Catering Hizmetleri İndirimleri

Düğününde indirimli catering fiyatlarından faydalanmak için tek yapman gereken Düğün.com kampanyalarına göz atarak, firmalarla iletişime geçmek!

Catering Dünyası Event ve Organizasyon
%20 indirim
50 1 9
Catering Dünyası Event ve Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel 30 Mayıs Tarihine Kadar Tüm Menülerde %20 İndirim!

Setup Catering Davet ve Organizasyon
%20 indirim
80 1 7
Setup Catering Davet ve Organizasyon

Düğün Nişan Gibi Özel Davetlerinizde Geçerli %20 İndirim Sizleri Bekliyor!

Borsa Catering
%15 indirim
41 2
Borsa Catering

Düğün.com Çiftlerimize Özel %15 İndirim !

Banket Catering
%15 indirim
26
Banket Catering

Erken Rezervasyonlarda %15 İndirim Sizleri Bekliyor!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Menü Çeşitlerine Göre İndirimli Catering Fiyatları

Düğününüzü yemekli yapmaya karar verdiniz. Peki birçok farklı menü seçeneğiniz olduğunu biliyor muydunuz? Eğer nikah sonrası, sayıca çok da fazla olmayan dostlarınız ve sevdiklerinizle 1-2 saat hoşça vakit geçirip, bir şeyler atıştırmak isterseniz, en ekonomik menü seçeneklerinden biri olan kokteyl seçeneğini tercih edebilirsiniz. Eğer davet süreniz 2-3 saate çıkacaksa, daha doyurucu ve bol çeşitli ordövr tabağı seçenekleriyle kokteyl prolonge tam size göre. Ancak bu davet şeklinin, kokteylden biraz daha maliyetli olacağını tahmin edersiniz. Eğer düğününüz kalabalık olacaksa açık büfe seçeneği konuklarınızı zengin bir menü ile ağırlamak açısından iyi bir alternatif. Üstelik misafirlerin oturarak ağırlandığı set menü seçeneğine göre de daha az maliyetli bir seçenek. Davetli sayınız fazlaysa bir düğün salonunu tercih ederek, oldukça uygun fiyatlarla konuklarınızı set menü seçeneği ile ağırlayabilirsiniz.

Avantajlı Düğün Yemeği Fiyatlarını Kaçırmayın!

Yemekli düğün yapmaya karar verdiyseniz, düğün mekanınızdan yemek hizmeti alabileceğiniz gibi, toplu yemek veren kampanyalı catering şirketlerinden biriyle de anlaşabilirsiniz. İyi bir araştırma yapınca göreceksiniz ki, kimi catering şirketleri erken rezervasyon fırsatı sunarak, avantajlı fiyatlarla siz ve konuklarınız için hazır yemek hizmeti veriyor. Firmalar bunu yaparken size tek bir menü çeşidi sunmak yerine, birçok farklı alternatif de sağlayabilir. Bazı catering şirketleri aynı zamanda organizasyon hizmeti de verdiklerinden, kendilerinden catering hizmeti alınması durumunda, düğün organizasyonlarınızda da yüzde 25’e varan indirimler sunabiliyor. Siz de bulunduğunuz sayfadaki catering firmalarının, Düğün.com çiftlerine özel kampanyalarından yararlanmak için, hemen incelemeye başlayın. Dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın.