Hanci Catering

E-posta Gönder

Hanci Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

İzmir

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Beyaz Saray

Toplu yemeğin üretim ve sunumunda doğru bir mönü planlaması, alt yapı, üret...

İzmir

Rüzgar Catering

İzmir'de sizlerle buluşan Rüzgar Catering uzun yılların vermiş olduğu tecrü...

İzmir

Papatya Catering

Catering firmaları arasında kendisine yer bulan Papatya Catering İzmir ve ç...

Hakkında

Hala çalışacağınız catering firmasına karar vermesiyseniz İstanbul'da hizmet sunan Hancı Catering'i tercih edebilirsiniz. Firmamız İstanbul'da ve İstanbul dışında düğün organizasyonları için hazır yemek üretimi gerçekleştirmektedir. Sektörde uzun yıllardan beri hazır yemek üretimi gerçekleştiren firmamız çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak düğün gecelerine özel menüler hazırlıyor, konuklarınızı kesinlikle mutlu ediyoruz. Standart menülerimizi seçebileceğiniz gibi özel menülerde hazırlayabilirsiniz. Gelin ve damat adaylarımız istedikleri yemekleri seçerek düğün akşamları için özel menüler tasarlayabilirler. Kendi damak zevkine uygun yemeklerden meydana gelen düğün menülerini ekonomik bir şekilde hazırlatabilirsiniz. Yemek alternatifimiz çok fazla olduğu için yemek seçimi konusunda hiçbir şekilde problem yaşamazsınız.

İletişim

Burcu Hanci

  • Adres: Konak izsu karsisi Konak IzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.