Düğün Davetiyesi Konya

Köroğlu Matbaası

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Köroğlu Matbaası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Köroğlu Matbaası Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Köroğlu Matbaası Hakkında

Birçok modelin arasında kayboluyor ve sizi yansıtan davetiyeyi bulamıyorsanız Akşehir Köroğlu Matbaası olarak Konya’da hizmet veriyor davetiye üzerine size danışmanlık yapıyor ve seçeneklerimizi size sunuyoruz. 1990 yılından itibaren başladığımız işimizde yıllar geçtikçe uzmanlaştık. Kitap, kırtasiye ürünlerinden başlayarak hediyelik ürünler de tasarlıyoruz. Davetlileri en güzel davetiyelerle düğününüze çağırmanız için ürünlerimizi ve tasarımlarımızı günden güne yeniliyoruz. Trende uygun seçeneklerimizle sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz.

Davetiye seçerken düğün temanıza ve sizin hikayenize uygun olan tasarımı tercih etmelisiniz. Ürün kataloğumuzu size sunarak tarzınıza en çok yansıtan davetiyeyi seçebileceğiniz birçok seçenek sunuyoruz. İstediğiniz ve sizi yansıtan davetiyeyi bulamıyorsanız beğendiğiniz kâğıt ve renkte kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Örneğin; kendi tanışma hikayenizi anlatan veya resimlerinizin olduğu bir davetiye tasarlayabilir ve sevdiklerinize hatıra kalacak davetiyeler verebilirsiniz. Davetiyenizi oluştururken istediğiniz kâğıt seçeneklerini kullanarak beğendiğiniz tasarımız istediğiniz kâğıt üzerine basabiliyoruz. Davetiyede kullanılan yazı stili de önemli bir detay. Beğendiğiniz yazı stilini kullanarak davetiyenizi oluşturabiliyoruz. Ayrıca kaligrafik davetiye hizmeti de veriyoruz.

Düğün, Nişan ve kına gecenizde kullanabileceğiniz menü basımı hizmetimiz de var. Davetiyenizde kullandığımız yazı stilinin aynısıyla düğün menünüzü oluşturabilir ve uyumu yakalayabilirsiniz. Davetlilerin düğününüzde yerlerini kolayca bulabilmesi için asaların üstüne isimlerinin yazılı olduğu masa kartı hizmeti de veriyoruz.

Köroğlu Matbaası olarak şehir dışına gönderim sağlıyoruz. Belirli sayı ve üstü davetiye isterseniz ücretsiz teslimat seçeneklerimizle evinize kadar davetiyenizi gönderebiliyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınıza göndereceğiniz davetiyenin uzman eller tarafından tasarlanmasını istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Akşehir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.