Catering Hizmetleri

Edirne Catering Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğünde yemek menüsü seçimi, konuklarınızı da memnun etmek açısından önem taşır. Hazır yemek hizmetini aldığınız catering firması ile görüşürken şirketin size alternatif yemek menüleri sunup sunmadığını sormalısınız. Alternatifi olmayan menüler, misafirlerinizi mağdur edebilir. Eğer ikram ettiğiniz o tek çeşit ana yemeği konuklarınızdan bazılarının sevmediğini düşünsenize. Bunun önüne geçmek için catering firmanızdan, menüye seçmeli olacak şekilde iki çeşit başlangıç tabağı, iki çeşit et yemeği veya iki çeşit tatlı koymalarını isteyebilirsiniz. Hamile, vejetaryen, vegan, ileri yaştaki konuklarınız için menünüze sağlıklı yiyecekler ekleyerek, onlara hoş bir jest yapmayı da ihmal etmeyin.

Düğün menünüzü belirlerken, mevsimi de dikkate almanızı öneririz. Mesela sıcak bir yaz günü evlenecekseniz, kolay hazmedilir, hafif ama lezzetli yiyeceklerden ve içeceklerden oluşan bir menüye hiçbir konuk “Hayır” demez emin olun. Tabanı mevsim sebzeleri, üzeri kırmızı ya da beyaz et ile hazırlanan tabaklar, ağır tatlılar yerine dondurmalı ikramlar sıcakta hoş bir seçenek olacaktır. Mevsimsel menü seçenekleri ile ilgili daha fazla bilgi için de ayrıca makalemizi inceleyebilirsiniz.

Edirne’de Catering Hizmeti Alırken Dikkate Almanız Gerekenler Nelerdir?

Edirne mutfağına düğün menünüzde yer vermek, misafirlerinizin de damak tadına yakın olduğu için iyi bir tercihtir diye düşünebiliriz. Örneğin bir et yemeği olan mutancana, Edirne tava ciğeri, patlıcandan hazırlanan mamzana, kuzu etiyle hazırlanacak elbasan tava menünüzde yer verebileceğiniz Edirne’nin yöresel lezzetlerinden yalnızca birkaçı.

Edirne’de catering firmaları ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, bulunduğunuz sayfada firmaları listeleyebilir, beğendiğiniz catering firmalarının profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları