Cans Yemek


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Cans Yemek sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

1999 yılından bugüne kadar artarak gleişen işlerimiz ve aynı doğrultuda gelişen teknoloji kullanımımız ve 2006 yılından bu güne ilke edindiğimiz ev yemeği lezzetindeki butik yemek anlayışımızla çoklu yemek üreten firmalara alternatif bir lezzet kattık.
Müşterilerine daima hizmet vermeyi prensip edinen firmamız insans sağlığına ve beslenme kurallarına son derece önem vermektedir.
Hizmet sunduğumuz topluluğun isteklerine göre sağlıklı , hijyenik , standartlara uygun ve güvenilir yemekler üretmeyi kendine amaç edinmiştir.
Cans Yemek takım ruhu ile çalışarak tüm elemanlarını bu doğrultuda yönlendirirken , sosyal sorumluluk standartlarını benimseyerek yüksek kalite standartlarına ulaşmayı iş ilkesi ve yaşam felsefesi olarak kabul etmiştir.
Temel amacımız kaliteyi her zaman ön planda tutarak , müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek ve müşteri memnun olsa dahi ona daha iyisini vermeye çalışmaktır.Başarılarımızın temelinde bütün çalışanlarımızın firmamızı bir aile gibi görmelerini sağlamak ve daha fazla sorumluluk üstlenerek etkin katılımlarının sağlanması yatmakyadır.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yetkili Kisi Adres Geçit Mah. Gürbüz Sok. No:89 Osmangazi
Osmangazi,
Cans Yemek ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Cans Yemek hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap