Catering Hizmetleri Bursa

Kayra Catering

  • Min. Yemekli
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür Yardımcısı

Kayra Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10-20 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
Limitsiz
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Kayra Catering Hakkında

Bursa’da hayalini kurduğunuz düğün töreninde konuklarınızın en iyi şekilde ağırlanmasını istiyorsanız, davet menüleri hakkında hassas kararlar vermelisiniz. Pek çok konuya ve detaya dikkat etmeniz gereken bu süreçte, şüphesiz ki listenin başında enfes tatlar yer alıyor. Bu yüzden gelin, masallardaki gibi gecenizi riske atmayın ve yemek işini uzmanına bırakın. Biz profesyonel ekibimizle kalite, hijyen ve sağlık koşullarından ödün vermeyen hizmet anlayışımız sayesinde uzun yıllardır en iyiyi sunuyoruz. Tesislerimizde insan gücü ile son teknoloji makine sistemlerini kullanarak hizmette sınır tanımıyoruz… Biz kim miyiz?

Kayra Catering ailesi! Nilüfer’de organize sanayi bölgesinde yer alan tesisimizde, çevreye zarar vermeden hizmet veriyoruz. Fabrikasyon üretimimiz sayesinde, el değmeden ve davetli sayınızda sınırlama yapmadan yemeklerinizi hazırlıyoruz. Ancak taptaze malzemelerin seçilmesi, temin edilmesi ve sofralarınıza gelmesi için her süreci kontrol ediyoruz. Bu yüzden profesyonel ekibimizin yanında uzman çözüm ortaklarıyla birlikte hassas bir süreç yönetiyoruz.

Gelelim, özel gün yemekleri ve davet menülerinin hazırlıklarına! Hazırladığımız onlarca örnek menü arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca kendi damak tadınıza göre fark yaratan bir menü oluşturmayı da seçebilirsiniz. Aldığınız kararlar doğrultusunda yemekli, ikramlı veya kokteyl menülere ek olarak; tatlı ve pastalarla da gecenizi renklendiriyoruz. Tazeliği ve sıcaklığı korunarak davetin planlandığı adrese servis araçlarımızla tam vaktinde ulaşıyoruz. Son olarak termoboxlarda sakladığımız lezzetleri dilerseniz, servis personelimizin özenli ve güler yüzlü sunumuyla konuklarınız sunuyoruz. Gece boyunca devam eden sunumlarla Bursa catering firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz içi pişman olmayacaksınız!

Unutmayın, düğün yemeğinizi taçlandıracak Kayra Catering Bursa yöresinden ve dünya mutfağından seçmelerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyor! Şehir dışında da hizmet veriyor, kurum ve kuruluşlara düzenli yemek hizmetleri kapsamında 300 kişi üzeri menü hazırlıkları da yapabiliyoruz. Siz de düğün töreninizi taçlandırmak için bizi tercih ediyorsanız, iletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres::

    Işıktepe Mahallesi, Ormanlar Cd. No: 4, 16140 Işıktepe Osb/Nilüfer/Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Kayra Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.