Köroğlu Matbaası

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Akşehir, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Cut-out basımı

Önerilen Firmalar

Yiğit Davetiye
15

Meram

Yiğit Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Köroğlu Matbaası
15

Akşehir

Köroğlu Matbaası

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Davetiyehome
9

Ahırlı

Davetiyehome

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Birçok modelin arasında kayboluyor ve sizi yansıtan davetiyeyi bulamıyorsanız Akşehir Köroğlu Matbaası olarak Konya’da hizmet veriyor davetiye üzerine size danışmanlık yapıyor ve seçeneklerimizi size sunuyoruz. 1990 yılından itibaren başladığımız işimizde yıllar geçtikçe uzmanlaştık. Kitap, kırtasiye ürünlerinden başlayarak hediyelik ürünler de tasarlıyoruz. Davetlileri en güzel davetiyelerle düğününüze çağırmanız için ürünlerimizi ve tasarımlarımızı günden güne yeniliyoruz. Trende uygun seçeneklerimizle sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz.

Davetiye seçerken düğün temanıza ve sizin hikayenize uygun olan tasarımı tercih etmelisiniz. Ürün kataloğumuzu size sunarak tarzınıza en çok yansıtan davetiyeyi seçebileceğiniz birçok seçenek sunuyoruz. İstediğiniz ve sizi yansıtan davetiyeyi bulamıyorsanız beğendiğiniz kâğıt ve renkte kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Örneğin; kendi tanışma hikayenizi anlatan veya resimlerinizin olduğu bir davetiye tasarlayabilir ve sevdiklerinize hatıra kalacak davetiyeler verebilirsiniz. Davetiyenizi oluştururken istediğiniz kâğıt seçeneklerini kullanarak beğendiğiniz tasarımız istediğiniz kâğıt üzerine basabiliyoruz. Davetiyede kullanılan yazı stili de önemli bir detay. Beğendiğiniz yazı stilini kullanarak davetiyenizi oluşturabiliyoruz. Ayrıca kaligrafik davetiye hizmeti de veriyoruz.

Düğün, Nişan ve kına gecenizde kullanabileceğiniz menü basımı hizmetimiz de var. Davetiyenizde kullandığımız yazı stilinin aynısıyla düğün menünüzü oluşturabilir ve uyumu yakalayabilirsiniz. Davetlilerin düğününüzde yerlerini kolayca bulabilmesi için asaların üstüne isimlerinin yazılı olduğu masa kartı hizmeti de veriyoruz.

Köroğlu Matbaası olarak şehir dışına gönderim sağlıyoruz. Belirli sayı ve üstü davetiye isterseniz ücretsiz teslimat seçeneklerimizle evinize kadar davetiyenizi gönderebiliyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınıza göndereceğiniz davetiyenin uzman eller tarafından tasarlanmasını istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

ibrahim Büyükköroğlu

  • Adres: AkşehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!