Çanakkale Catering Firmaları

Konuklarına en leziz ikramları yapacak catering firmasını mı arıyorsun? Hemen tıkla, Çanakkale'nin tüm yemek şirketlerini gör, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğünde Catering Fiyatları Neye Göre Değişir?

Davetli sayısı, catering fiyatlarını doğrudan etkileyen bir unsurdur. Bunun haricinde yemek menüleri arasında yapacağınız seçimler ve menü konsepti de fiyatı etkileyen diğer faktörler arasında yer alır. Örneğin kırmızı et menüsü ile tavuklu et menüsü arasında fiyat farklılıkları olur ve bu tercihi bütçenizi göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Ayrıca ana yemeğe ek olarak verilen soğuk, sıcak başlangıçlar, salata ve meşrubatlar da fiyata doğrudan etki eder. Menü konsepti fiyatları alakart, kokteyl ve açık büfe olarak farklılıklar gösterir. Bu tercihi yaparken kişi sayınızı göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. 300 kişinin altındaki düğün davetlerinde alakartı tercih edebileceğiniz gibi 400 ve 500 kişinin üzerindeki davetler için de açık büfe ya da kokteyl seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Düğün yemeğine ek olarak alacağınız hizmetin de catering fiyatlarına ekleneceğini unutmamalısınız. Personel sayısı, kullanılan malzemeler ve ekipmanlar fiyatı doğrudan etkiler. Gösterişli bir düğün organizasyonu için tabakların altına kullanılacak suplalar, çatal bıçaklar ve meşrubat bardakları çok daha dikkat çekici olabilir. Ayrıca kalabalık davetlerde personel sayısının aynı oranda artış göstererek fiyatlara ekleneceğini de göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Çanakkale’de catering hizmeti almak için firma ararken mutlaka tüm kriterleri göz önünde bulundurarak arama yapın! İncelediğiniz firmaların referansları bulunmasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Ayrıca bu sayfa üzerinden firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri de alabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları