Catering Hizmetleri

Eskişehir Catering Firmaları

Alpu Serenti Catering

100 TL'den az
3.000 kişi

Alpu Pınarkaya Yemek

Limitsiz
100 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün mekanınızdan ya da bir catering şirketinden hazır yemek hizmeti almadan önce, size sundukları seçeneklere, menüde istediğiniz değişiklikleri yaptırma imkanı tanıyıp tanımadıklarına dikkat etmelisiniz. Menüde alternatif seçenekler sunulması önemlidir. Mesela, misafirlerinize iki çeşitten oluşan başlangıç tabağı, iki çeşit et yemeği ve iki çeşit sebze yemeği sunabilirsiniz. Ayrıca dezavantajlı olabilecek konuklarınızın da ihtiyaçları doğrultusunda yemek menüsü düzenlenebilir. Düğünüzde mutlaka ileri yaşta, şeker hastası, vegan veya vejetaryen misafirleriniz olacaktır. Onlar için menüye sağlıklı seçenekler eklemelisiniz.

Yemek menüsü seçiminin mevsime uygun yapılması da büyük önem taşır. Mesela bir yaz düğününde, seçilen yanlış yemekler sonucu konuklarınızın midesini rahatsız etmek istemezsiniz öyle değil mi? Ya da kışa hazırlanılan bir sonbahar günü evlenecekseniz, bakliyat ağırlıklı bir başlangıç tabağı ile konuklarınızın midelerine de hitap edebilirsiniz. Mevsimsel menü seçenekleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Eğer yemek menüsünü bütçenize göre düzenlemek isterseniz bir iki ufak değişiklik yapabilirsiniz. Mesela kırmızı et seçeneği yerine, menüde beyaz ete yer verebilir ya da sınırsız yabancı alkollü içki yerine, alkollü içki servisini iki kadeh ile sınırlandırarak, sadece yerli içkilere yer verebilirsiniz. Düğününüzde sınırlı sayıda misafiriniz olacaksa, kokteyl seçeneği de sizin için uygun olabilir. Konuklarınıza çerezler, hafif atıştırmalıklar, yerli ya da yabancı içkiler sunabilirsiniz.

Eskişehir’de catering hizmeti almayı planlıyorsanız, bulunduğunuz sayfada firmaları kriterlerinize göre filtreleyerek, sıralayabilirsiniz. Ayrıca beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları