Cans Yemek

E-posta Gönder

Cans Yemek

Ekiple Tanışın

Cans Yemek Hakkında

1999 yılından bugüne kadar artarak gleişen işlerimiz ve aynı doğrultuda gelişen teknoloji kullanımımız ve 2006 yılından bu güne ilke edindiğimiz ev yemeği lezzetindeki butik yemek anlayışımızla çoklu yemek üreten firmalara alternatif bir lezzet kattık.
Müşterilerine daima hizmet vermeyi prensip edinen firmamız insans sağlığına ve beslenme kurallarına son derece önem vermektedir.
Hizmet sunduğumuz topluluğun isteklerine göre sağlıklı , hijyenik , standartlara uygun ve güvenilir yemekler üretmeyi kendine amaç edinmiştir.
Cans Yemek takım ruhu ile çalışarak tüm elemanlarını bu doğrultuda yönlendirirken , sosyal sorumluluk standartlarını benimseyerek yüksek kalite standartlarına ulaşmayı iş ilkesi ve yaşam felsefesi olarak kabul etmiştir.
Temel amacımız kaliteyi her zaman ön planda tutarak , müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek ve müşteri memnun olsa dahi ona daha iyisini vermeye çalışmaktır.Başarılarımızın temelinde bütün çalışanlarımızın firmamızı bir aile gibi görmelerini sağlamak ve daha fazla sorumluluk üstlenerek etkin katılımlarının sağlanması yatmakyadır.

İletişim

  • Adres:

    Geçit Mah. Gürbüz Sok. No:89 Osmangazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cans Yemek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.