Düğün Davetiyesi Konya

Fon Davetiye

 • Min. Fiyat
  10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fon Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Fon Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
250
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye

Fon Davetiye Hakkında

Düğün ve nikah davetiyesi tasarımlarında sadelik ve zarafetten yana olan çiftlerimizi memnun edecek bir model kataloguyla çalışıyor Fon Davetiye. İşletmemiz özellikle çiçekli davetiye tasarımlarıyla farkını ortaya koyuyor. Türkiye’nin her yerine ulaşmamızı sağlayan bir gönderim ağı oluşturarak sizi en beğendiğiniz tasarımlarla buluşturuyoruz. Geriye baktığınızda her zaman memnun olarak hatırlayacağınız bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Deneyim
Fon Davetiye’nin Konya davetiyecileri arasında önemli bir yere sahip olmasının en önemli sebeplerinden biri, çiftlerimizin aşkını görsel bir biçimde ifade etmeye gönlünü vermiş kişilerle çalışıyor olmamız. Tasarımlarımızdan kullandığımız malzemenin kalitesine her ayrıntıda kalite standartlarımızı yüksek tutuyor, misafirlerinizin davetiyenizi hayranlıkla eline almasını ve düğününüze gelmek için sabırsızlanmasını sağlamak için çaba harcıyoruz.

Hizmetler
Fon Davetiye, sadelik üzerine inşa ettiği düğün davetiyesi tasarımlarını farklı renk, desen ve yazı tipleriyle kişiselleştiriyor. Özellikçe çiçek tasarımları, sulu boya resim görünümü verecek şekilde kullanılan canlı veya pastel renkler, kuş gibi minik hayvan figürleri davetiyelerimize harika bir görsellik kazandırıyor. Bu çeşitlilik sayesinde isterseniz zarif ve asil tasarımlarımızla düğün temanızı vurguluyor, isterseniz misafirlerinizi gülümseten ve neşelendiren bir görünüm elde ediyoruz.

Davetiyelerimiz kare veya dikdörtgen biçimli olabiliyor. Davetiye zarfları içinse farklı seçenekler getiriyoruz. Sade, tek renkli bir zarfla çalışabilir veya veya kurdele gibi göze çarpan detaylarla hareketlendirilmiş, farklı bir kişiliğe sahip zarflar kullanabiliriz. Bunun yanında kaligrafi düğün davetiyesi çalışmaları da yapıyoruz.

Türkiye’deki tüm çiftlere mutluluk taşıyabilmek istiyor, bu yüzden şehir dışına gönderim yapıyor ve kapıda ödeme imkanı sunuyoruz. Bizimle çalışmaya karar veren çiftlerin genelde orta ve büyük çaplı davetler için bizden hizmet aldığını söyleyebiliriz. 250 ve daha fazla davetiye ihtiyacı olan çiftlerimize 1 hafta kadar kısa bir sürede üretim ve gönderim yapabiliyor, böylece düğün sürecini sizin için kolaylaştıracak bir hızda çalışıyoruz.

Güzelliğin ve akılda kalıcılığın sakinlik ve sadelikle de mümkün olabileceğini kanıtlayan tasarımlar yapıyoruz. Özellikle tek seferde çok davetiye bastırmak isteyen çiftlerimizin tercihi olan yüksek üretim kapasitemiz bizi davetiyeciler arasında özel bir konuma getiriyor. Fon Davetiye Konya düğün davetiyeleri fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen çiftlerimizin ise tek yapması gereken ya aşağıdaki bilgiler ya da yandaki form aracılığıyla bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın


 • Osman Nuri Gözel
  Firma Sahibi

  Davetiyeleriniz Kapıda ödeme ile sizlere ulaştırıyoruz

İletişim

 • Adres:

  Karaman/Merkez

 • Haritadaki Konumu

  Fon Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.