Catering Hizmetleri

Trabzon Catering Firmaları

Merkez Erebor Cocktails & More

500 TL'den fazla
3.000 kişi

Akçaabat Nur-Tem

Limitsiz
100 TL'den az

Akçaabat Yemekçin

100-200 TL
2.000 kişi

Akçaabat Ferah Yemek

100 TL'den az
3.000 kişi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğününüz İçin Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğününüzde tüm konuklarınızı mutlu edebilmeniz ve birlikte bolca eğlenebilmeniz için öncelikle onların karınlarını lezzetli yiyeceklerle doyurmalısınız.

Catering şirketinizden ya da düğün mekanınızdan hazır yemek hizmeti alırken, menüde değişiklik yapıp yapamayacağınızı, mevsimine uygun yemek menüleri sunup sunmadıklarını, alternatif menülerinin olup olmadığını ve hijyen kurallarına dikkat edip etmediklerine bakabilirsiniz.

Düğün menüsünde alternatif seçenekler sunulması önemlidir. Çünkü misafirleriniz sunduğunuz tek çeşit ana yemekten memnun kalmazlarsa, düğününüzden karınlarını doyurmadan, memnuniyetsiz şekilde ayrılabilir. Bunu engellemek için, onlara iki çeşitten oluşan başlangıç tabağı, iki çeşit et yemeği, iki çeşit sebze yemeği ikram edebilirsiniz. Ayrıca, konuklarınız arasındaki şeker hastası, vegan, vejetaryen veya ileri yaştaki konuklarınız için de menüde sağlıklı seçenekler sunarsanız, onlara hoş bir jest yapmış olursunuz. Konuya ilişkin “Herkesi Tatmin Edecek Düğün Menüsü Nasıl Yapılır?” başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Eğer sınırlı sayıda konuk ağırlayacaksanız ve daha ekonomik bir menü tercih etmek istiyorsanız, kokteyl sizin için uygun bir seçenek olabilir. Konukların kokteyl masalarında, ayakta ağırlandığı kokteyl davetlerde, genellikle hafif atıştırmalıklar, çerezler, yerli ya da yabancı içkiler sunulur. Party servisi daha uzun sürsün derseniz, bu durumda kokteyl prolange ile daha uzun bir zaman misafirlerinizle vakit geçirebilirsiniz. Ancak bu durumda daha doyurucu ikramlar sunmanız gerektiğini ve bunun da daha maliyetli olacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Trabzon catering firmalarını araştırıyorsanız, bulunduğunuz sayfada firmaları sıralayabilir, dilediklerinizden kolayca ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları