Düğün Davetiyesi Konya

Detay Davetiye

Detay Davetiye
  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Detay Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Detay Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Detay Davetiye Hakkında

Sadece sizi anlatan, hayatınızın en özel gecesine sevdiklerinizi kendi tarzınızla davet eden muhteşem tasarımlara imza atıyoruz. Meram düğün davetiyesi firmaları arasından kalitemizle ve etkileyici hizmet anlayışımızla rahatça sıyrılıyoruz. Siz hayallerinizi ve istediğiniz tasarımı bizimle paylaşın ve gerisini tamamen bize bırakın. Size memnuniyet ve mutluluk vadediyoruz. Sizin de davetiyeniz yıllarca saklansın istiyoruz.

Deneyim
Tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz bir çalışma prensibine sahibiz. Çünkü biz çok iyi biliyoruz ki, arkamızda bıraktığımız mutlu müşterilerimiz bizim geleceğimizin de mimarı. Verdiğimiz hizmetten memnun kalarak bizi kendine kendi çevrelerine tavsiye eden müşterilerimiz sayesinde, bugün bulunduğumuz başarılı noktaya geldik. İşte bu başarıyı korumak için her gün daha da çok çalışıyoruz.

Hizmetler
Konya nikah davetiyesi firmaları arasından vizyoner bakış açımızla kolayca sıyrılıyoruz. Geleneksel davetiye tasarımlarını bir kenara bırakıp, tamamen yenilikçi, modern ve sizi yansıtan tasarımlara imza atıyoruz. Başta Konya olmak üzere Türkiye'nin her ilinde hizmet verebiliyoruz. Ayrıca firmamızı seçerek verdiğiniz siparişleri, size ücretsiz kargo yöntemiyle ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Üstelik tüm bu süreci 1 haftadan daha kısa bir sürede tamamlayabiliyoruz.

Düğün davetiyenizin misafirlerinizle kurduğunuz ilk iletişim olduğunun farkındayız. İşte bu sebeple seçeceğiniz davetiye tamamen sizi yansıtın istiyoruz ve davetiyenizin her detayını kişiselleştirebilmeniz için size yardımcı oluyoruz. Kararsız kaldığınız yerlerde tecrübelerimizle size fikirler veriyor ve size yol gösteriyoruz. Sizi dinliyor ve hayallerinize kulak veriyoruz. Böylece bu tatlı telaşın içinde daha çok yorulmanızın da önüne geçiyoruz.

Ek Hizmetler
Kaligrafik davetiyelerimiz sayesinde, siz de çok daha özel bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Sizin ve biricik eşinizin adının geleneksel kaligrafi yöntemiyle yazıldığı bu davetiye, en çok tercih edilen modellerimiz arasında. Dilerseniz davetiyelerinizde kendi fotoğraflarınızı da kullanabilir ve bu sayede misafirlerinizin yüzünde bir gülümseme oluşturabilirsiniz. Şu an bulunduğunuz profil hem en doğru, hem de en kaliteli adres.

Bu özel gün müziğinden dekorasyonuna, dekorasyonundan tasarımına kadar her detayıyla sizi yansıtmalı. Biz de davetiyelerimizle sizi temsil etmek istiyoruz. Hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurabilir ve Konya düğün davetiyeleri firmaları arasındaki en doğru firmayı seçebilirsiniz. Unutmayın, davetiyelerimiz misafirlerinizle kurduğunuz ilk temas. Biz, bu durumun farkındayız ve size hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Konya/ Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Detay Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.