Catering Hizmetleri

Balıkesir Catering Firmaları

100 TL'den az
500 kişi
200-500 TL
2.000 kişi
Altıeylül
Kardelen Yemek
Limitsiz
100 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğünde Catering Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğün yemeği fiyatlarını pek çok farklı kriter etkiler. Mesela yemek menüleri bu faktörler arasındadır. Belirtmek gerekir ki, düğününüzde konuklarınıza 4 farklı menü seçeneğinden birini sunabilirsiniz. Bunlar: Kokteyl, kokteyl prolange, açık büfe ve set menüdür. Eğer bütçeniz kısıtlıysa ve düğününüzün geniş katılımlı olmasını planlamıyorsanız, yemekli bir düğün daveti yerine kokteyl davet sizin için daha uygun bir seçenek olabilir. Genellikle 1-2 saat süren kokteyllerde çerezler, minik kanepeler, havuç veya salatalık dilimleri, peynir tabakları, bruschetta’lar, tatlı-tuzlu kurabiyeler ve içki servisinde bulunulur. Eğer maliyeti biraz daha düşürmek isterseniz, ithal ve sınırsız alkol servisi yerine, konuklarınıza iki kadeh yerli içki ikram edebilirsiniz. Kokteyl davette konuklar, kokteyl masalarında ayakta olacak şekilde ağırlanır. Dezavantajlı, ileri yaştaki konukların ağırlıkta olduğu bir düğünde, davetlilerin bu davet şeklinden keyif almama ihtimali olacaktır.

Davet süresini 2-3 saate çıkarmak ve konuklarınıza daha doyurucu ve göz dolduran ikramlar sunmak isterseniz, catering şirketiniz ile kokteyl prolange menü seçeneği üzerinde durmalısınız. Bu menüde mini pizzalar, hamburgerler, kuru pastalar, kızartmalar, tek lokmalık tatlılar yer alabilir. Düğün davetlerinde menü çeşitleri konusunda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz ayrıca makalemizi de okuyabilirsiniz.

Balıkesir’de catering firmaları arasında fiyat araştırması yapıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu sayfa üzerinde firmaları listeleyebilir, dilediklerinizin profil sayfasına girip detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Catering Firmaları