu hayata nasıl başladığınızı hatırlamak ve o kusursuz düğün gününüzü anmak isterseniz, Ali Kara Photographyer yanınızda olacak!

Antalya’nın Alanya ilçesinde çiftlerin en özel anlarını kaydetmek için 2010 yılında faaliyetlere başladım. Mutluluğunuzla mutlu oluyor, memnuniyetiniz ile ne kadar doğru bir meslekte olduğumu bir kez daha anlıyorum. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için kendimi sürekli geliştiriyor, sektörü ve yeni trendleri yakından takip ediyorum. Ekipmanlarımı en iyi markalardan oluşturuyor, yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyorum.

Çekimler için önce sizinle bir araya geliyor, tarz ve zevkinizi öğreniyorum. Hayalini kurduğunuz düğün albümünüz için karşılıklı konuşuyor, hiçbir detayı atlamıyoruz. Çekim gününü ve saatini de belirledikten sonra hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Fotoğraflarınız için Alanya’nın en güzel yerlerini tercih ediyorum. Alanya dış mekan çekimlerini sürekli araştırıyor, en sevilen ve en çok tercih edilen noktaları çiftlerime öneriyorum. Denize sıfır bir noktada, eşsiz bir kumsalda, panoramik bir manzarada ya da yemyeşil bir bahçede deklanşöre basarak mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyorum.

Fotoğraflarınızı farklı kılabilmek için çekimlerde çeşitli aksesuar ve konseptler kullanabiliyorum. Tercih ettiğiniz mekana uygun olarak süslemeler gerçekleştiriyor, damat yaka çiçeği ve gelin buketi gibi detaylar ile de renkli karelere imza atıyorum.

Özellikle düğün dönemine girildiğinde yoğun bir tempoda çalıştığımı söylemek istiyorum. Bu yüzden planladığınız tarihten en az 1 ay önce benimle iletişime geçerseniz, size eksiksiz bir hizmet sunabilirim.

Bu mutlu anlarınızı bizimle paylaşmak ve kaliteli fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.