Nevşehir Catering Firmaları

Nevşehir'in hijyen, lezzetten ve sunumdan ödün vermeyen yemek şirketlerinin en iyilerini bir araya getirdik. Firmaları incele ve fiyat teklifi iste!

4 firma

Hgh Catering Organizasyon

Avanos

Hgh Catering Organizasyon

"HGH Catering & Organizasyon Mustafa Erdem, Hüseyin Yılmaz tarafından kurulmuş ve işletilmektedir Mustafa Erdem ve Hüseyin yılmaz Uzun yıllar beş yıldızlı otellerin yiyecek ve içecek bölümlerinde...

Limitsiz

Maks. Davetli Sayısı

60 TL'den fazla

Min. Yemekli Fiyat

24
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Catering Firmaları

Davetlileriniz düğününüz sonrasında gelin ve damattan sonra en çok düğün yemeklerinizi konuşsun, düğün yemek menünüze hayran kalsın istiyorsanız iyi bir catering firması ile anlaşmalısınız. Davet menülerinin alternatifleri ve firma tecrübelerinden faydalanarak hayal ettiğiniz düğün yemeğini verebilirsiniz.

Anlaşacağınız yemek şirketinin hem lezzetli yemekler sunan hem hizmet garantisi veren hem de hijyen kurallarından ödün vermeyen bir firma olmasını istiyorsanız özenle tercih yapmalısınız. Düğün.com gözünüz arkada kalmadan tercih yapabilmeniz için Nevşehir’in usta aşçıları ile çalışan en iyi catering firmalarını sizin için listeledi. Yemek firmalarımızı inceleyin, fiyat teklifi isteyin ve Düğün.com indirimlerinden faydalanarak kolayca düğün davet yemeğiniz için anlaşın.