Düğün Davetiyesi Konya

Konya Yıldız Matbaa

Konya Yıldız Matbaa
  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Konya Yıldız Matbaa Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Konya Yıldız Matbaa Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Konya Yıldız Matbaa Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı, Menu basımı

Konya Yıldız Matbaa Hakkında

Konya Yıldız Matbaa Konya’da düğün davetiyeleri yapan firmalar arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor.

Düğün tarihinizi tüm sevdiklerinize ilan edeceğiniz, uzun zamanlar güzel bir hatıra olarak saklayacakları davetiyeleriniz için geniş ürün yelpazesi sunuyoruz. Aralarında istediğiniz davetiyeyi bulabilecek; sevdiklerinize düğününüze dair tatlı birer hatıra bırakabileceksiniz.

Ürün kataloğumuzdan istediğiniz modeli seçebileceğiniz gibi matbaa firması olmamızın avantajını kullandığımız bu noktada; istediğiniz davetiyeyi özel tasarım olarak tasarlayabiliyoruz.
Kataloğumuzu incelediğinizde popüler davetiye, konsept davetiye ve sünnet davetiyeleri olmak üzere 3 ana başlık altında topladığımız modellerimize göz atabilirsiniz.

Baskılarımızda canlı renkleri kullanarak göz alıcı; tam da olması gerektiği gibi “davetkar” ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Sevdiklerinizi kendi ağzınızdan dökülen kelimeler ile düğününüze davet etmek isterseniz, oluşturduğunuz metni istediğiniz yazı stili ve fontuyla davetiyenize taşıyoruz.

Davetiyenizin tarzına uygun olacak şekilde kullanacağımız aksesuarlar da değişiyor haliyle. Kurdele, tül, deniz kabuğu, jüt ipi ve kurutulmuş çiçeklerden oluşan aksesuarlarımızı davetiyenizin tarzına ve tabi ki sizin isteğinize göre kullanıyoruz.
Farklı ebatların söz konusu olduğu davetiye seçeneklerimizi dantelli, sedefli, takvimli ve kaligrafik olarak hazırlayabiliyoruz.

Yemekli etkinlikleriniz için menü basımı hizmetimizden de yararlanabileceğiniz gibi arzu ederseniz misafirlerinize özel olarak hazırlanan kişisel masa kartları ile ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Şehir içi ve şehir dışı siparişlerinizi 1 haftadan kısa bir sürede hazırlayıp teslim ediyoruz. Çalışmalarımızı incelemek, detaylı bilgi almak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Musalla Bağları Mahallesi Katre Pınar Sokak NO:22 Selçuklu

  • Haritadaki Konumu

    Konya Yıldız Matbaa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.