Düğün Davetiyesi Konya

Express Davetiye

  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Express Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Express Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Express Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Express Davetiye Hakkında

Üretim
Express Dijital Matbaa Hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, Kişiye özel ürünler; Masa Takvimi, Düğün, Sünnet, Nikah, Nişan, Kına ve Özel organizasyonlarınız için Davetiyeler, Nikah, Söz, Kına, Doğum Günü, Yeni Doğan Bebek Hediyelikleri, Keçe tasarım ve keçelerden davetiye ve hediyelikler ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Yurtdışı ve Türkiye’nin her bölgesine kargo ile ürün göndermekteyiz.

Misyonumuz
Express Dijital Matbaa Hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, grafik tasarım, matbaacılık ve tanıtım hizmetlerini ajans kalitesinde sunmak, teknolojik altyapısı, matbaacılık hizmetlerine getirdiği kolay alışveriş sistemi, garanti ve iade koşullarına gösterdiği özenle, üretim kalitesinden ödün vermeksizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vererek ve müşteri haklarını koruyarak alanında marka halini almaktır.

Vizyonumuz
“Baskıda Teknolojinin Adı” sloganı ile sektör yapılanmasını sağlayan, deneyimli grafikerler ile en son teknolojik donanımları bünyesinde barındıran müşterilerine güvenilir, üstün kaliteli, artı değerleri olan hizmetler veren, müşteri memnuniyetini ve güvenini en önde tutan anlayışla çalışarak, teknolojik gelişmelere entegre olarak pazardaki payını ve bölgedeki yeni pazarlara açılarak firma karlılığını artırmaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Şükran Mh. Hançerli Sk. No:51 / J

  • Haritadaki Konumu

    Express Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.